Top 10 Fahrradlicht Set USB Aufladbar – Rowerowe akcesoria do oświetlenia

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Deilin

#ad

Deilin Ulepszony zestaw świateł rowerowych LED, lampa rowerowa, IPX5, ładowana przez USB, wodoszczelne światło przednie i tylne, dopuszczony do ruchu drogowego StVZO

#ad
Deilin #ad - 3 tryby świecenia i inteligentne sterowanie jasnościąŚwiatło przednie deilin z ultra jasnym światłem 100/50 lux jest w pełni wystarczające do dobrego oświetlenia roweru. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt. Wysokiej jakości bateria litowo-jonowa 1300 mAh do wielokrotnego ładowania pozwala zaoszczędzić pieniądze i pieniądze.

Zestaw oświetlenia rowerowego deilin o klasie wodoszczelności IPX5 może być używany również w przypadku deszczu lub śniegu, jest zdecydowanie dodatkowym dodatkiem podczas jazdy na rowerze w deszczową pogodę. Podczas jazdy w ciemności powstaje duża powierzchnia światła zarówno na dalekich jak i bliskich obszarach, że są Państwo łatwo widoczni i promieniują tylne światło z szerokokątnym oświetleniem 220° również na bok, które są równomiernie jasne. Kupuj z zaufaniemŚwiatła rowerowe deilin są dopuszczone przez ce i rohs. Nic nie kocze podczas jazdy ani nie ześlizguje się nawet podczas jazdy na nierównej drogi górskiej.

Wskaźnik miga zawsze i wskazuje, gniazdku lub w podróży za pomocą powerbanku. Posiada certyfikat i został zaprojektowany zgodnie z niemieckimi standardami transportu. Zawartość opakowania: 1 x podręcznik może nie być dostępny w języku polskim, 1 x uchwyt, 1 x światło przednie z paskiem, 2 x taśma gumowa, 1 x kabel USB. Wyposażony w inteligentny tryb regulacji i osram led, jasność reflektorów dopasowuje się automatycznie do natężenia oświetlenia otoczenia pomiędzy 50-100 luksów, aby zachować optymalną widoczność i prąd baterii. Deilin stara się oferować wysokiej jakości produkty i usługi.
MarkaDeilin #ad
ProducentDeilin #ad
Numer częściLF-12
ModelLF-12
Gwarancja1

2. Realky

#ad

ładowane przez USB, zestaw świateł przednich i tylnych, Zestaw świateł rowerowych LED, wodoszczelne oświetlenie rowerowe, dla dzieci i dorosłych, światło rowerowe

#ad
Realky #ad - Zestaw świateł rowerowych ładowany przez usb nadaje się nie tylko do jazdy na rowerze, czy pada deszcz czy inna zła pogoda, wędkowanie, wędrówki, ale również idealny do biegania, naprawy samochodu, wędrówki, spacerów z psem i innych aktywności wewnątrz i na świeżym powietrzu. Wodoszczelna i wszechstronna: światła rowerowe mają klasę wodoszczelności ipx4.

Super jasne i regulowane tryby: światło rowerowe z przodu jest wyposażone w wysokiej jakości diody led i jest wyposażone w dwa tryby: wysoki 35 luksów i średni 17 lx. Podczas gdy światło tylne może trwać 4 godziny w trybie światła ciągłego. Niezależnie od tego, na kemping, oświetlenie rowerowe dopasowuje się do Twojego domu. Dopuszczone do ruchu drogowego i nieoślepiające wzornictwo: światła rowerowe posiadają certyfikat StVZO oraz dyrektywy CE i ROSH, są zgodne z niemiecką normą oświetleniową, profesjonalny design optyczny, super jasne bez niebezpiecznego oślepiania. Przełącznik kluczykowy, światło włącza się delikatnie. Podczas ładowania zarówno światło przednie, a w trybie pełnej jasności przez około 3, jak i tylne roweru posiadają diody LED.

Wiatło rowerowe z przodu może pracować w trybie półjasności do 7 godzin, 5 godziny. Nieoślepiająca konstrukcja optyczna zapewnia dobrą widoczność i zapewnia absolutne bezpieczeństwo w nocy. Atwy montaż: zestaw rowerowy można łatwo zdjąć i zamocować bez użycia narzędzi, nie wahaj się z nami skontaktować, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 2 x kabel do ładowania, 1 x silikonowy pasek ️jeśli masz jakiekolwiek problemy z produktem, 1 x światło tylne, 1 x uchwyt na światło rowerowe, bez uszkadzania kierownicy, a także może być używany jako latarka ratunkowa.
MarkaRealky #ad
ProducentRealky #ad
Numer częściQX-DCD01-01_V1
ModelQX-DCD01-01_V1
Gwarancja5 Lat

3. Realky

#ad

Dopuszczone do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne, Zestaw świateł rowerowych LED, wodoszczelne i ładowane przez USB, światło rowerowe z przednimi i tylnymi światłami, dla dzieci i dorosłych

#ad
Realky #ad - Najdłuższy zasięg światła rowerowego z przodu może osiągnąć 100 m, szerokie spektrum oświetlenia, dobra widoczność, super jasne, brak niebezpiecznych odbić, ochrona przed oślepieniem, wysoka widoczność, oświetlenie drogi przed Tobą. Tylne światła wytrzymują do 4 godzin w trybie światła ciągłego. Wysokiej jakości materiał jest trwały i wodoodporny: światło rowerowe jest wykonane z wysokiej jakości tworzywa abs i ppma, oświetlenie rowerowe zapewnia dobrą widoczność również w przypadku deszczu lub innej złej pogody, jest bardzo trwałe.

Odkręć śruby ręcznie, bardzo łatwe i wygodne. Może być również używana jako latarka ratunkowa, latarka, wędrówki lub inne nocne prace. Lampa rowerowa z przodu wykorzystuje wysokiej jakości 30 luksów i profesjonalne wzornictwo optyczne. Atwa obsługa i instalacja: zarówno reflektory rowerowe, przymocuj światła, a następnie dokręć śruby, nie są wymagane żadne narzędzia instalacyjne, instalacja jest zakończona, jak i tylne światła można szybko oświetlić za naciśnięciem jednego przycisku.

Akumulator może być używany przez długi czas i jest bardzo energooszczędny. Wodoszczelność ipx4, o delikatnym wykonaniu i stabilnej strukturze, nawet podczas jazdy po nierównych drogach światło nie chwieje się i nie spada, możesz cieszyć się bezpieczną jazdą nocą. Certyfikacja o ruchu drogowym obowiązują przepisy lokalne: zestaw świateł rowerowych led posiada certyfikat ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne. Szybkie ładowanie przez usb, długa żywotność baterii: światła przednie i tylne są wyposażone w kable usb do ponownego ładowania, które można ładować z dowolnego urządzenia za pomocą portu USB.
MarkaRealky #ad
ProducentRealky #ad
Numer częściHW-DCD01-01_V1
ModelHW-DCD01-01_V1
Gwarancja3 lat

4. Tatopa

#ad

ładowane przez USB, Tatopa Zestaw świateł rowerowych LED do roweru, dopuszczone do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne, wodoszczelne, przednie i tylne światło

#ad
Tatopa #ad - Ze względu na swój mały i kompaktowy rozmiar można go wszędzie ze sobą zabrać. Komputer, laptop, powerbank lub ładowarka do telefonów komórkowych itd. Atwy montaż i przenoszenie – zestaw świateł rowerowych można łatwo zainstalować i zdjąć bez użycia narzędzi.

Wiatło przednie i tylne z możliwością ponownego ładowania – ten zestaw świateł rowerowych można ładować za pomocą kabla USB. Pełne ładowanie przedniego światła trwa około 3 godzin. Można go ładować za pomocą komputera lub innego urządzenia ze złączem USB. Wielofunkcyjne światło przednie – światło przednie jest kompaktowe i wystarczająco wszechstronne do biegania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, kempingu lub do aktywności na świeżym powietrzu i może być używane jako latarka awaryjna w przypadku awarii zasilania.

Dzięki konstrukcji antyodblaskowej zarówno Ty, jak i piesi jesteście chronieni przed oślepieniem. Nieoślepiające, bezpieczne światło – ten zestaw świateł rowerowych jest bezpieczny i niezawodny. Pełne naładowanie tylnego światła trwa zaledwie 2 godziny. Zarówno światło przednie, jak i tylne można ładować za pomocą kabla usb. Do ładowania potrzebny jest jedynie kabel USB wchodzi w zakres dostawy! I źródło zasilania np.
MarkaTatopa #ad
ProducentTatopa #ad

5. Antimi

#ad

Antimi Zestaw świateł rowerowych, światło przednie + tylne światło rowerowe, dopuszczony do ruchu drogowego, zestaw oświetleniowy LED IPX5, zestaw USB typu C

#ad
Antimi #ad - Możemy korzystać z ładowania USB w dowolnym miejscu i czasie. Nieoślepiające i boczne światło: Światło rowerowe antimi zapewnia zasięg widzenia do 200 m, nie oślepia pieszych/rowerzystów i zapewnia wystarczające bezpieczeństwo. 3 tryby świecenia: 3 tryby oświetlenia przedniego: super jasno-średnio-jasne.

Podczas mycia roweru nie trzeba zdejmować światła rowerowego. Kierowca obok ciebie może łatwiej cię widzieć i poprawić bezpieczeństwo jazdy! Atwa instalacja: zestaw świateł rowerowych można łatwo zmontować bez użycia narzędzi. Uchwyt na kierownicę nadaje się do prawie wszystkich kierownic o średnicy 22 ~ 32 mm. Mini rozmiar, światło tylne: 1, dłuższy czas czuwania: reflektor: 1, 8 cala x 1, waga wynosi 40 g, łatwa do przenoszenia, 8 cala x 1, 75 cala x 1, 55 cala, 84 cala x 1, 17 cala, może być używana jako latarka. Niezależnie od tego, gniazdka elektrycznego czy powerbanku! Ta lampka rowerowa nadaje się do wszystkich rodzajów rowerów, takich jak rower górski, światła hulajnogi dla dzieci, rower szosowy dla dorosłych i dzieci.

Adowanie usb i kabel usb c: zestaw świateł rowerowych z możliwością ładowania usb, czy jest podłączony do komputera, brak żmudnej wymiany baterii! Czas pracy do 2, 2 – 6 godzin. Wodoszczelność ipx5: możemy bezpiecznie jeździć podczas każdej burzy. Osram led: aby zapewnić najlepszą równowagę między intensywnością światła a zużyciem energii oraz zapewnić jakość źródła światła. Możesz cieszyć się dobrą widocznością w deszczowe dni, w ciemne noce i przy każdej okazji.
MarkaAntimi #ad
ProducentAntimi #ad
Numer częściAntimi06
ModelAntimi06
GwarancjaGwarancja na całe życie

6. DANSI

#ad

światło rowerowe z możliwością przełączania 15-100 luksów, odporne na deszcz, światło tylne i światło przednie, światło rowerowe LED, DANSI Zestaw świateł rowerowych z przodu i z tyłu obowiązują przepisy lokalne, lampa rowerowa

#ad
DANSI #ad - Dopuszczenie do ruchu drogowego dla twojego bezpieczeństwa – nasz zestaw lamp zapewnia optymalną widoczność i zapewnia Tobie i innym uczestnikom ruchu drogowego najwyższą ochronę w ruchu drogowym obowiązują przepisy lokalne.

Montaż bez użycia narzędzi – nasz zestaw lamp rowerowych z przodu i z tyłu można wygodnie i szybko przymocować do każdego koła za pomocą dołączonych uchwytów. Odporny na deszcz i długi czas świecenia – ochrona przed wodą rozbryzgową ip44 i czas świecenia 420 minut przód / 300 minut z tyłu – W zakres dostawy 1 przednie i tylne światło – uchwyty – kabel micro USB.

Zrównoważony rozwój – nasze światła to najlepszy wybór dla środowiska – korzystasz z wbudowanych akumulatorów litowo-jonowych, które można ponownie naładować za pomocą dołączonego kabla micro USB. Przełączana moc światła – natężenie światła lampy można przełączać pomiędzy 30/15 luksów – do indywidualnego dopasowania do oświetlenia – zdejmowane światło może być używane jako latarka.
MarkaDANSI #ad
ProducentDANSI #ad
Numer części44004
Model44004

7. IPSXP

#ad

Zestaw świateł rowerowych LED, czas pracy baterii 10 godzin i wysoka jasność, nadaje się do wszystkich rodzajów rowerów, wiele trybów świecenia, lampa rowerowa ładowana przez USB i wodoszczelność IPX6

#ad
IPSXP #ad - Adowanie przez usb: zarówno reflektor rowerowy, jak i tylne światła mogą być ładowane przez port usb, co oszczędza częstą wymianę baterii. W razie pytań prosimy o kontakt. Oferuje wysokiej jakości produkty i usługi. Przednie i tylne światła są również wyposażone w wskaźniki LED, które informują o stanie baterii.

Dzięki temu nadal możesz wyraźnie widzieć drogę i przejeżdżające pojazdy podczas jazdy w różnych warunkach pogodowych, czy w ulewnym deszczu lub mgle, trzymaj się z dala od niebezpieczeństw. Niezależnie od tego, może wytrzymać jego wodoszczelność, odporność na uderzenia i trwałość. Nieoślepiająca konstrukcja optyczna umożliwia Tobie i innym bezpieczną jazdę nocą. Oferujemy tylne światła rowerowe, standardowa jasność 5 godzin żywotności baterii, które po 2, 5-godzinnym naładowaniu utrzymują się do 45 godzin. Stopień wojskowy: reflektor rowerowy wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium, co znacznie wydłuża żywotność światła rowerowego.

Wtyczka typu C. 3000 mah i duży zasięg: duża pojemność baterii do 10 godzin pracy baterii, wystarczająca do twoich potrzeb podczas jazdy na świeżym powietrzu. Aluminiowa obudowa jest również pokryta warstwą tworzywa sztucznego PC, odprowadzanie ciepła i odporność na korozję, który ma doskonałą odporność na uderzenia, aby chronić lampę rowerową w razie przypadkowego zabezpieczenia światła rowerowego. Zapewnia 4 tryby świecenia: światło mijania 10 godzin żywotności baterii, jazda nocą bez obaw, średnia jasność 4 godziny pracy baterii i maksymalna jasność 3 godziny pracy baterii.
MarkaIPSXP #ad
ProducentIPSXP #ad
Gwarancjaflase

8. Aufachieve

#ad

Światło rowerowe ładowane przez USB, 100 luksów, wodoszczelność IPX5, przednie + tylne światło rowerowe LED, zestaw świateł rowerowych z 4 trybami oświetlenia i trybami samochodu, dopuszczone do ruchu

#ad
Aufachieve #ad - Jeśli światło rowerowe led wynosi mniej niż 25%, aby przypomnieć o naładowaniu tak szybko, 50%, wskaźnik zmieni kolor na czerwony, 2. Doskonałe światło rowerowe z tyłu i wodoszczelność ipx5 - aby zapewnić ochronę od tyłu, czerwone tylne światła rowerowe oświetlają drogę we wszystkich kierunkach szerokim kątem 220°.

Tryb średniej jasności 75 luksów 4. 100%, jak to możliwe. Aufachieve światło rowerowe led z przodu i z tyłu jest wodoszczelne IPX5 i może być używane w deszczu, odporne na złą pogodę i trwałe, aby zapewnić bezpieczną jazdę. Ulepszony akumulator 2000 mahczy zawsze martwisz się, co nie jest osiągane przez akumulatory 1300 mah innych producentów. Wyposażona w ochronę przed oślepieniem, ładowane przez usB i dopuszczone do ruchu drogowegoZestaw świateł rowerowych LED obsługuje ładowanie przez USB C, dzięki czemu ładowanie jest szybsze i wygodniejsze. Tryb niskiej jasności 45 lx; wskaźnik prądu wyraźnie pokazuje aktualną moc światła rowerowego przez USB.

Tryb wysokiej jasności 100 luksów. Ulepszony wysokiej jakości akumulator 2000 mah może pracować na rowerze przez 3-8 godzin, że światła rowerowe nie będą miały prądu podczas jazdy? Biorąc pod uwagę znaczenie czasu pracy akumulatora, nasze wysokiej jakości oświetlenie rowerowe LED będzie Ci towarzyszyć przez dłuższy czas jazdy. Zdecyduj się na nas, zestaw lamp rowerowych Aufachieve zmodernizował akumulator. Oświetlenie rowerowe z kulkami OSRAM posiada certyfikaty niemieckiego prawa o ruchu drogowym, zasięg widzenia do 200 metrów.
MarkaAufachieve #ad
ProducentAufachieve #ad

9. Ventvinal

#ad

światło rowerowe, Ventvinal Zestaw świateł rowerowych LED, światło rowerowe przednie i tylne, zestaw oświetlenia rowerowego typu C, dopuszczone do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne

#ad
Ventvinal #ad - Inni uczestnicy dróg rozpoznają Cię wcześnie, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Dzięki temu jesteś dobrze oświetlony i przygotowany na każdą sytuację podczas jazdy. Kompletny zestaw oświetlenia rowerowego: nasz zestaw zawiera zarówno wydajne światło przednie, jak i niezawodne światło tylne.

Regulowana jasność: nasze światła rowerowe led zapewniają wyraźne, uzupełniają wygląd twojego roweru, dobrze widoczne oświetlenie z dwoma regulowanymi poziomami jasności 30 luksów i 10 luksów. Atwy montaż i przenoszenie: nasze oświetlenie rowerowe to kompletny zestaw z przednimi i tylnymi światłami. Wodoszczelność ipx5: niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy rozpryski – nasze światła są wodoszczelne zgodnie z IPX5 i wytrzymują działanie żywiołów. Wygodne i przyjazne dla środowiska ładowanie: dzięki naszemu inteligentnemu ładowaniu USB typu C zapomnisz o uciążliwej wymianie baterii.

Możesz cieszyć się jazdą w każdą pogodę, bez obaw o utratę wydajności. Dodatkowo nasz inteligentny monit o naładowaniu baterii przypomina o naładowaniu, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz w ciemności. Dzięki małej, kwadratowej konstrukcji są przenośne i łatwe do zainstalowania. Konstrukcja szybkiego zamykania umożliwia nieskomplikowany montaż i nie wymaga specjalnych narzędzi. Dzięki temu można dopasować oświetlenie dokładnie do własnych potrzeb.
MarkaVentvinal #ad
ProducentVentvinal #ad
Wysokość1.81
Długość3.35
Szerokość2.99
Gwarancja6 miesięcy

10. Realky

#ad

ładowanie przez USB, dla, wodoszczelne, światło rowerowe z przednimi i tylnymi światłami, dopuszczona do ruchu drogowego obowiązują przepisy lokalne, lampa rowerowa, Zestaw świateł rowerowych LED

#ad
Realky #ad - Wodoszczelna i wielofunkcyjna: wodoszczelne zgodnie z ipx4 na każdą pogodę, ale również doskonale nadają się do biegania, wędrówek, jazdy na rowerze, wędrówek, biwakowania, pracy, naprawy samochodu, ładowane przez USB światła rowerowe nadają się nie tylko do jazdy na rowerze, wędkowania, wypraw psów i innych aktywności wewnątrz i na zewnątrz.

Podczas gdy światło tylne w trybie światła ciągłego może trwać 4 godziny. Szybkie ładowanie przez usb i długi czas pracy baterii: naszą lampę rowerową led można szybko naładować za pomocą kabla usb na każdym urządzeniu elektrycznym. Zakres dostawy: 1 x światło przednie, 1 x światło tylne, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Bardzo jasne i duży zasięg: reflektory są wyposażone w wysokiej jakości diody led, które zapewniają wystarczającą jasność i duży zakres oświetlenia, aby oświetlić ulicę w ciemności. Oferujemy 100% satysfakcjonującą obsługę posprzedażną.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, 3 x uszczelka, 2 x kabel micro USB, skontaktuj się z nami natychmiast. Wyposażona w wysokiej jakości diody led zapewnia najwyższej jakości źródło światła rowerowego i może zapobiec oślepieniu nadjeżdżających pieszych lub samochodów, co zapewnia wystarczające bezpieczeństwo. Gwarantujemy gwarancję na nasze produkty rowerowe. Oświetlenie rowerowe usb posiada bardzo jasne i rzucające się w oczy diody LED, które zapewniają bezpieczeństwo jazdy. Wiatło przednie może pracować w trybie półjasności do 6 godzin, a w trybie pełnej jasności przez około 3 godziny.
MarkaRealky #ad
ProducentRealky #ad
Wysokość1.18
Długość3.74
Waga0.26
Szerokość3.74
Numer częściHW-DCD01-01_V1
ModelHW-DCD01-01_V1