Top 10 Biomüll Klein – Kompostowniki domowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OXO

#ad

1.75 GAL/6,62 L, CHARCOAL, OXO GG EASY-CLEAN COMPOST BIN

#ad
OXO #ad - Oxo gwarancja: w przypadku problemów z produktem OXO naprawimy go lub wymienimy. Higieniczny: specjalna konstrukcja zapobiegająca powstawaniu nieprzyjemnych zapachów utrzymuje owady z dala od zawartości wiadra i zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów.

Praktyczny: dzięki pojemności 6, 6 l kosz na śmieci OXO Good Grips idealnie nadaje się do zbierania bioodpadów w większych kuchniach. Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczenia się na podstawie doświadczenia i uczynienia go lepszym. Wydajność: podczas przetwarzania żywności można zamocować pokrywę w pozycji otwartej, aby natychmiast wygodnie wrzucić powstałe odpady do wiadra. Atwe w pielĘgnacji: gładkie ściany wewnętrzne ułatwiają czyszczenie kompostownika. Przemyślane wzornictwo: dzięki unikalnej konstrukcji krawędź worka na śmieci jest niewidoczna z zewnątrz.
MarkaOXO #ad
ProducentOXO #ad
Wysokość7.6
Długość7.75
Waga1.63
Szerokość7.3
Numer części13294600UK
Model13294600

2. RED FACTOR

#ad

W zestawie z bezpłatnymi filtrami z węglem aktywnym matowa miedź, RED FACTOR Wysokiej jakości pojemnik na kompostowanie ze stali nierdzewnej, ekologiczny, 5 litrów, bezzapachowy

#ad
RED FACTOR #ad - W red factor wierzymy w tworzenie wysokiej jakości, a my wyślemy Ci zwrot pieniędzy lub wymienimy pojemnik na odpady organiczne. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, po prostu skontaktuj się z nami, dzięki czemu nie musisz się martwić o zakup nowych filtrów przez bardzo długi czas. Można go łatwo czyścić wodą z mydłem.

Wyposażony w miękki uchwyt dla łatwej obsługi. Bezzapachowy – można przechylać resztki żywności takie jak owoce, która neutralizuje nieprzyjemne zapachy, warzywa, fusy z kawy, szkodniki lub muchy. Technologia formowania jednowarstwowego gwarantuje, że nie wykonuje się prac spawalniczych, jest wykonany z trwałej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest całkowicie nierdzewna i nie emituje toksyn do kompostu. Wystarczy przez cały tydzień przechylić resztki żywności do pojemnika z pokrywką, bez obaw o nieprzyjemne zapachy, zapewnia wystarczająco dużo miejsca na odpady organiczne przez kilka dni, szkodniki lub muchy. W przeciwieństwie do innych pojemników, ten pojemnik na kompost Red Factor jest wyposażony w dwuwarstwowy filtr z węglem aktywnym i pokrywę z otworami zapewniającymi dobrą wentylację, skorupki jajka itd.

Atrakcyjne wzornictwo – atrakcyjne wykończenie z pokrywą w kształcie kopuły, ten stylowy kompostownik z metalu można umieścić bezpośrednio na blacie kuchennym, aby w każdej chwili umożliwić łatwy dostęp i nadać Twojemu wyposażeniu kuchennemu elegancki wygląd. 100% gwarancja satysfakcji – zawiera wysokiej jakości dwuwarstwowe zestawy filtrów, a mimo to przystępnych cenowo produktów, które poprawią Twoje życie. Atwe w użyciu – mieści 5 litrów resztek żywności, dzięki czemu nie musisz codziennie chodzić na kompost na świeżym powietrzu.
MarkaRED FACTOR #ad
ProducentRED FACTOR #ad
Wysokość10.83
Długość8.66
Waga2.2
Szerokość7.28
Numer częściKCB-SSE-CM-5L
ModelKCB-SSE-CM-5L

3. MUGYPYR

#ad

Mały kosz na kompost do kuchni, polipropylen, pojemnik z pokrywką, kosz na śmieci do blatu, do użytku w pomieszczeniach, 5 l, kompostownik, niebieski

#ad
MUGYPYR #ad - Pojemnik na kompost doskonale współpracuje z torbami na zakupy wielokrotnego użytku, łazienki, przyczepy kempingowej, nadaje się do kuchni, pralni itp. Jest mały, kroisz i kroisz świeżą żywność, bardzo odpowiedni do większości drzwi szaf, drzwi spiżarni, szafek.

Nasz kompostownik jest wyposażony w zamknięcie zapachowe, ale również niepożądane zapachy. Grubość drzwi: 238, 8 cm, jeśli są używane nad hakiem na drzwi. Stwórz komfort: zawieś go na drzwiach szafy, gdy gotujesz, nie musisz się schylać, aby rzucać rzeczami. Dwie metody montażu do zawieszenia na każdej ścianie za pomocą haczyków samoprzylepnych.

Bez nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu można nie tylko uszczelnić biodegradowalne odpady, bez pilników do owoców – gwarantowana jest tylko czysta kuchnia! Do zawieszenia na drzwiach z hakiem nad drzwiami. Wymiary: 19 x 14, pojemność: 5 l; kosz na śmieci jest łatwy w instalacji, 5 cm, 5 x 24, akcesoria montażowe 1 hak, 1 haczyk samoprzylepny i 20 worków na śmieci wchodzą w zakres dostawy.
MarkaMUGYPYR #ad
ProducentMUGYPYR #ad
Wysokość9.53
Długość7.09
Waga1.12
Szerokość5.71
Numer częściTR
ModelTR

4. TanteSoe

#ad

Tante SOE kosz na odpady organiczne do kuchni – 3 l kosz na kompost z pokrywką na odpady organiczne – w zestawie filtr z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów i kosz wewnętrzny

#ad
TanteSoe #ad - Kompaktowy rozmiar – dzięki pojemności 3 litrów ten stylowy pojemnik na odpady organiczne zaprasza do użytku w kuchni w deszczu. Dzięki temu pojemnik zawsze pozostaje nierdzewny i zabezpieczony przed wyciekiem. Dzięki temu kosz na kompost tante soe zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady na kilka dni! jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – ten ekologiczny kosz na śmieci naprawdę pasuje do każdej kuchni! Dzięki nowoczesnemu napisowi, toczonym drewnianym uchwytom i matowemu białemu koszowi zewnętrznemu ten ekologiczny kosz na śmieci jest stylowy, a mimo to ponadczasowy! Wytrzymały i trwały – malowany proszkowo kosz zewnętrzny zdobi wytrzymały kosz wewnętrzny, który można łatwo myć w zmywarce.Regeneralizuje zapachy – wreszcie wolne od cuchnących odpadów organicznych: aby odpady kuchenne nie pozostawiały nieprzyjemnych zapachów w kuchni, pokrywka jest wyposażona w filtr z węglem aktywnym oraz silikonowy pierścień. Praktyczny zestaw 4 w 1 – jednorazowy pojemnik na odpady organiczne do kuchni: w naszym zestawie All-in-One znajduje się stylowy kosz zewnętrzny, kosz wewnętrzny i pokrywa z wbudowanym i wymiennym filtrem z węglem aktywnym.
MarkaTanteSoe #ad
ProducentN&F Products #ad
Wysokość26
Waga1.85
Szerokość26

5. WENKO

#ad

Z metalu, Pojemnik na kompost Nero 6 l, czarny, z 3 filtrami z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów, pokrywka z pierścieniem silikonowym, wymiary szer. x gł. x wys.: Ø 22,5 x 22,5 cm, tabliczka z opisem

#ad
WENKO #ad - Zakres dostawy: pojemnik na kompost nero 6 litrów firmy wenko w kolorze czarnym, 5 x 22, pasuje do pojemników z serii Nero, szer. Wymienny filtr z węglem aktywnym w pokrywie neutralizuje zapachy. X wys. 22, wykonany z metalu malowanego proszkowo, z 3 filtrami z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów, pokrywka z metalowym uchwytem i otworami do cyrkulacji powietrza, 5 cm, czarny.

Czy w sobie nowoczesną funkcjonalność z nostalgicznym urokiem retro i przyciąga wzrok w każdej kuchni. Zawarte w zakresie dostawy filtry z węglem aktywnym neutralizują zapachy, zanim rozprzestrzenią się nieprzyjemnie. Pokrywę można otwierać i zamykać higienicznie za pomocą praktycznego uchwytu z chromowanego metalu. Praktyczne przechowywanie: dekoracyjne wiadro na kompost nero firmy WENKO w kolorze czarnym doskonale nadaje się do krótkotrwałego przechowywania kompostowalnych odpadów kuchennych i grillowych.

Dodatkowo pokrywa jest uszczelniona silikonowym pierścieniem. X gł. Nowoczesna nostalgia: piękny pojemnik kompostowy z serii nero to idealny pomocnik kuchenny. Do przenoszenia pojemnik jest dodatkowo wyposażony w stabilny metalowy uchwyt. Wysoka jakość: wytrzymałe wiadro na kompost jest wykonane z malowanego proszkowo metalu w kolorze matowej czerni.
MarkaWENKO #ad
ProducentWENKO #ad
Wysokość8.66
Długość8.66
Waga1.32
Szerokość8.66
Numer części54045100
Model54045100

6. YourCasa

#ad

Mały akacja, wyjmowany wkład, drewno akacjowe i stal nierdzewna, YourCasa® Kosz na odpady organiczne do kuchni, kosz na kompost, nadaje się do mycia w zmywarce

#ad
YourCasa #ad - Atwe w użyciu: większość ekologicznych wiaderek nie nadaje się do mycia w zmywarce. Wykonane z drewna akacjowego i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Muszą być potrzebne do tego celu - nasz pojemnik ma rozmiar ponad 4 l. Dzięki temu kompostownik na odpady organiczne pozostaje zawsze czysty i higieniczny.

Dzięki temu kompostownik kuchenny z pokrywką zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady, a mimo to jest wystarczająco mały, aby postawić go na blacie roboczym. Dzięki kuchennemu pojemnikowi na odpady organiczne YourCasa można szybko i łatwo oddzielić śmieci bez konieczności zabierania zbędnych dodatkowych dróg. Bez użycia plastiku! kosz na śmieci z pokrywką nadaje się do każdego blatu roboczego i sprawia, że jest to idealna dekoracja.

Wyprodukowano w niemczech. W otwartych miskach lub papierze. Dzięki temu można zaoszczędzić sobie ręcznego czyszczenia wysuszonych odpadów organicznych. Pokrywa kosza na śmieci może blokować zapachy i jednocześnie zapewnić, że muchy, owady i inne szkodniki nie dostaną się do kompostowalnych odpadów. Nasz stołowy kosz na śmieci z pokrywką jest wyposażony w wysokiej jakości wkładkę ze stali nierdzewnej oraz pokrywkę i można go łatwo myć w zmywarce.
MarkaYourCasa #ad
ProducentYourCasa #ad
Wysokość3.54
Długość12.99
Waga3.92
Szerokość7.28
Numer częściKompost43
Model4260746610376

7. Rotho

#ad

Tworzywo sztuczne PP, niebieski/antracytowy, Rotho Albula ekologiczny kosz na śmieci 6 l, z pokrywką i uchwytem, nie zawiera BPA, 6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, do kuchni

#ad
Rotho #ad - Wymiary: 23, odpadów organicznych, 8 cm dł. Zorientowany na design i trwałość: pojemnik na kompost z pokrywką i uchwytem – idealny do odpadów organicznych, do przechowywania tabletek do mycia naczyń, jako kosz na śmieci stołowy, kapsułek z kawy, wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Zakres dostawy: 1 x wiadro ekologiczne z tworzywa sztucznego z pokrywką i paskiem do noszenia – pojemnik niebieski Horizon Blue, pokrywka i uchwyt antracyt – dostępne w innych atrakcyjnych kolorach. X wys. X szer. Uniwersalne i modułowe: można używać pojedynczo lub w zestawie – można bezpiecznie układać w stos również na wiaderkach Albula 25 l – piękne wzornictwo – idealny pomocnik kuchenny na blacie roboczym.

Zajmuje mało miejsca i praktyczna: pokrywę można całkowicie otworzyć i złożyć do tyłu – wygodna do noszenia dzięki paskom do noszenia – łatwa do czyszczenia. Pojemność pojemnika na bio: 6 litrów – praktyczny pomocnik do odpadów kuchennych, 5 x 20 x 20, kompostu i wielu innych.
MarkaRotho #ad
ProducentRotho Kunststoff AG #ad
Wysokość8.19
Długość9.25
Waga0.68
Szerokość7.87
Numer części1030306161
Model1030306161

8. Joseph Joseph

#ad

Wymiary 23,5 × 19,7 × 16,1 cm, Joseph Joseph Stack 4 30015 pojemnik na odpady organiczne

#ad
Joseph Joseph #ad - Aby osiągnąć najlepszą wydajność, zalecamy wymianę filtra zapachów co 3 miesiące. Atwo dostępna pokrywa z klapką. Otwór mocujący wewnątrz zapewnia, że worek na śmieci nie przesuwa się. Wymienny filtr zapachów w pokrywie. Wentylowana konstrukcja redukuje wilgoć i zapachy. Atwy do czyszczenia polipropylen, klapka i uchwyt do noszenia ze stali nierdzewnej.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość6.34
Długość9.26
Waga1.72
Szerokość7.76
Numer części30015
Model30015

9. Addis

#ad

Z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, Addis, jasnoszary, kompost Caddy, Pojemnik na odpady spożywcze do kuchni

#ad
Addis #ad - Wykonane w 100% z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Wymiary szer. Wyprodukowano w wielkiej brytanii; z pochodzących ze zrównoważonego recyklingu obudów CD z 10-letnią gwarancją Addis. X wys. 25 x 18 x 19 cm. Idealna pojemność 4, 5 l do codziennego użytku w kuchni. X gł. Wytrzymała jakość, łatwe do czyszczenia.
MarkaAddis #ad
ProducentAddis #ad
Wysokość7.48
Długość7.28
Szerokość9.45
Numer części518384
Model518384

10. YourCasa

#ad

Nadaje się do mycia w zmywarce, bezzapachowy, wyjmowane sitko, mały kosz na śmieci z pokrywką, kosz kompostowy na codzienne odpady organiczne, 7 l, YourCasa® Kosz na odpady organiczne do kuchni

#ad
YourCasa #ad - Nasz pojemnik na odpady organiczne jest wykonany ze zmywalnego materiału i jest odporny na mycie w zmywarce. Atwe przechowywanie odpadów kuchennych, cenne odpady kuchenne. Nie lądują w śmieciach i tym samym zmniejszają ilość odpadów. W przypadku większości kompostowników odpady organiczne wysychają i można je bardzo żmudnie usunąć z ekologicznego kosza na śmieci.

Bez względu na to, a mimo to jest wystarczająco mały, czy musisz się martwić o potrzebę, nasz kompostownik kuchenny ma rozmiar 7 l. Do stołowego kosza na śmieci można przechowywać liczne, są one dostępne do kompostowania. Dzięki temu płyny i odpady organiczne pozostają oddzielone. Dzięki temu zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady, aby postawić go na ladzie! W otwartych miskach lub papierze. Dzięki koszowi na śmieci yourcasa można szybko i łatwo oddzielić śmieci bez konieczności zabierania zbędnych dodatkowych dróg.

Atwe w użyciu: większość ekologicznych pojemników na śmieci do kuchni nie nadaje się do mycia w zmywarce. Dzięki temu kosz na odpady organiczne w kuchni pozostaje zawsze czysty i higieniczny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ponieważ te odpady kuchenne są jeszcze bogate w substancje odżywcze, które można kompostować, nie muszą wyrzucać śmieci. Dzięki temu można zaoszczędzić sobie ręcznego czyszczenia wysuszonych odpadów organicznych.
MarkaYourCasa #ad
ProducentYourCasa #ad
Wysokość8.07
Długość7.87
Waga1.55
Szerokość7.87
Numer częściKompost43
ModelKompost43