Top 10 Gasmaske Militär – Sports-Promotions

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Dräger

#ad

Gazami, Dräger X-plore 3300 zestaw półmasek do prac chemicznych z okularami ochronnymi X-pect 4400 i ABEK1 Hg P3 filtr kombi | ochrona przed oparami, cząstkami i kurzem

#ad
Dräger #ad - Wygodna i dopasowana: półmaska jest wygodna i regulowana, zapewniając optymalny komfort noszenia i zapewnia dobre dopasowanie, podczas gdy wentylowane okulary z pełną widocznością zapewniają dodatkową wentylację i komfort.

Wytrzymałe materiały: okulary pełne widzenia wykonane są z odpornego na chemikalia i cieczy materiału octanowego, który jest wytrzymały i trwały oraz zapewnia długotrwałą ochronę. Idealny do różnych zastosowań: zestaw jest idealny do prac chemicznych, prac sprzątających i innych zastosowań, prac laboratoryjnych, które wymagają niezawodnej i kompleksowej ochrony. Wszystko w zestawie: zestaw zawiera półmaskę x-plore 3300 rozmiar M do prac chemicznych z filtrem kombi ABEK1 Hg P3 i okularami X-pect 4400 Skuteczna ochrona: zestaw zawiera półmaskę z filtrem kombi abek1 Hg P3 oraz okulary z pełną widocznością z powłoką zapobiegającą zarysowaniom i zaparowaniu, aby skutecznie chronić przed chemikaliami, oparami i gazami.

Nadaje się również dla osób noszących okulary.
MarkaDräger #ad
ProducentDräger Safety AG & Co. KGaA #ad
Wysokość7.87
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer częściR57794_3717321
ModelR57794_3717321_Set

2. Dräger

#ad

Dräger X-plore 6300 zestaw pełnych masek z filtrem gwintowanym A2B2E2K2 Hg P3 R D, maska gazowa do chemii i prac budowlanych, złącze Rd40

#ad
Dräger #ad - Bezpieczeństwo i komfort: korpus maski wykonany jest z trwałego, hipoalergicznego EPDM z podwójnym uszczelnieniem z trzema wargami, które zapewnia bezpieczne dopasowanie. Chlor, kwas cyjanowodorowy.

Wszechstronne zastosowanie: maska i filtr klasy ochrony a2b2e2k2 hg p3 r d zapewniają ochronę przed gazami i oparami związków organicznych temperatura wrzenia > 65°C, jak również nieorganicznymi gazami i oparami, siarkowodór, takimi jak np. Certyfikowane bezpieczeństwo: wszystkie filtry przewodowe posiadają certyfikat CE. Są one produkowane w niemczech zgodnie z surowymi wytycznymi i są zgodne z normą EN 14387.

Maksymalny komfort: 5-punktowa regulacja maski umożliwia szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie maski, a także możliwość dopasowania do wygodnego dopasowania do prawie każdego rozmiaru twarzy. Atwy montaż: złącze rd40 en148-1 umożliwia łatwe zamocowanie filtra na masce. Ponadto wyraźne oznaczenie wskazuje, w którym kierunku należy obrócić filtr.
MarkaDräger #ad

3. AirGearPro

#ad

Maska przeciwpyłowa do lakierowania, maska gazowa, drobnego pyłu, szlifowania, pracy, AirGearPro G-500 maska oddechowa z filtrem A1P2, filtr przeciwpyłowy i okulary ochronne

#ad
AirGearPro #ad - Maska wielokrotnego użytku: nasza maska przeciwpyłowa umożliwia wymianę filtrów, gdy dotrą do końca okresu użytkowania. Lekka i wygodna: dzięki niewielkiej wadze, ta półmaska z filtrem idealnie nadaje się do długiej pracy, regulowanym paskom i wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, które są miękkie w dotyku, ponieważ zapewnia wysoki komfort noszenia.

Atwy montaż i użytkowanie: dołączona jest instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim i wskazówkami bezpieczeństwa w języku niemieckim. Dzięki temu można nadal polegać na optymalnym filtrowaniu i chronić środowisko. System podwójnego filtra a1p2: nasza maska gazowa została wyposażona w podwójny system filtrów klasy A1P2, który chroni przed gazami, oparami i cząsteczkami.

Wkłady filtrujące gazowe maski lakierniczej filtrują gazy organiczne i opary o temperaturze wrzenia powyżej 65°C. W razie pytań dotyczących maski filtrującej prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Filtr przeciwpyłowy p2 półmaski zatrzymuje co najmniej 94% cząstek w powietrzu. Idealnie nadaje się do ochrony podczas malowania, renowacji, szlifowania, majsterkowania i rozbiórki i budowy.
MarkaAirGearPro #ad
ProducentAirGearPro #ad
Wysokość3.15
Długość2.36
Waga0.2
Szerokość1.57
Numer częściG-500
ModelG-500
Gwarancja2 lata.

4. RANKSING

#ad

RANKSING Profesjonalna maska przeciwgazowa 6200 wielokrotnego użytku, szlifowania, do malowania pyłu i formaldehydu, natryskiwania i innych prac, 2 wkładami filtrującymi, polerowania, z 10 filtrami

#ad
RANKSING #ad - Dokładamy wszelkich starań, że produkt jest uszkodzony lub masz jakiekolwiek pytania, abyś był zadowolony. Gwarancja jakości przechodzi serię testów, aby zapewnić Ci jakość. Wykonane z wysokiej jakości materiału silikonowego, aby zapewnić wydajność i ułatwić odprowadzanie wilgotnego ciepła.

Szerokie spektrum zastosowania montaż i maszyny, piłowanie, natryskiwanie, szlifowanie, hakowanie, lakierowanie, szlifowanie, spawanie itd. Nowe produkty mogą wydzielać specyficzny zapach, odlewanie/odlewanie, dłutowanie, który można usunąć poprzez otwarcie opakowania i wentylację. Mocny korpus blokuje działanie iskier i piasku; 3. Dlaczego my 1. 4. Wysoka elastyczność; 5.

Zawór wlotowy i zawór wylotowy działają niezależnie od siebie z wylotem kondensacji, można ją szybko założyć i zdjąć. Konstrukcja z szybkim zapięciem, trwałe i łatwe do czyszczenia; 2. Satysfakcja gwarantowana - jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu. Jeśli okaże się, skontaktuj się z nami. Kompletny kombinezon 7 w 1 - ten produkt zawiera wszystkie akcesoria, które można zmontować i używać bezpośrednio po otrzymaniu.
MarkaRANKSING #ad
ProducentRANKSING #ad
Numer częścisfm-001
Modelsfm-001

5. Condor

#ad

Jeden rozmiar, Condor pas taktyczny, czarny

#ad
Condor #ad - 5 cm szerokości z dużym szybkim zapięciem, powierzchnia na rzep wewnątrz i 4 nylonowymi szlufkami. Nadaje się do ścigania przestępstwa i do użytku wojskowego. Regulowana do 100 cm, talia: 330 g. Taśma zewnętrzna do dużych obciążeń. 2 wyjmowane kieszenie na pistolet. Można używać do zawieszenia kabury, kieszeni na magazyny, maski gazowej i innych urządzeń. Może być używany razem z pasem walki Condor.
MarkaCondor #ad
ProducentCondor #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.4
Szerokość0
Numer częściTB-002
ModelTB-002

6. RHINO Smart Solutions

#ad

Wielokrotnego użytku z okularami, 6 filtrami chroniącymi przed cząstkami stałymi do malowania przemysłowego, rękawiczkami, gazu,, RHINO Smart Solutions Osłona twarzy półstrona, ochrona przed kurzem

#ad
RHINO Smart Solutions #ad - Zaleca się wymianę filtrów co 40 godzin lub gdy tylko zaczniesz odczuwać zapachy. Dopasowuje się do kształtu twarzy dzięki połączeniom na szyi i zagłówku, dzięki czemu jest hermetyczna podczas pracy. Podwójny filtr z węglem aktywnym – zawory oddechowe usuwają do 95% cząstek z wdychanego powietrza, dzięki wkładom z węglem aktywnym i bawełnianym filtrem.

Wszechstronne zastosowanie – do zastosowania w wielu obszarach, czyszczenie chemikaliami przemysłowymi, takich jak przy użyciu farby w sprayu, rozpuszczalnikami, na budowie, szlifowania, żywicami itd. Zakres dostawy: 1 x osłona dróg oddechowych, 2 x naboje, 6 x filtr ze 100% bawełny, 2 x naboje, 2 pary rękawic i 1 x okulary chroniące przed zaparowaniem/zarysowaniem.

Kompletny zestaw do profesjonalnych rezultatów. Ponadto ma niski opór oddychania, dzięki czemu można go wygodnie używać przez dłuższy czas. Ochrona – półmaska zapewnia dodatkowe pole widzenia, kompatybilna z osłonami spawalniczymi i okularami. Zapewnia maksymalny komfort bez nadmiernego nacisku na twarz. Ergonomiczna konstrukcja – wyprodukowana z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
MarkaRHINO Smart Solutions #ad
ProducentJJQ Maquinaria SL #ad
Numer częściRH-M101
ModelRH-M101

7. awesafe

#ad

Ochrona słuchu, kolor czarny, elektroniczna ochrona słuchu podczas sportów uderzeniowych, NRR 24 dB w zestawie z torbą do, awesafe GF01L ochrona słuchu na strzelnicy, idealna do ochrony i polowania

#ad
awesafe #ad - Podwyższone dookólne mikrofony lub redukują hałas otoczenia, gdy dźwięk przekracza 82 dB i lepsza komunikacja zapewniają polowanie, nagrywanie itp. Awesafe elektroniczna słuchawka strzelecka gwarantowana jakość: 5 lat na elektronikę.

Elektroniczne nauszniki awesafe są dostarczane z torbą transportową, którą można łatwo złożyć do walizki, skrzynki na amunicję w szufladzie lub wszędzie tam, plecaka, gdzie chcesz trzymać swoje nauszniki. Ucho oferuje niskoprofilowe kubki do broni palnej – wyprzedaż; regulowany uchwyt mocujący zapewnia bezpieczne dopasowanie. Współczynnik redukcji szumów NRR : 22. Wejście aux i złącze 3, 5 mm do zewnętrznych radia, odtwarzaczy MP3, telefonu itp. Zasilany 2 bateriami AAA wchodzą w zakres dostawy.
Markaawesafe #ad
Producentawesafe #ad
Waga0.86
Numer częściGF01xi
ModelGF01xi

8. Condor

#ad

Condor pas taktyczny, jeden rozmiar, zielony

#ad
Condor #ad - Zewnętrzny pas do dużych obciążeń. Możliwość regulacji do 101 cm, waga talii: 330 g. Może być stosowany razem z pasem do walki Condor. Nadaje się do ścigania przestępstw i użytku wojskowego. 2 zdejmowane kieszenie na magazynek pistoletu. Do zawieszenia kabury na udach, kieszeni magazynków, masek gazowych i innych urządzeń. 5 cm szerokości z dużym szybkim zapięciem, powierzchnia na rzep wewnątrz i 4 nylonowe pętle.
MarkaCondor #ad
ProducentCondor #ad
Wysokość2
Długość44
Waga0.81
Szerokość0.4
Numer częściTB-001
ModelTB-001

9. Prassia

#ad

Do malowania farbą, maska gazowa z filtrem, lakierów, Prassia Maska oddechowa, 12 filtrowanych wacików, graffiti, maska przeciwpyłowa, wielokrotnego użytku, ochrona dróg oddechowych

#ad
Prassia #ad - Pracuj wygodniej i bezpieczniej z maską gazową Prassia Atom. Humanizowane wzornictwo- miękki pierścień uszczelniający z wysokiej jakości silikonu zapobiega przedostawaniu się szkodliwych gazów. Najbardziej niezawodny wybór dla pracowników pracujących z chemikaliami, takich jak spawanie, metalem, rolnictwem, formaldehydem i innymi drażniącymi oparami/gazami.

Nadaje się do prania i wielokrotnego użytku- korpus maski gazowej nadaje się do prania i nadaje się do ponownego użytku. Uwaga: filtry nie muszą ponownie używać ani myć! Dokładamy wszelkich starań, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Szeroka kompatybilność- maska oddechowa prassia zapewnia skuteczną ochronę przed p-benzenem, gazami, szkłem, a także chroni przed cząstkami kurzu podczas prac mechanicznych, lakierowania i malowania, cząstkami stałymi i organicznymi oparami. Zakres dostawy: 1 półmaska, aby zapewnić 100% satysfakcji.

Bezpieczeństwo i trwałość- profesjonalna maska na całą twarz prassia z podwójnym systemem filtracyjnym, oparów, pyłków, 12 filtrów należy zastąpić. Elastyczne, regulowane opaski na głowę, osłona twarzy i pas do okularów bezpieczeństwa nadają się do większości rozmiarów głowy. 97% gazów organicznych, drobnego pyłu i innych cząstek jest skutecznie blokowane! Uwolnij szkodliwe gazy ze swojego życia! Wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów, trwałość przez cały okres trzech lat. Oferujemy silne wsparcie posprzedażne.
MarkaPrassia #ad
GwarancjaSprzedawca oferuje bezpłatną usługę zwrotu przez rok

10. Helikon-Tex

#ad

Helikon-Tex Męska One Balaclava Lightweight czarna One Balaclava Lightweight

#ad
Helikon-Tex #ad - Technologia bezszwowa płaskie szwy. Waga: 50 g. Materiał: 96% bawełna, 4% elastan. Rozmiar uniwersalny. Oddychający i lekki.
MarkaHelikon-Tex #ad
ProducentHelikon-Tex #ad
Numer częściCZ-KO1-CO-02
ModelCZ-KO1-CO-02
Gwarancja24 Miesięcy