Top 10 Ecm Siebträger – Filtry do kawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Normcore

#ad

Stal szlachetna 316, Normcore 58,5 mm sitko / filtr / sitko do espresso dolne sitko pod prysznic / sitko kontaktowe

#ad
Normcore #ad - Utrzymuje głowicę zaparzania w czystości – chroni głowicę zaparzania przed zasysaniem mąki po podniesieniu dźwigni. Atwa do czyszczenia – wystarczy spłukać pod bieżącą wodą, aby usunąć wszelkie zabrudzenia z wnętrza. Wskazówka: ze względu na masę termiczną sitka, zaleca się włożenie go do sitka i zatrzaśnięcie krótko przed włączeniem regulatora podgrzewania. Idealne uzupełnienie parzenia espresso – popraw dystrybucję wody i eliminuje tworzenie się kanału.
MarkaNormcore #ad
ProducentNormcore #ad
Wysokość0.07
Długość2.3
Waga0.04
Szerokość2.3
Numer części58.5mm
Model58.5mm

2. coffeeshop-oberpfalz

#ad

Coffeeshop-oberpfalz 10 worków filtrujących do wody Intank granulat kompatybilny z gardłem

#ad
coffeeshop-oberpfalz #ad - 10 x 70 g wysokiej jakości granulatu filtrującego, ze srebrzonym węglem aktywnym z łupin kokosowych, wydajny i wydajny.

Zintegrowany worek filtrujący do odkamieniania wody pitnej. Do wszystkich ekspresów do kawy i espresso oraz automatów do gorących napojów ze zbiornikiem na wodę. W zestawie znajdują się cenne elementy śladowe i minerały, nie trzeba już odkamieniać, dzięki czemu otrzymujesz idealną wodę do przygotowywania kawy i herbaty, a ekspresy do kawy są optymalnie chronione. Zapobiega również osadzaniu się kamienia w obudowie. Pochłania z wody wapno i metali ciężkich.
Markacoffeeshop-oberpfalz #ad
Producentcoffeeshop-oberpfalz #ad
Waga1.76

3. BRITA

#ad

AquaGusto 100 Cu zbiornik na wodę filtr do ekspresów do kawy

#ad
BRITA #ad - W zestawie znajduje się wskaźnik wymiany, po aktywacji wyświetlany jest maksymalny okres użytkowania wynoszący 6 miesięcy. Do ekspresów do kawy. Uniwersalny filtr wody do zbiorników na wodę, np. Atwy w użyciu, bez montażu, wystarczy włożyć do zbiornika na wodę. Filtruje wodę dla lepszej jakości i lepszego smaku. Maksymalna pojemność 100 litrów lub wymiana po 6 miesiącach.
MarkaBRITA #ad
ProducentBRITA #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.11
Szerokość3.94
Numer części1018872x1
ModelAQUAGUSTO 100 CU

4. Coyooco

#ad

Coyooco Barista ściereczka 3 w 1 | do wszystkich etapów czyszczenia ekspresu sitowego | akcesoria do espresso | made in Germany

#ad
Coyooco #ad - Perfekcyjne wzornictwo: dzięki wymiarom 45 x 45 cm ręcznik baristyczny ma idealny rozmiar do wszystkich etapów czyszczenia maszyny sitowej i dzięki nowoczesnemu, prostemu wzornictwu pasuje do każdego zakątka baristy.

Bez stosu szmatek: dzięki szlufce na rogu ściereczkę baristy można przymocować do każdej maszyny sitowej. Narożniki z funkcją: dzięki dwuwarstwowej obróbce jednego narożnika oparzenia lancy mlecznej i resztki mąki kawy na dłoniach dzięki innemu narożnikowi należą już do przeszłości. Coyooco jakość: wszystkie nasze narzędzia barista opracowujemy w 100% samodzielnie i świadomie współpracujemy z małymi zakładami, aby stworzyć wyczuwalną wartość dodaną dla Ciebie przy maszynie sitowej.

Do czyszczenia maszyny, sitka, lancy mlecznej lub palców. Jedna ściereczka do wszystkiego: innowacyjna ściereczka Barista nadaje się do wszystkich etapów czyszczenia maszyny sitowej. Tylko w czystym i czystym kącie baristy powstaje idealne espresso.
MarkaCoyooco #ad
ProducentCoyooco #ad
Wysokość17.72
Długość17.72
Waga0.28
Szerokość17.72

5. Mellbree

#ad

Grubość 150 μm, akcesoria do sitka, wielokrotnego użytku, nierdzewne, Puck Screen 58,5 sitko do puck Mellbree 2 sztuki spiekane filtry do kawy espresso, 1,7 mm, Puck Screen 58 mm, stal nierdzewna 316

#ad
Mellbree #ad - Atwe do czyszczenia: sitko do espresso 58 mm zapobiega przywieraniu fusów do głowicy parzenia, utrzymuje filtr prysznicowy w czystości i oszczędza dużo czasu podczas czyszczenia. Sitko ekspresu do kawy można łatwo wyczyścić pod kranem, aby usunąć wszystkie pozostałości wewnątrz.

Lepszy smak: ekran puck screen 58 mm ma płaską powierzchnię i równomierny rozmiar porów, co poprawia rozprowadzanie wody i zmniejsza prawdopodobieństwo rozprysków. Wysokiej jakoŚci materiaŁ: w porównaniu z innymi podobnymi produktami, nasz ekran puck screen 58. 5 jest wykonany ze stali nierdzewnej 316 przeznaczonej do kontaktu z żywnością, przyjazny dla środowiska i trwały, nietoksyczny, 7 mm Ponadto Mellbree Espresso Puck jest bezpieczny, która ma grubość 1, można go myć bezpośrednio w wodzie i ponownie używać. Wskazówka: przed zakupem należy upewnić się, w biurze, w kawiarni, w restauracji, w kuchni, że rozmiar jest zgodny z Twoim ekspresem do kawy.

Sitko do krążka 58 mm z drobnymi porami i wielowarstwową konstrukcją spiekania wspomaga pełną ekstrakcję zmielonej kawy i wzmacnia aromat kawy. Zakres dostawy: nasz zestaw zawiera 2 sitka o średnicy 58, 5 mm. Ten filtr sitkowy to idealny prezent dla miłośników kawy. Wszechstronne zastosowanie: krążek do espresso może być używany w wielu różnych miejscach – w domu, cukierni i wielu innych miejscach.
MarkaMellbree #ad
Producentmell #ad
Numer częścimell-2-3
Modelmell-2-3

6. BRITA

#ad

Aqua Gusto 250 CU zbiornik na wodę filtr do ekspresów do kawy

#ad
BRITA #ad - Brita aqua gusto 250 cu filtr zbiornik na wodę do ekspresów do kawy. Brita aqua gusto 250 cU Water Tank filtr. Brita aqua gusto 250 cu filtro za pomocą il serbatoio Dell Acqua. Brita aqua gusto 250 CU.
MarkaBRITA #ad
ProducentBrita #ad
Wysokość3.94
Długość5.91
Waga0.44
Szerokość3.94
Numer części1018881x1
ModelAQUAGUSTO 250

7. Normcore

#ad

Normcore 58 mm bezdenny wkład do Gaggia Classic Pro z 2 filiżankami kosza filtrującego – bezdenne sitko ze stali nierdzewnej – anodowany aluminiowy uchwyt

#ad
Normcore #ad - Pasuje do każdego koszyka – ponieważ nie ma dna, rozmiar kosza, którego można użyć. Można zobaczyć cały proces ekstrakcji. Precyzyjne podlewanie – sitko bez dna jest ważnym urządzeniem, które pomaga w diagnozowaniu problemów z ekstrakcją espresso.

Rednica 58 mm – zaprojektowane do koszy o średnicy 58 mm, bes920xl, bes980XL, są całkowicie kompatybilne z wieloma modelami ekspresów do kawy Breville Sage BES900XL, BES990BSS. Popraw swoje wrażenia z warzenia. Wykonane w jakości premium – wszystkie uchwyty z anodyzowanego aluminium zostały wykonane ręcznie z fachową wiedzą i niezrównaną jakością wykonania. Ergonomiczny kształt – uchwyty te przyjemnie leżą w dłoni i są lekkie i bardzo gładkie nawet po długim dniu za barem.
MarkaNormcore #ad
ProducentNormcore #ad
Wysokość1.3
Długość4.45
Waga0.18
Szerokość1.3
Numer części58 mm mit Gaggia
Model58 mm mit Gaggia

8. [JOEFREX]

#ad

Sitko z podwójną wylewką z drewna orzecha włoskiego, uchwyt filtra ze stali nierdzewnej z sitkiem, akcesoria do espresso JoeFrex, Sitko 51 mm do Delonghi Dedica EC680, EC685 & EC885

#ad
[JOEFREX] #ad - Drewniany uchwyt nie nadaje się do zmywarki; sitko dołączone do JoeFrex nie pasuje do oryginalnego sitka Delonghi; możliwe są minimalne odchylenie od kąta wylotu 90°. Kompatybilny z delonghi dedica seria: ec685, EC785, EC850, ec680, EC820, EC860. Sitko do prawdziwej włoskiej delektowania się espresso! Podwójne sitko i wylewka ze stali nierdzewnej do pokrycia Doppio od ekspresu dla początkujących! Pasuje do ubijaków o średnicy 51 mm lub mniejszych. Z sitkiem jednościennym. Stal nierdzewna i drewno orzecha włoskiego; łącznie z sitkiem jednościennym.
Marka[JOEFREX] #ad
Producent[JOEFREX] #ad
Wysokość8.66
Długość2.36
Szerokość2.76

9. CRAZCALF

#ad

Flair 58, sitko, 58 mm, ekspresy do kawy VBM, Rocket, ECM, CRAZCALF Bezdenny sitko, Sanremo, uchwyt filtra ze stali nierdzewnej z drewnianym uchwytem Puck, 58 mm, Synesso, Slayer, kompatybilny z E61

#ad
CRAZCALF #ad - Co ważniejsze, jest on wyposażony w sitko o grubości 58 mm ze stali nierdzewnej z precyzyjnie wykonanymi otworami, które zapewniają bogate i miękkie espresso w każdej filiżance. Ergonomiczny drewniany uchwyt - bezdenny uchwyt jest wykonany w 100% z naturalnego mahoniowego drewna różanego i grubej chromowanej końcówki ze stopu aluminium.

Chromowana końcówka ze stopu aluminium może zmniejszyć uczucie obciążenia głowy i poprawić przyczepność i równowagę. Najlepsze trafieniewyposażony w ekran espresso i papier filtrujący, dzięki czemu powstaje dobry kanał i zmniejsza się prawdopodobieństwo wstrzyknięcia bez dna. Bezdenny sitko 58 mmcrazcalf bezdno sitko 58 mm z 2 uszami z ekranem ze stali nierdzewnej i papierem filtracyjnym kompatybilny z ekspresem do espresso E61, Slayer, Flair 58, Sanremo, Rocket, ECM, Synesso, VBM 58 mm. Obserwacja procesu ekstrakcjinośnik sita 58 mm umożliwia obserwację problemów, stopnia pieczenia, ubijania, co przyczynia się do dostosowania podczas następnej ekstrakcji, które pojawiają się podczas procesu ekstrakcji, ilości proszku, stopnia mielenia, dystrybucji itp.

Jakość premiumgłowica uchwytu bez dna wykonana z przeznaczonej do kontaktu z żywnością stali nierdzewnej 304, która wytrzymuje trudne warunki codziennego użytkowania i zapewnia trwałość i trwałość. Oferujemy zestawy pudełek prezentowych, ciśnienie ekstrakcji jest równomiernie rozprowadzane, które doskonale nadają się na prezent.
MarkaCRAZCALF #ad
ProducentCRAZCALF #ad
Model58mm mit E61

10. Smarista

#ad

150 μm, SMARISTA® Puck Screen 58,5 mm – z zaciskiem Barista do łatwego czyszczenia – sitko do espresso do sitka, przewodnik po problemach, grubość 1,7 mm

#ad
Smarista #ad - Dzięki temu twoja kawa jest zawsze na najwyższym poziomie! Dzięki temu pozostaniesz czysty i możesz bezpośrednio przygotować następne espresso bez poparzenia. Dzięki temu będziesz mógł doświadczyć zupełnie nowych aspektów smaku swojego espresso.

Idealne dopasowanie – nasz ekran puck screen pasuje idealnie do Twojego sitownika 58 mm. Kawa nie ma już kontaktu z zaparzaczem a ekran wielokrotnego użytku pozostaje trwały dzięki swojemu materiałowi. Koniec z czekaniem – dzięki naszym dołączonym szczypcom barista ze stali nierdzewnej 304 możesz łatwo wyczyścić gorący ekran Puck Screen. Dzięki równomiernej ekstrakcji kawy uzyskasz ostatnie pełne ziarna kawy. Smarista – chcemy przenieść twoje espresso na wyższy poziom nie tylko przez puck Screen.

W przypadku dobrej pracy wstępnej, bez channelingu. Grubość sita 150 μm – twoja kawa jest równomiernie ekstrahowana za pomocą wyjątkowo drobnego i dokładnie przetworzonego sitka naszego krążka o grubości 1, 7 mm. Z naszym załączonym przewodnikiem Barista Troubleshooting Guide jesteś przygotowany na prawie każdą możliwość. Atwe czyszczenie – dzięki naszemu sitku z medycznej stali nierdzewnej 316 nie musisz już czyścić zestawu do zaparzania.
MarkaSmarista #ad
ProducentSmarista #ad
Wysokość0.07
Długość2.3
Waga0.08
Szerokość2.3
Numer częściPuck Screen 58.5mm
ModelPuck Screen 58.5mm