Top 10 Jabra Elite 4 Active – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Jabra

#ad

Odporne na wodę i pot, Jabra Elite 8 Active bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z adaptacyjną, hybrydową aktywną redukcją szumów ANC i 6 wbudowanymi mikrofonami, czarne

#ad
Jabra #ad - Dzięki bluetooth multipoint możesz płynnie przełączać się między 2 różnymi urządzeniami. Wysokiej jakości dźwięk: odfiltruj hałas w tle dzięki adaptacyjnej, hybrydowej aktywnej redukcji szumów ANC lub korzystaj z HearThrough i słuchaj otoczenia – dzięki 6 mikrofonom zapewnia wyraźne rozmowy.

Maksymalna wydajność: wydajne głośniki 6 mm z dźwiękiem 3d przez dolby Audio zapewniają wysokiej jakości dźwięk – do 8 godzin pracy baterii na bud, 32 godziny z etui ładującym i szybkim ładowaniem. Najwyższa trwałość i mocne osadzenie: odporne na kurz, wodę i pot słuchawki douszne o kompaktowej konstrukcji bez nauszników – niezawodne i bezpieczne mocowanie douszne dzięki Jabra ShakeGrip.

Zakres dostawy: 1 x jabra elite 8 active, etui do ładowania, żele douszne w 3 rozmiarach, kabel uSB-C na USB-A, karta bezpieczeństwa - waga jednej słuchawki: 5 g, czarna - w opakowaniu bez frustracji. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją – wymagana rejestracja za pomocą aplikacji Jabra Sound+. Niezawodne połączenie: połącz słuchawki ze swoim smartwatchem i słuchaj muzyki podczas biegania.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra #ad
Waga0.33
Numer części5707055060151
Model100-99160700-98
Gwarancja24 Miesięcy

2. Jabra

#ad

Ciemnoszare, Jabra Elite 8 Active bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z adaptacyjną, odporne na wodę i pot, hybrydową aktywną redukcją szumów ANC i 6 wbudowanymi mikrofonami

#ad
Jabra #ad - Zakres dostawy: 1 x jabra elite 8 active, karta bezpieczeństwa - waga jednej słuchawki: 5 g, kabel usb-c na usb-a, żele douszne w 3 rozmiarach, etui do ładowania, ciemnoszary - w opakowaniu bez frustracji. Wysokiej jakości dźwięk: odfiltruj hałas w tle dzięki adaptacyjnej, hybrydowej aktywnej redukcji szumów ANC lub korzystaj z HearThrough i słuchaj otoczenia – dzięki 6 mikrofonom zapewnia wyraźne rozmowy.

Niezawodne połączenie: połącz słuchawki ze swoim smartwatchem i słuchaj muzyki podczas biegania. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją – wymagana rejestracja za pomocą aplikacji Jabra Sound+. Dzięki bluetooth multipoint możesz płynnie przełączać się między 2 różnymi urządzeniami.

Maksymalna wydajność: wydajne głośniki 6 mm z dźwiękiem 3d przez dolby Audio zapewniają wysokiej jakości dźwięk – do 8 godzin pracy baterii na bud, 32 godziny z etui ładującym i szybkim ładowaniem. Najwyższa trwałość i mocne osadzenie: odporne na kurz, wodę i pot słuchawki douszne o kompaktowej konstrukcji bez nauszników – niezawodne i bezpieczne mocowanie douszne dzięki Jabra ShakeGrip.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra #ad
Waga0.31
Numer części5707055060656
Model100-99160703-98
Gwarancja24 Miesięcy

3. Jabra

#ad

Hybrydową aktywną redukcją szumów ANC i 6 wbudowanymi mikrofonami, odporne na wodę i pot, granatowe, Jabra Elite 8 Active bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z adaptacyjną

#ad
Jabra #ad - Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją – wymagana rejestracja za pomocą aplikacji Jabra Sound+. Maksymalna wydajność: wydajne głośniki 6 mm z dźwiękiem 3d przez dolby Audio zapewniają wysokiej jakości dźwięk – do 8 godzin pracy baterii na bud, 32 godziny z etui ładującym i szybkim ładowaniem.

Najwyższa trwałość i mocne osadzenie: odporne na kurz, wodę i pot słuchawki douszne o kompaktowej konstrukcji bez nauszników – niezawodne i bezpieczne mocowanie douszne dzięki Jabra ShakeGrip. Niezawodne połączenie: połącz słuchawki ze swoim smartwatchem i słuchaj muzyki podczas biegania. Dzięki bluetooth multipoint możesz płynnie przełączać się między 2 różnymi urządzeniami.

Zakres dostawy: 1 x jabra elite 8 active, etui do ładowania, karta bezpieczeństwa - waga jednej słuchawki: 5 g, żele douszne w 3 rozmiarach, kabel usb-c na usb-a, granatowa - w opakowaniu bez frustracji. Wysokiej jakości dźwięk: odfiltruj hałas w tle dzięki adaptacyjnej, hybrydowej aktywnej redukcji szumów ANC lub korzystaj z HearThrough i słuchaj otoczenia – dzięki 6 mikrofonom zapewnia wyraźne rozmowy.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra #ad
Waga0.31
Numer części5707055060168
Model100-99160701-98
Gwarancja24 Miesięcy

4. Jabra

#ad

Jabra Elite 75t – słuchawki douszne Bluetooth z aktywną redukcją szumów ANC i długim czasem pracy baterii zapewniają wrażenia podczas rozmów telefonicznych i słuchania muzyki – czarne

#ad
Jabra #ad - W przypadku aktywnego ANC z bezprzewodowym, słuchanie muzyki, kompaktowym etui do ładowania. Słuchawki elite 75t – telefonowanie, pozostawanie w kontakcie. Zaprojektowane z myślą o bezpiecznym trzymaniu i trwałości: ergonomiczne słuchawki dopasowują się do każdego ucha i są wyjątkowo wygodne – stopień ochrony IP55 jest odporny na warunki atmosferyczne i chroni przed kurzem i wilgocią.

Długi czas pracy baterii i niezawodne połączenie true wireless: do 24 godz. Słuchawki douszne bluetooth jabra Elite 75t są dostarczane z 2-letnią gwarancją - wymagana rejestracja. Zakres dostawy: jabra elite 75t słuchawki douszne Bluetooth, etui do ładowania, 3 pary silikonowych żeli, kabel do ładowania USB-C – kolor: czarny.

Masz możliwość odfiltrowania zakłócających odgłosów z tła za pomocą aktywnej redukcji szumów ANC lub wykorzystania funkcji HearThrough, aby uzyskać to, co dzieje się wokół Ciebie. Spersonalizuj swoje słuchawki douszne jabra elite 75t bluetooth za pomocą MySound i MyControls: dostosuj dźwięk do własnego profilu słuchowego – za pomocą aplikacji Jabra Sound+ można również ustawić funkcje przycisków.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra Consumer #ad
Wysokość1.06
Długość2.46
Waga0.1
Szerokość1.44
Numer części100-99190003-60
Model100-99090001-60
Gwarancja1 rok gwarancji

5. Jabra

#ad

Jabra Elite Active 75t – sportowe słuchawki douszne Bluetooth z aktywną redukcją szumów i długim czasem pracy baterii dla True-Wireless podczas rozmów telefonicznych i muzyki, kolor czarny tytanowy

#ad
Jabra #ad - Elite active 75t słuchawki douszne Bluetooth – telefonowanie, słuchanie muzyki, pozostawanie w kontakcie. Spersonalizuj swoje słuchawki douszne jabra elite active 75t bluetooth z mysound i mycontrols: dostosuj dźwięk do własnego profilu słuchu – za pomocą aplikacji Jabra Sound+ można również ustawić funkcje przycisków.

Masz opcję filtrowania zakłócających odgłosów z tła z aktywną redukcją szumów ANC lub skorzystać z funkcji HearThrough, aby uzyskać to, co dzieje się wokół Ciebie. Długi czas pracy baterii i niezawodne połączenie true wireless: do 24 godz. Temperatura robocza: -5°C do 45°C. Zaprojektowane z myślą o pewnym chwycie i trwałości: ergonomiczne słuchawki dopasowują się do każdego ucha i są wyjątkowo wygodne – zgodnie z IP57 wodoszczelne i odporne na pot.

Zasięg: do 10 m. Zakres dostawy: jabra elite active 75t, 3 pary silikonowych żelów, etui do ładowania, kabel do ładowania USB-C – kolor: tytanowy czarny. Anc z etui do ładowania. Słuchawki douszne bluetooth jabra Elite Active 75t są dostarczane z 2-letnią gwarancją - wymagana rejestracja.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra #ad
Wysokość1.06
Długość2.46
Waga0.1
Szerokość1.44
Numer części100-91410700-98
Model100-99091005-60
Gwarancja1 Jahr

6. Jabra

#ad

Jabra Elite 75t – bezprzewodowe ładowanie – słuchawki douszne Bluetooth z aktywną redukcją szumów i długim czasem pracy baterii zapewniają wrażenia podczas rozmów telefonicznych i muzyki – tytanowa

#ad
Jabra #ad - Zaprojektowane z myślą o bezpiecznym trzymaniu i trwałości: ergonomiczne słuchawki dopasowują się do każdego ucha i dzięki temu są wyjątkowo wygodne – zgodnie z IP55 odporne na warunki atmosferyczne i zabezpieczone przed kurzem i wilgocią.

Słuchawki douszne bluetooth jabra Elite 75t są dostarczane z 2-letnią gwarancją – wymagana rejestracja. Zakres dostawy: jabra elite 75t słuchawki douszne Bluetooth, 3 pary silikonowych żeli, etui do ładowania, kabel do ładowania USB-C – kolor: tytanowy czarny. Spersonalizuj swoje słuchawki douszne bluetooth jabra elite 75t z mySound i MyControls: Dostosuj dźwięk do własnego profilu słuchania – za pomocą aplikacji Jabra Sound+ można również ustawić funkcje przycisków.

Długi czas pracy baterii i niezawodne połączenie true wireless: do 24 godzin przy aktywnym ANC z kompaktowym ładowaniem bezprzewodowym, słuchawki Elite 75t - rozmowy telefoniczne, słuchanie muzyki, pozostawanie w kontakcie. Masz możliwość filtrowania zakłócających szumów z tła za pomocą aktywnej redukcji szumów ANC lub korzystania z funkcji HearThrough, aby zobaczyć, co dzieje się wokół Ciebie.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra Consumer #ad
Wysokość1.06
Długość2.46
Waga0.1
Szerokość1.44
Numer części100-99800900-60
Model100-99092000-60
Gwarancja7 lat gwarancji producenta

7. Jabra

#ad

Jabra Elite Active 75t – sportowe słuchawki douszne Bluetooth z aktywną redukcją szumów i długim czasem pracy baterii, szare, zapewniające True Wireless podczas rozmów telefonicznych i muzyki

#ad
Jabra #ad - Elite active 75t słuchawki douszne Bluetooth – telefonowanie, słuchanie muzyki, pozostawanie w kontakcie. Masz opcję filtrowania zakłócających odgłosów z tła z aktywną redukcją szumów ANC lub skorzystać z funkcji HearThrough, aby uzyskać to, co dzieje się wokół Ciebie.

Spersonalizuj swoje słuchawki douszne jabra elite active 75t bluetooth z mysound i MyControls: Dostosuj dźwięk do własnego profilu słuchu – za pomocą aplikacji Jabra Sound+ można również ustawić funkcje przycisków. Zasięg: do 10 m. Zakres dostawy: jabra elite active 75t słuchawki douszne Bluetooth, etui do ładowania, 3 pary silikonowych żelów, kabel do ładowania USB-C – kolor: szary.

Słuchawki douszne bluetooth jabra Elite Active 75t są dostarczane z 2-letnią gwarancją - wymagana rejestracja. Anc z etui do ładowania. Zaprojektowane z myślą o pewnym chwycie i trwałości: ergonomiczne słuchawki dopasowują się do każdego ucha i są wyjątkowo wygodne – zgodnie z IP57 wodoszczelne i odporne na pot. Długi czas pracy baterii i niezawodne połączenie true wireless: do 24 godz.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra Consumer #ad
Wysokość1.06
Długość2.46
Waga0.1
Szerokość1.44
Numer części100-43100000-60
Model100-99091004-60
Gwarancja1 Year of warranty

8. Jabra

#ad

Muzyki – granatowe, Jabra Elite Active 75t – bezprzewodowe ładowanie – sportowe słuchawki douszne Bluetooth z aktywną redukcją szumów i długim czasem pracy baterii dla True Wireless podczas rozmów telefonicznych

#ad
Jabra #ad - Długi czas pracy baterii i niezawodne połączenie true wireless: do 24 godz. Słuchawki douszne bluetooth jabra Elite Active 75t są dostarczane z 2-letnią gwarancją - wymagana rejestracja. Temperatura robocza: -5°C do 45°C. Zaprojektowane z myślą o pewnym chwycie i trwałości: ergonomiczne słuchawki dopasowują się do każdego ucha i są wyjątkowo wygodne – zgodnie z IP57 wodoszczelne i odporne na pot.

Spersonalizuj swoje słuchawki douszne jabra elite active 75t bluetooth z mysound i mycontrols: Dostosuj dźwięk do własnego profilu słuchu – za pomocą aplikacji Jabra Sound+ można również ustawić funkcje przycisków. Anc dzięki poręcznemu bezprzewodowemu ładowaniu. Masz opcję filtrowania zakłócających odgłosów z tła z aktywną redukcją szumów ANC lub skorzystać z funkcji HearThrough, aby uzyskać to, co dzieje się wokół Ciebie.

Bluetooth 5. 0, zasięg: do 10 m. Elite active 75t słuchawki douszne Bluetooth – telefonowanie, słuchanie muzyki, pozostawanie w kontakcie. Zakres dostawy: jabra elite active 75t słuchawki douszne Bluetooth, etui do ładowania, 3 pary silikonowych żelów, kabel do ładowania USB-C – kolor: granatowy.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra Consumer #ad
Wysokość1.06
Długość2.46
Waga0.1
Szerokość1.44
Numer części100-91410702-98
Model100-99093000-60
Gwarancja3 Jahre Herstellergarantie

9. Jabra

#ad

Jabra Elite 75t – możliwość bezprzewodowego ładowania – słuchawki douszne Bluetooth z aktywną redukcją szumów i długim czasem pracy baterii dla True Wireless podczas rozmów telefonicznych i muzyki, czarne

#ad
Jabra #ad - Długi czas pracy baterii i niezawodne połączenie true wireless: do 24 godz. Słuchawki douszne jabra elite 75t Bluetooth są dostarczane z 2-letnią gwarancją – wymagana rejestracja. Temperatura robocza: -5°c do 45°C ładowanie od 0° do 45°.

Słuchawki elite 75t – telefonowanie, słuchanie muzyki, pozostawanie w kontakcie. Masz opcję filtrowania zakłócających odgłosów z tła z aktywną redukcją szumów anc lub skorzystać z funkcji HearThrough, aby uzyskać to, co dzieje się wokół Ciebie. W przypadku aktywnego ANC z kompaktowym ładowaniem bezprzewodowym. Zakres dostawy: słuchawki douszne bluetooth jabra elite 75t, etui do ładowania, 3 pary silikonowych żelów, kabel do ładowania USB-C – kolor: czarny.

Spersonalizuj swoje słuchawki douszne bluetooth jabra elite 75t z mySound i MyControls: dostosuj dźwięk do własnego profilu słuchu – za pomocą aplikacji Jabra Sound+ można również ustawić funkcje przycisków. Zaprojektowane z myślą o bezpiecznym trzymaniu i trwałości: ergonomiczne słuchawki dopasowują się do każdego ucha i są wyjątkowo wygodne – zgodnie z IP55 odporne na warunki atmosferyczne i chronią przed kurzem i wilgocią.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra Consumer #ad
Wysokość1.06
Długość2.46
Waga0.1
Szerokość1.44
Numer części100-99800902-60
Model100-99092001-60
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Jabra

#ad

Muzyki – szare, Jabra Elite Active 75t – możliwość bezprzewodowego ładowania – sportowe słuchawki douszne Bluetooth z aktywną redukcją szumów i długim czasem pracy baterii dla True Wireless podczas rozmów telefonicznych

#ad
Jabra #ad - Zakres dostawy: jabra elite active 75t słuchawki douszne Bluetooth, etui do ładowania, 3 pary silikonowych żelów, kabel do ładowania USB-C – kolor: szary. Długi czas pracy baterii i niezawodne połączenie true wireless: do 24 godz.

Spersonalizuj swoje słuchawki douszne jabra elite active 75t bluetooth z mysound i mycontrols: Dostosuj dźwięk do własnego profilu słuchu – za pomocą aplikacji Jabra Sound+ można również ustawić funkcje przycisków. Anc dzięki poręcznemu bezprzewodowemu ładowaniu. Słuchawki douszne bluetooth jabra Elite Active 75t są dostarczane z 2-letnią gwarancją - wymagana rejestracja. Zaprojektowane z myślą o pewnym chwycie i trwałości: ergonomiczne słuchawki dopasowują się do każdego ucha i są wyjątkowo wygodne – zgodnie z IP57 wodoszczelne i odporne na pot.

Temperatura robocza: -5°C do 45°C. Elite active 75t słuchawki douszne Bluetooth – telefonowanie, słuchanie muzyki, pozostawanie w kontakcie. Masz opcję filtrowania zakłócających odgłosów z tła z aktywną redukcją szumów ANC lub skorzystać z funkcji HearThrough, aby uzyskać to, co dzieje się wokół Ciebie. Bluetooth 5. 0, zasięg: do 10 m.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra Consumer #ad
Wysokość1.06
Długość2.46
Waga0.1
Szerokość1.44
Numer częściActive 75t WLC
Model100-99093004-60
Gwarancja6 Jahre Herstellergarantie