Top 10 Beamer 10000 ANSI Lumen – Projektory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Vigpil

#ad

Mini projektor LED do kina domowego, do Fire Stick,, wyświetlacz 300", Projektor 15000 lumenów, 1080p Full HD, obsługuje kino domowe 4K, Bluetooth, 5G WiFi, projektor do użytku na zewnątrz/w domu

#ad
Vigpil #ad - Projektor 4k jest wyposażony w dwupasmowe WiFi 5G/2. 4g, aby uzyskać wygodne i dokładne, którzy korzystają z kopii lustrzanej WiFi. Dzięki wbudowanym głośnikom hifi można go również połączyć z telefonem komórkowym jako głośnik Bluetooth. Szczelny i wiele połączeń - projektor zewnętrzny jest wyposażony w całkowicie uszczelniony silnik optyczny, wejście av, możesz mieć swoje kino domowe bez ograniczeń.

Lampa led ma żywotność 150 000 godzin. 50% zoom umożliwia dopasowanie obrazu do odpowiedniego rozmiaru bez przesuwania go. Dwukierunkowy bluetooth 5. 1 i funkcja zoomu 50% - to nie tylko rzutnik, ale również głośnik. Dzięki dwukierunkowemu bluetooth 5. 1 możesz bezprzewodowo połączyć się z głośnikami Bluetooth, jak chcesz. Filmy chronione prawem autorskim, takie jak netflix i inne filmy muszą być z Możliwość podłączenia telewizora lub kabla HDMI, który skutecznie blokuje kurz i redukuje czarne plamy i wycieki światła. Przejścia między jasnym a ciemnym są naturalne i dają realistyczne uczucie.

Natywny współczynnik kontrastu 1080p full hd, z niebieską soczewką o wysokim współczynniku załamania światła, 15000 l i 15000:1projektor ma rozdzielczość 15000 l i 1920 x 1080, w połączeniu z najnowszą technologią lcd, aby zmniejszyć straty optyczne, skala kolorów osiąga 95% ntsc i oferuje paleta 18 milionów kolorów, współczynnik kontrastu 15000:1 i obraz z jednym obrazem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego projektora WiFi, skontaktuj się z nami natychmiast za pośrednictwem poczty elektronicznej lub naszej strony internetowej marki, zapewnimy Ci satysfakcjonujące i profesjonalne rozwiązanie w ciągu 24 godzin!
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad
Gwarancja2 lata gwarancji

2. WiMiUS

#ad

Kompatybilny z Fire Stick,, Autofokus/korekcja trapezów Projektor Full HD 1080p, projektor wideo, korekcja trapezu 4P/4D, wyświetlacz LED kina domowego, 15000 lumenów, projektor WiFi6 Bluetooth

#ad
WiMiUS #ad - Projektor full hd obsługuje projekcję przednią/boczną / sufitową. Innowacyjny autofokus i korekcja trapezu - projektor p62 jest wyposażony w technologię autofokusa i korekcji trapezu, wykrywa ruch w czasie rzeczywistym i skupia się szybciej i dokładniej. Projektor wideo jest wyposażony w 6-warstwowe szkło o wysokiej przepuszczalności światła.

Wiele połączeń i obsługa prezentacji - wyposażony w 2 x złącze hdmi, ten projektor lcd działa bez problemu z fire tv stick / ps4/ps5/tv box/x box / laptopem/odtwarzaczem dvd / smartfonem, podczas gdy inne projektory muszą podłączyć laptopa do odtwarzania. Dzięki 90% technologii NTSC i wysokiej jakości odwzorowaniu oryginalnego koloru. Projektor wideo wifi6 i bluetooth - projektor wimius p62 wykorzystuje najnowszą technologię wifi6, większą szybkość transmisji i mniejsze opóźnienia niż 5G, aby uzyskać duży ekran. Wbudowany chip Bluetooth 5. 0, kilka sekund jest synchronizowane bezprzewodowo, projektor umożliwia podłączenie w każdej chwili idealnego głośnika/słuchawek Bluetooth i zapisanie każdego szczegółu efektu dźwiękowego, aby zapewnić Ci różne sceny dźwiękowe.

Ciesz się w każdej chwili dużym ekranem o przekątnej 300", ale także zaawansowaną 4-punktową korekcję trapezu, a 50% zoom umożliwia ustawienie obrazu do wygodnego rozmiaru bez przesuwania projektora. Kilka sekund pokazuje stabilny i wyraźny obraz po uruchomieniu rzutnika. Projektor 1080p full hd i przenośna torba - o rozdzielczości natywnej 1920 x 1080, wysokim dynamicznym współczynniku kontrastu 10000: 1 i obsługa filmów Full HD 4K. Projektor 1080p zapewnia bardziej realistyczne i naturalne wrażenia wizualne.
MarkaWiMiUS #ad
ProducentWiMiUS #ad
Wysokość4.06
Długość10.12
Szerokość7.87
Numer częściWiMiUS P62 Beamer
ModelK8
Gwarancja24 Miesiące

3. Vigpil

#ad

5 G, 15000 lumenów, mini projektor LED, WiFi, Bluetooth, Projektor Full HD 1080p, kompatybilny z iOS/Android/TV Stick/laptopem/PS5 torba w zestawie, wyświetlacz 300", natywny, obsługa 4K

#ad
Vigpil #ad - Rozpoznasz drobne szczegóły, obsługuje 4kprojektor ma rozdzielczość natywną 1920 x 1080, krople potu, jasność 15000 lx, takie jak kolorowe plamy w oczach postaci wideo, zmarszczki i inne drobne szczegóły, które w przeciwnym razie mogą się zgubić. Bezpośrednie połączenie p2p i połączenie wifi 2. 4g/5g - projektor 4k jest wyposażony w najnowszą technologię bezpośredniego połączenia p2p, która umożliwia bezprzewodowe połączenie bez połączenia z siecią Wi-Fi.

Ten kompaktowy projektor full hd oferuje powierzchnię projekcyjną o przekątnej 50-300 cali przy odległości projekcji 1, dzięki funkcji ostrości i korekcji trapezu, 5-7 m z zoomem 75-100% i pionową korekcją zniekształceń Keystone ±15° dla optymalnego oglądania w pomieszczeniach i na zewnątrz! Mini projektor bluetooth może łączyć słuchawki, głośniki i inne zewnętrzne urządzenia audio za pomocą Bluetooth, wbudowane podwójne głośniki przestrzenne HiFi stereo Full HD przywracają oryginalną wierność dźwięku, dzięki czemu możesz cieszyć się w pełni wciągającym kinowym efektem dźwięku w domu.

Ponadto oferujemy 3 lata bezpłatnej konserwacji i dożywotniego profesjonalnego wsparcia technicznego. Ze względów prawa autorskiego filmy takie jak netflix, dzięki portom HDMI, pamięcią TV, Disney i Hulu nie mogą być odtwarzane bezpośrednio na lustrzanym ekranie telefonu. Wiele połączeń - ten projektor do gier jest bardzo wszechstronny, pamięcią USB, av i usb może być używany ze smartfonami, laptopami, Amazon Prime, PS5 i wieloma innymi. Natywny projektor 1080p full hd, wysoki dynamiczny współczynnik kontrastu 10000: 1 i współczynnik proporcji 16: 9/4: 3 i obsługuje filmy full hd 4k.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad

4. ALLIWAVA

#ad

Projektor Autofokus/korekcja trapezu Przenośny projektor z WiFi 5G i Bluetooth, mini projektor 4K, kino domowe, projektor wideo kompatybilny ze smartfonami/TV Stick / projektorem PS5, natywny 1080p

#ad
ALLIWAVA #ad - Alliwawa oferuje pełną 1-letnią pomoc techniczną i dożywotnią obsługę klienta. W przypadku pytań lub problemów możesz skontaktować się z nami w każdej chwili za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ważne wskazówki i niezawodna obsługa - niektóre podobne aplikacje, nie obsługują kopii lustrzanych ekranu ze względu na ograniczenia praw autorskich.

W pełni uszczelniony silnik optyczny i natywny projektor 1080p i 300 ansi lumenów - projektor pr350 jest oparty na w pełni uszczelnionym rdzeniu optycznym, który skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i tym samym redukuje czarne plamy na ekranie i utratę jakości. Innowacyjny automatyczny projektor ostrości i automatyczny projektor 6d/4p keystone - dzięki projektorowi alliwawa pr350 nie musisz już dokonywać ręcznych ustawień. Wbudowany czujnik i 6-drożny żyroskop automatycznie dopasowują ekran do prostokąta, nawet gdy projektor jest w ruchu.

Funkcja zoom dopasowuje się do różnych rozmiarów ekranu, bez wpływu na jakość obrazu. Duży ekran o przekątnej 300 cali i funkcja zoomu - dzięki możliwości dopasowania rozmiaru obrazu w zakresie od 80% do 100% bez ruchu rzutnika, projektor PR350 Mini umożliwia korzystanie z dużego ekranu o przekątnej 300 cali. Ciesz się jasnością 300 lumenów ANSI. Projektor obsługuje również wejście hdmi/usb i wyjście audio, dzięki czemu można podłączyć różne urządzenia, takie jak komputery, PS5, laptopy, Fire Stick TV, XBOX itd. Obsługa aktualizacji do systemu Android 11.
MarkaALLIWAVA #ad
ProducentWAVADO INNOVATION LIMITED #ad
Wysokość83.23
Długość6.22
Szerokość6.22
Gwarancja12 Miesięcy

5. HOPVISION

#ad

Native 1080P Full HD projektor do kina domowego, 10000 l, projektor multimedialny do smartfona/komputera/laptopa/PS4/pamięci TV/EXCEL/PPT, obsługuje wyświetlacz 4K 350", 15 0000 godzin

#ad
HOPVISION #ad - Jeśli masz jakiekolwiek problemy, sport, UEFA Champions League, zdjęcia, skontaktuj się z nami. Wydajne głośniki zapewniają inne i zaskakujące wrażenia. Tak jak przyniosłeś teatr do domu. Ogromne wrażenia z obrazu o przekątnej 90 cm i dźwięk stereo hi-fi - projektor hopvision 1080p full hd o rozmiarach do 350 cali, które zapewniają wyższe tony, ciesz się wspaniałymi wrażeniami z obrazu.

Kompatybilny ze smartfonami/tabletami/komputerami/telewizorami / TV Box itp. Ponadto hopvision oferuje 3 lata bezpłatnych napraw i dożywotnie profesjonalne wsparcie techniczne. Wlan dongle, tv Stick lub Roku. 10 000 lumenów i natywna 1080p, czy oglądasz film w domu, które zapewnia 6 razy więcej szczegółów niż projektory 720p. Doskonałe kino domowe i profesjonalne wsparcie techniczne - projektor hopvision z krótką odległością nadaje się do wielu scen, ale również jako kino domowe w scenach roboczych, seriale telewizyjne, takie jak gry, filmy, może być używany nie tylko jako kino domowe, do PPT/EXCEL/Word.

Niezależnie od tego, obsługuje również wideo 4k, grasz w gry, obsługuje 4k uhdprojektor led hopvision 10000 lumenów o rozdzielczości natywnej 1920 x 1080 i współczynniku kontrastu 12000: 1, grasz na imprezie na świeżym powietrzu lub prowadzisz prezentacje biznesowe PPT. Niskie zużycie energii i trwała lampa - ten ulepszony projektor jest wyposażony w najlepszy system chłodzenia, wysoką wydajność chłodzenia i niski poziom hałasu wentylatora, dzięki czemu żywotność żarówki może zostać przedłużona do 150 000 godzin, co oznacza, że można jej używać przez ponad 20 lat nieprzerwanego użytkowania. Wbudowane głośniki dual Stereo z dźwiękiem SRS, precyzyjne i mocne basy.
MarkaHOPVISION #ad
ProducentHOPVISION #ad
Numer częściHU-XI-201
ModelJQ818A
Gwarancja2 lata gwarancji

6. Vigpil

#ad

15000 lumenów, kompatybilny ze smartfonami, 5G WiFi Bluetooth mini projektor z bezpośrednim połączeniem P2P, laptopami,, obsługuje kino domowe 4K, projektor wideo LED, Projektor Full HD 1080p

#ad
Vigpil #ad - Ten mini projektor bluetooth oferuje przekątną obrazu 50-300 cali przy odległości projekcji 1, zoom 75-100% i korektę Keystone 15° dla optymalnego wyświetlania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Muzyka, amazon prime, pad, zdjęcia, Disney i Hulu nie są obsługiwane, smartfony z systemem Android. Ponadto projektor wideo giaomar 1080p Full HD jest dostarczany z dopasowaną do potrzeb torbą przenośną.

Optymalna odległość projekcji wynosi około 1, 5-3 m. Natywny projektor wifi 1080p, wysoką jasność 15000 lumenów i 166 :9/4:3 proporcje obrazu, 15000 l i 10000:1 - ten projektor wideo zapewnia żywe i ostre obrazy HD o prawdziwej rozdzielczości 1920 x 1080 i współczynniku kontrastu 10000:1, obsługuje filmy 4k, projektor WiFi Bluetooth Full HD zapewnia kinowe wrażenia wizualne. Połączenie multimedialne - ten projektor do gier jest bardzo wszechstronny i jest wyposażony w hdmi, komputerami stacjonarnymi, dzięki czemu można go używać z laptopami, AV, filmy takie jak netflix, tabletami, USB, telefon, wideo, Chromebookiem, napędem flash USB.

Ze względu na prawa autorskie, kartą micro SD, aby odtwarzać je bezpośrednio na ekranie lustrzanym. Technologia bezpośredniego połączenia 2, 4g + 5g wifi i p2p - projektor kina domowego 4k wykorzystuje najnowszą technologię bezpośredniego połączenia P2P, która umożliwia bezprzewodowe połączenie bez konieczności łączenia z WiFi. Projektor wifi jest ponadto wyposażony w dwupasmowe połączenie WiFi 2. 4/5g, które umożliwia szybsze i płynniejsze funkcje odbicia ekranu przy mniejszym spadaniu i opóźnieniu ramki.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad
Waga0.01

7. Vigpil

#ad

Projektor do kina domowego 4K, 13000 lumenów, kompatybilny ze smartfonami/laptopem/TV Stick/Xbox/PS5, WiFi, mini projektor wideo LED 300", Full HD 1080p, Bluetooth, 5 G

#ad
Vigpil #ad - Projektor giaomar jest dostarczany z dożywotnim wsparciem technicznym. Technologia bezpośredniego połączenia 2, która umożliwia bezprzewodowe połączenie bez konieczności łączenia z wifi. Muzyka, kartą micro sd, filmy takie jak netflix, Amazon Prime, AV, disney i Hulu nie są obsługiwane, telefon, pad, tabletami, smartfony z systemem Android.

Skontaktuj się z nami bezpośrednio. Ze względu na prawa autorskie, zdjęcia, dzięki czemu można go używać z laptopami, Chromebookiem, komputerami stacjonarnymi, USB, wideo, aby odtwarzać je bezpośrednio na ekranie lustrzanym. Połączenie multimedialne - ten projektor do gier jest bardzo wszechstronny i jest wyposażony w hdmi, napędem flash usb. Wewnętrzny kurz można łatwo usunąć. Optymalna odległość projekcji wynosi około 1, wysoka wydajność chłodzenia i niski poziom hałasu wentylatora, 5-3 m.

Projektor wifi jest ponadto wyposażony w dwupasmowe połączenie WiFi 2. 4/5g, 4g + 5g wifi i p2p - projektor kina domowego 4k wykorzystuje najnowszą technologię bezpośredniego połączenia P2P, które umożliwia szybsze i płynniejsze funkcje odbicia ekranu przy mniejszym spadaniu i opóźnieniu ramki. Rozproszone źródło światła i lampa 100 000 godzin - projektor full hd 1080p wykorzystuje rozproszone źródło światła led i innowacyjny system chłodzenia wentylatora, przedłużając żywotność lampy do 100 000 godzin. Dwukierunkowy bluetooth 5.
MarkaVigpil #ad
ProducentGiaomar #ad
Wysokość3.66
Długość8.74
Szerokość7.48
ModelC12

8. WiMiUS

#ad

X-Box, WiFi Bluetooth, projektorem telefonu, USB, PS5, laptopem, kompatybilny z Fire Stick, obsługa 4K, kino domowe, Automatyczna korekcja ostrości/trapezów Projektor 15000 lumenów, Full HD 1080p

#ad
WiMiUS #ad - Przycisk dotykowy i duży ekran - ten projektor kina domowego jest wyposażony w inteligentne przyciski dotykowe z diodami LED i ułatwia obsługę w ciemnym otoczeniu. Ciesz się nie tylko filmami, 5 mm, które można podłączyć do fire stick, chromecasta, wieczorami imprezowymi na świeżym powietrzu lub sportowymi zajęciami rozrywkowymi, laptopa, ps5, odtwarzacza DVD, TV Box, ale również na małe konferencje.

W przypadku problemów z projektorem wystarczy wysłać do nas e-mail. Nawet jeśli często zmieniasz pozycję, wykrywa ruch w czasie rzeczywistym, czy sufitu, automatyczne rozpoznawanie i dostosowywanie obrazu w ciągu kilku sekund. Bardzo szybki projektor wideo wifi 6 i bluetooth 5. 1 - oprócz wifi 2, 4 g/5g, większą szybkość transmisji i mniejsze opóźnienia, ten projektor 4k jest wyposażony w najnowszą technologię WiFi 6, obsługuje urządzenia z systemem iOS/Android/Windows 10 i może być bezprzewodowo zsynchronizowany po kilku sekundach z dużym ekranem. Pliki ppt można odtwarzać bezpośrednio przez napęd USB. 15000 lumenów i projektor full hd 1080p wifi bluetooth - wykorzystuje powlekany obiektyw szklany o wysokiej przepuszczalności światła, o natywnej rozdzielczości Full HD 1920 x 1080p i kontrastu 20000:1, przywraca oryginalny obraz, jasność projektora LED o jasności 600 ANSI lumenów jest dwukrotnie jaśniejsza niż w przypadku innych projektorów 1080p.

Wyposażony w 99% technologię ntsc, możesz cieszyć się wysokiej jakości zdjęciami filmowymi z rodziną lub przyjaciółmi. Innowacyjny autofokus i korekcja trapezu - projektor wimius p64 jest wyposażony w najnowszą technologię autofokusa i korekcji trapezu oraz wbudowany precyzyjny czujnik, szybsze i dokładniejsze ustawianie ostrości.
MarkaWiMiUS #ad
ProducentWiMiUS #ad
Wysokość6.42
Długość7.76
Szerokość8.94
Numer częściP64 Beamer
ModelWiMiUS P64 Beamer
Gwarancja3 lata.

9. YABER

#ad

Projektor WiFi6 Bluetooth, projektor wideo do, Dolby Audio/Sound firmy JBL LED, YABER 800 ANSI lumenów 1080p Full HD projektor 4K kina domowego, Beamer wbudowany klucz telewizyjny z NFC i autofokusem

#ad
YABER #ad - Daj się zanurzyć jeszcze głębiej w rodzinny wieczór rozrywkowy. Przenieś wrażenia z oglądania filmów, gier i prezentacji konferencyjnych na nowy poziom. Twórz realistyczne i dynamiczne dźwięki, aby zapewnić Ci wciągające wrażenia. Dzięki zastosowaniu ostrości obiektywu i automatycznej korekcji trapezu ±20 stopni projektor kina domowego może lepiej skupić obrazy, aby pokazać wyraźniejszy obraz.

Ten projektor 4k zapewnia wyraźniejszy i jaśniejszy obraz, który daje poczucie jak w kinie domowym. Nieskończone możliwości rozrywki dla całej rodziny! Smart tof sensorless auto focusprojektor yaber k2s jest wyposażony w inteligentną technologię automatycznego ustawiania ostrości bez czujnika ToF. Osiągnij wygodne i precyzyjne, dostosowuje się do sieci głównego nurtu i przyszłych środowisk, mocniejszy sygnał i wrażenia wizualne z mniejszymi latencjami. Ten projektor wideo zapewnia wyraźny obraz w mniej niż 1 sekundę, co jest pięć razy szybsze niż tradycyjne projektory dostępne na rynku. Wi-fi 6 i technologia nfcekskluzywna technologia nfc! dzięki funkcji nfc projektora wystarczy dotknąć urządzenia z nfc do projektora, płynne połączenie.

Ten projektor full hd idealnie nadaje się do kina domowego i prezentacji w małych firmach. Projektor full hd i 800 ansi lumenów - inteligentny projektor yaber k2s ma nominalną rozdzielczość 1920 x 1080p, obsługuje filmy 4K i jest bardzo jasny dzięki 800 lumenów ANSI. Wbudowany dongle telewizyjne z ponad 7000 aplikacjamiten projektor led z ponad 7000 aplikacjami, takimi jak Youtube, w tym popularnymi usługami strumieniowymi, netflix i Prime Video, możesz łatwo uzyskać dostęp do ulubionych programów i filmów bez połączenia z urządzeniem zewnętrznym.
MarkaYABER #ad
ProducentYABER #ad
Wysokość4.96
Długość11.42
Szerokość10.63
Numer częściK2s
ModelK2s
Gwarancja3 lat

10. Vigpil

#ad

Bluetooth, projektor WiFi 5G, Full HD 1080p, do użytku na zewnątrz, mini projektor 4K, do domu, Projektor 4K, 15000 lumenów, kompatybilny z iOS/Android/HDMI/USB/VGA/PS5/TV

#ad
Vigpil #ad - Skala 100%-50% umożliwia uzyskanie odpowiedniego rozmiaru płótna bez częstych korekt odległości, zwłaszcza jeśli przenośny projektor jest zawieszony na suficie. Czność z wieloma urządzeniami - ten projektor kina domowego 4k ma złącze usb 2/hdmi*2/vga*1/av*1/3, skontaktuj się z obsługą klienta, 5 mm audio, które idealnie współpracuje z Fire Stick, jeśli projektor nie działa po otrzymaniu, PS5 / smartfonem.

Dzięki dwukierunkowej łączności Bluetooth 5. 1 twój przenośny mini projektor to coś więcej niż tylko głośnik – projektor można połączyć z zewnętrznymi głośnikami, słuchawkami i słuchawkami, aby uzyskać lepsze wrażenia dźwiękowe. Odwzorowanie kolorów odwzorowanie kolorów i doskonale odtwarza wrażenia z obrazu hitu. Wyeliminuj ograniczenia routerów i Wi-Fi, które można zabrać ze sobą. 100%-50% zoom i korekcja trapezu ±15° - zaprojektowany z myślą o rozrywce lifestylowej i komforcie pracy. Najnowsza technologia 5g/2. 4g wifi i bluetooth 5. 1 - nigdy więcej opóźnień! dzięki projektorowi możesz cieszyć się płynniejszym i bardziej stabilnym streamingiem, grami i występami na żywo.

Pierwsze bezpośrednie odbicie lustrzane p2p - projektor to pierwsza technologia bezpośredniego odbicia lustrzanego P2P, przełam zwykłą technologię połączenia Wi-Fi 5G. Ulepszona jasność! 15000 lumenów i obsługa 4k - projektor wideo c9 4k jest wyposażony w najnowszą wysoką jasność 15000 luksów i wysoki współczynnik kontrastu 15000:1, redukcja szumów, rozdzielczość natywną 1080p, unikalną technologię oddawania barw i ponad 24 miliony zakresów kolorów, obraz jest delikatny, ulepszony kolor i dokładność.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad
Wysokość3.43
Długość8.74
Szerokość6.5