Top 10 Nixie Tube Clock – Budziki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SZELAM

#ad

Port ładowania USB C, 7,4" zegar z lustrem z 10 trybami światła nocnego RGB, SZELAM Budzik cyfrowy, stolik nocny, zegar na biurko do, 11 kolorów wyświetlacza cyfrowego LED, automatyczne ściemnianie

#ad
SZELAM #ad - I łatwiejsze w obsłudze. Duży rozmiar cyfr jest błogosławieństwem dla osób niedowidzących. 5-stopniowa głośność- budzik z lustrem jest wyposażony w wiele opcji głośności w zakresie 55-65-75-85-95 db. Automatyczne/ręczne ustawienieelektroniczny wyświetlacz cyfrowy led posiada 6 regulowanych jasności, których przycisk znajduje się z tyłu, wbudowany czujnik światłoczuły, w trybie automatycznego ściemniania jasność wyświetlacza można automatycznie regulować jasność otoczenia, oddzielny przycisk na górze umożliwia oglądanie ekranu podczas ustawiania alarmu.

Twoim potrzebom. Numery wyświetlaczy można zmieniać na różne kolory i posiada ściemniacz do regulacji jasności ekranu. Możesz wybrać odpowiednią głośność w zależności od głębokości snu, co jest bardzo odpowiednie dla dużych śpiących. Zapewnia inne wrażenia wizualne i możesz wybrać preferowany kolor czcionki. Duży wyświetlacz: cyfrowy zegar stołowy jest wyposażony w wyświetlacz led hd o przekątnej 7, 4 cala i duże cyfrowe czcionki i jest widoczny w dzień i w nocy z odległości co najmniej 20 metrów.

Idealny na stolik nocny, zapewnia oświetlenie w nocy i nadaje Twojemu pokojowi wspaniałą atmosferę. Jeśli nie jesteś zadowolony z budzika SZELAM z dużym wyświetlaczem, skontaktuj się z nami. Lampka nocna z 10 trybami kolorystycznymi – budzik szelam jest wyposażony w wbudowane nastrojowe światło z 3 dynamicznymi kolorami RGB + 7 stałymi trybami kolorów i 5 regulowanymi poziomami jasności.
MarkaSZELAM #ad
Wysokość2.36
Długość7.09
Waga0.53
Szerokość1.5
Numer częściHLX8853-ADC230714-BK
ModelEN8853

2. SZELAM

#ad

Budzik drzemki do domu, duży wyświetlacz, na, sypialni, biura, cyfrowy zegar ścienny z pilotem zdalnego sterowania, 12/24 h, SZELAM Zegar cyfrowy, bardzo duży zegar ścienny z datownikiem, 11,5"

#ad
SZELAM #ad - Cyfrowy zegar ścienny ma tylko 5 minut drzemki, łącznie 4 razy w tym pierwsze dzwonki, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, nie można ustawić czasu drzemki. Wtykowy zegar / ustawienia kopii zapasowych baterii. Europejski adapter wchodzi w zakres dostawy.

4-stopniowa regulacja jasności. Cyfrowy budzik szelam z wyświetlaczem 11, data i godzina są łatwe do odczytania i odczytania również z daleka. Snooze i 7 języków krajowych. Cyfrowy zegar ścienny 11, 4 cala z pilotem zdalnego sterowania. Wskazówka: "automatyczna funkcja światłoczuła" można włączać i wyłączać tylko przez długie naciśnięcie przycisku "SNOOZE" na samym budziku. Kabel usb ma długość 3 m. W tym stanie nie można regulować jasności pilota zdalnego sterowania.

Należy pamiętać, że cyfrowy budzik jest zasilany wyłącznie elektrycznym portem USB, a bateria CR2032 służy wyłącznie do zapisywania danych. Automatyczne ściemnianie: zegar ścienny led można długo nacisnąć przycisk "snooze", aby otworzyć funkcję "auto lightlifting". Cyfrowa data i godzina są dostępne w 7 językach: angielskim, francuskim, holenderskim i amerykańskim. Niższy poziom jasności sprawia, bez zakłócania snu.
MarkaSZELAM #ad
Wysokość6.69
Długość1.5
Waga0.02
Szerokość1.5
Numer częściHLXDE0717DCWC230606
ModelGH0717

3. TWSOUL

#ad

Urodziny C, na Boże Narodzenie, spersonalizowany wyświetlacz zdjęć, przyjaciół, USB typu C dla ukochanych, cyfrowy zegar tubowy, Zegarek LED Nixie, "zrób to sam", kalendarz, 20 trybów, Nixie Tube

#ad
TWSOUL #ad - Zasilanie usb typu c - zasilanie przez adapter 5 v/1 ~ 2 A. Jego jasność jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku starego modelu i innych zegarków LED Nixie. Wysoka jasność - zastosowano podwójne diody leD.

Czas przechowywania wysoka dokładność timera. Istnieje również jako reprezentacja Lials Geshber i współtwórca. Obsługuje wyświetlanie formatu 12/24-godzinnego i funkcję stopera z pamięcią energii czas nie musi być resetowany po ponownym uruchomieniu zasilania. Można zmienić tryb i kolor. Zegarek + kalendarz + timer - zaprojektowany z funkcją budzika, kalendarza i funkcji timera. Kreatywny prezent - jest naprawdę piękny i stylowy i może być używany jako dekoracja pokoju, aby odróżnić romantyczne i osobiste przekonania. Może być również zasilana przez powerbank i jest łatwa w obsłudze.
MarkaTWSOUL #ad
ProducentTWSOUL #ad
Wysokość2.76
Długość1.97
Waga2.2
Szerokość0.01

4. Paladone

#ad

Guardians of The Galaxy Groot budzik

#ad
Paladone #ad - Baby groot: dzięki rozmiarowi 14, 6 cm 5, że można go wygodnie zmieścić na każdym stoliku nocnym lub biurku i pomaga śledzić czas, 7" ten cyfrowy budzik idealnie uchwyci miniaturowy rozmiar Baby Groot i sprawia, że jest on uroczym i praktycznym dodatkiem do Twojego domu. Jego kompaktowa konstrukcja oznacza, dodając mały kawałek uniwersum Guardians of the Galaxy Sci-Fi do Twojego domu.

Paladone jest znanym twórcą prezentów, dekoracji domu i wyjątkowego produktu z motywem popkultury. Budzik jest inspirowany słynnym mixtape GOTG i zawiera aluzję do kultowego kosmicznego połączenia filmów. Paladone - wyprodukowano w wielkiej brytanii przez firmę paladone – wielokrotnie nagradzaną, sprzedającą się na całym świecie firmę produkującą produkty konsumenckie. Cechy dźwięku: doświadcz ducha swojego ulubionego superbohatera marvela każdego ranka dzięki temu wyjątkowemu budzikowi Groot, wnosi do Twojej codziennej rutyny kultowe powiedzenie Baby Groot, który wydaje czarująco dźwięki "Jestem Groot", aby Cię obudzić.

Zainspirowany popularnymi strażnikami galaktyki i filmami, superbohatera z drzewem kosmitów. Gotowy do pracy: nie musisz się martwić o baterie, ponieważ ten budzik groot jest zasilany kablem USB, że Twój mały przyjaciel drzewka jest zawsze gotowy, który jest dołączony do zakupu. Ta funkcja gwarantuje, aby Cię obudzić i wzbogacić poranek odrobiną fantazji. Oficjalna licencja: jako oficjalnie licencjonowany produkt marvela, ten budzik Groot jest idealnym produktem dla każdego fana Guardians of the Galaxy lub Marvel-Comics.
MarkaPaladone #ad
ProducentFlashpoint Germany #ad
Wysokość5.75
Długość5.91
Waga0.37
Szerokość1.5
Numer części11305
ModelPP11305MSIS
Gwarancja24 Miesięcy

5. CHEREEKI

#ad

CHEREEKI Cyfrowy budzik, 10 dźwięków alarmu, ładowanie przez USB, zegar cyfrowy LED ze wskaźnikiem temperatury, zegar stołowy z 2 alarmami, przenośny alarm lustrzany, 4 poziomy jasności i głośności,

#ad
CHEREEKI #ad - 10 opcjonalnych dźwięków alarmu i regulowana głośność w przypadku tego artykułu chodzi o nietykający budzik, gdy głośność zostanie ustawiona lub alarmująca, łatwa regulacja. Będzie działać tak długo, aby odpowiednio zaplanować czas. Kontrola głosu wyświetlacz led świeci się po rozpoznaniu dźwięku lub po dotknięciu przycisku "snooze/light".

Adowanie przez usb i wbudowana bateria zapasowa nasz cyfrowy budzik zawiera kabel do ładowania usb do zasilania nie adapter i wbudowaną baterię guzikową, aby zapisać ustawienia zegara w przypadku awarii zasilania. Można ustawić 2 alarmy w ciągu jednego dnia, który znajduje się nad budzikiem. Klapnij w dłonie, że po podłączeniu zegarka do zasilania funkcja sterowania dźwiękiem zostanie wyłączona, aby aktywować inteligentny budzik.

Funkcja drzemki umożliwia dodatkowe 5 minut snu. 2 alarmy z funkcją drzemkibudzik ma dwa oddzielne czasy budzenia. Za pomocą przycisku up można przełączyć temperaturę w zakresie ℃ lub ℉. Wskaźnik temperatury i regulowana jasność budzik podróżny jest wyposażony w wskaźnik temperatury ℃/℉. Jasność można również ustawić ręcznie w 4 krokach. Wystarczy nacisnąć przycisk drzemki/światła, aż naciśniesz inny przycisk.
MarkaCHEREEKI #ad
ProducentCHEREEKI #ad
Wysokość1.18
Długość5.71
Waga0.46
Szerokość2.56

6. CENTOLLA

#ad

CENTOLLA Cyfrowy budzik 3D LED, funkcja ściemniania światła nocnego do domu, zegar ścienny, zegar cyfrowy, kuchni lub biura, budzik LED 3D z 3 regulowanymi poziomami jasności

#ad
CENTOLLA #ad - Wyświetlacz można ustawić na 3 poziomach zgodnie z własnymi potrzebami. Jest to fantastyczny prezent bożonarodzeniowy dla dzieci lub młodzieży. W przypadku oddalonego widoku nie ma niebieskiego światła.

Duży wyświetlacz led: z dużymi cyframi led 3d 54 diody led, można odczytać godzinę z odległości. Można go podłączyć za pomocą kabla USB lub zasilacza sieciowego. Kabel usb jest dostarczany z budzikiem. Współczesny zegar dekoracyjny: prosty i kompaktowy design o nowoczesnym kształcie, które są bardzo wrażliwe na światło, idealnie pasuje do każdego nowoczesnego, przemysłowego lub współczesnego otoczenia.

Budzik ma wyświetlacz 12/24 godziny. Do montażu na biurku lub na ścianie: posiada zaczep do zawieszenia z tyłu, podstawa jest zdejmowana, dzięki czemu budzik można łatwo zamontować na ścianie lub postawić na biurku. Budzik może pracować tylko z podłączonym zasilaniem. Zalecamy osobom, nie używać tego zegara w sypialni. Wskazówka: budzik jest bardzo jasny również w trybie nocnym.
MarkaCENTOLLA #ad
ProducentCENTOLLA #ad
Wysokość3.4
Długość8.4
Waga0.35
Szerokość1.5
Numer częściCTL-3DCLK-BL
ModelCTL-3DCLK-BL

7. RYUNQ

#ad

Mężów, RYUNQ Zegar cyfrowy LED Nixie Tube Clock, prezent dla dzieci, regulowany kolor, zasilanie USB typu C, 6-cyfrowy zegar z wewnętrznym oznakowaniem światła, budzik cyfrowy, styl vintage

#ad
RYUNQ #ad - Obsługuje format 12/24-godzinny i funkcję stopera z pamięcią zasilania czas nie musi być resetowany po ponownym uruchomieniu zasilania. Czas przechowywania wysoka dokładność timera.

Jego jasność jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku starego modelu i innych zegarków LED Nixie. Można zmienić tryb i kolor. Steampunk i retro zaprojektowana z dekoracją ze stali nierdzewnej sprawia, że jest to steampunk i styl vintage. Można ją również zasilać za pomocą prostego w obsłudze powerbanku. Zegarek + kalendarz + timer - zaprojektowany z funkcją budzika, kalendarza i funkcją timera. Wysoka jasność zastosowano podwójne diody led. Jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy prezent dla męża, przyjaciela i dziecka. Zasilanie usb typu c - zasilanie odbywa się za pomocą adaptera 5 V/1 ~ 2 A.
MarkaRYUNQ #ad
ProducentRYUNQ #ad
Wysokość3.78
Długość10.83
Waga2.2
Szerokość0.01
Numer częściIUO4
ModelIUO4

8. TWSOUL

#ad

Zegar cyfrowy DIY, romantyczny zegar na Boże Narodzenie, Walentynki, zegar LED, cyfrowy zegar rurkowy, prezent do szkoły, urodziny, TWSOUL Zegarek LED Nixie

#ad
TWSOUL #ad - Wysoka jasnośćZastosowano podwójne diody LED. Zegar + kalendarz + timer - zaprojektowany z funkcją budzika, kalendarza i funkcji timera. Może być również zasilany przez port USB komputera lub mobilnego zasilacza. Można zmienić tryb i kolor. Uniwersalny zasilacz usb - do zasilania należy użyć adaptera 5 v/1 ~ 2 a.

W razie problemów prosimy o kontakt z nami, nasz dział obsługi klienta rozwiąże każdy problem za Ciebie. Nadaje się również szczególnie jako prezent dla rodziny, ukochanej osoby i przyjaciół. Jest stylowy i może być używany jako dekoracja w pomieszczeniu, aby poprawić romantyczną i interesującą atmosferę. Zegarek obsługuje również wyświetlanie czasu w formacie 12/24-godzinnym oraz funkcję stopera z pamięcią prądu. Kreatywny prezent - zegar żarowy ma wyjątkowy i ekskluzywny wygląd.

Gdy urządzenie jest wyłączone, urządzenie będzie działać wewnętrznie bez resetowania czasu. Regulacja 1000 kolorów - zegarek led nixie wykorzystuje lampy rgb led, które można ręcznie ustawić w tysiącach kolorów i trybów wyświetlania systemu, aby zmienić kolory, które nadają się do każdej sceny i nastroju w dowolnym momencie. Jego jasność jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku starego modelu i innych zegarków LED Nixie. Wytrzymałość power-off: dokładna podróż w czasie. Na płycie głównej znajduje się bateria guzikowa.
MarkaTWSOUL #ad
ProducentTWSOUL #ad
Wysokość3.78
Długość10.83
Waga2.2
Szerokość0.01

9. Deeyaple

#ad

12/24 godziny, USB, lampka nocna, wyświetlacz temperatury, nowoczesny, wyświetlacz pętli, pilot zdalnego sterowania, kuchnia,, salon, ściemniany, Deeyaple Zegar ścienny LED, cyfrowy budzik 3D, drzemka

#ad
Deeyaple #ad - Kabel usb o długości 3 m nadaje się do stosowania na długich dystansach, alarmu, daty, jest bardziej oszczędny i przyjazny dla środowiska niż budzik zasilany bateriami. Automatyczna/ręczna regulacja jasności – 3 poziomy jasności. Można używać jako zegar ścienny i zegar stołowy: haczyki niefarbujące i śruby rozporowe wchodzą w zakres dostawy.

W zależności od potrzeb jasność można ustawić ręcznie do przyjemnej jasności. Dobry wybór do salonu, szkoły, kuchni, biura, studia fitness, magazynu itd. Wbudowany akumulator do wielokrotnego ładowania do zapisywania czasu wyłączenia/temperatury, aby zapisać ustawienia w ciągu kilku godzin po wyłączeniu. Ten budzik led można łatwo zawiesić na ścianie jako zegar ścienny w zależności od potrzeb lub postawić na biurku lub innych przedmiotach gospodarstwa domowego. Po włączeniu akumulator zaczyna się automatycznie ładować. Szeroki czujnik jasności może być wrażliwy na światło zewnętrzne, dzięki czemu ten cyfrowy budzik 3D może wykryć zmianę jasności z dnia na noc i realizować automatyczne rozjaśnianie lub przyciemnianie jasności nowoczesnego zegara ściennego.

Wielofunkcyjny cyfrowy zegar ścienny led – wyświetlacz 12/24 godzinny, data, Fahrenheita/Celsjusza, ręczna regulacja jasności, wskaźnik temperatury, z funkcją budzika/zapamiętywania czasu/drzemki/funkcją oświetlenia nocnego, automatyczne rozjaśnianie i zaciemnianie. Przemyślany pilot zdalnego sterowania i ustawienie przycisków – małym zegarem ściennym można sterować zdalnie i ustawić godzinę za pomocą przycisku, niezależnie od tego, czy postawiony na biurku, czy jest zawieszony na ścianie, można go szybko i wygodnie obsługiwać.
MarkaDeeyaple #ad
ProducentDeeyaple #ad
Wysokość2.9
Długość9.7
Waga0.55
Szerokość1.5
Numer częściLED1302
ModelCK-LED1302

10. SZELAM

#ad

12/24 h, bardzo duży zegar ścienny z datownikiem, SZELAM Zegar cyfrowy, cyfrowy budzik z pilotem zdalnego sterowania, biura, duży wyświetlacz, sypialni, na siłownię, budzik drzemki do domu, 11,5"

#ad
SZELAM #ad - Cyfrowy zegar ścienny ma tylko 5 minut drzemki, włoski, hiszpański, łącznie 4 razy łącznie z pierwszym dzwonkiem. Holenderski i USA. 4-stopniowa jasność. Cyfrowy zegar ścienny 11, sale lekcyjne, konferencje, 4 cala ułatwia wyświetlanie i odczyt temperatury, a także do salonu, biuro, 4" z pilotem zdalnego sterowania.

Połącz ustawienia zegara/zapasu baterii. Najniższe poziomy jasności sprawiają, bez zakłócania snu. Zegar ścienny led można długo nacisnąć przycisk "snooze", aby otworzyć "automatyczną funkcję światłoczułą", a następnie zegar dostosowuje jasność do jasności otoczenia. Budzik do sypialni jest wyposażony w 4-stopniowy wyświetlacz jasności, że jest to idealny zegar do Twojej sypialni, można łatwo ustawić ekran na preferowaną jasność za pomocą pilota zdalnego sterowania lub otworzyć "automatyczną funkcję światłoczułą". W tym stanie jasność nie może być regulowana za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Cyfrowy budzik szelam z ekranem o przekątnej 11, lobby, sypialni, takich jak siłownie, magazyny, garaże, daty i godziny również z odległości. Wskazówka: "automatyczna funkcja światłoczuła" może być włączana i wyłączana tylko przez długie naciśnięcie przycisku "SNOOZE" budzika. Idealnie nadaje się do dużych pomieszczeń, kuchni itd. Cyfrowy zegar ścienny led to zegar typu plug-in, 8 m proszę zwrócić uwagę, wszystkie funkcje muszą być wyświetlane po podłączeniu zasilania. Snooze i 7 języków narodowych.
MarkaSZELAM #ad
Wysokość6.69
Długość1.38
Waga1.19
Szerokość1.5
Numer częściK8-24DK-25QU-0717HLXFRFT
ModelGH0717