Top 10 puzzle John Deere – Układanki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ravensburger

#ad

Z 15 elementami, Ravensburger Puzzle dziecięce, puzzle ramowe dla dzieci od 3 lat, 06321 Mein wóz strażacki

#ad
Ravensburger #ad - Rozmiar elementów puzzli jest dopasowany do danych dotyczących wieku i dobrze leżą w dłoni małych puzzli. Idealne rozwiązanie dla początkujących puzzli. Puzzle łącznie z podkładką – puzzle ramowe ravensburger ułatwiają dzieciom znalezienie i przyporządkowanie odpowiednich elementów puzzli poprzez ustawienie linii konturowych na ramie puzzli.

Produkt zawiera 15-częściową ramkę ravensburger w formacie 25, 00 cm x 14, 50 cm dla dziewcząt i chłopców od 3 lat. Ravensburger puzzle dla dzieci to najlepszy prezent na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub po prostu jako świetna rozrywka.

Ravensburger wysokiej jakości produkty są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli. Puzzle dla dzieci to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.87
Długość11.81
Waga0.35
Szerokość11.81
Numer części63215
Model63215
Gwarancja2 lata gwarancji

2. Ravensburger

#ad

10957 pod dinozaurami, Ravensburger Puzzle dziecięce, puzzle dinozaurów dla dzieci od 6 lat, 100 elementów w formacie XXL

#ad
Ravensburger #ad - Kolorowe puzzle dla dużych i małych dzieci! dzięki różnorodności motywów dziecięcych puzzli XXL dziewczynki i chłopcy zanurzają się w fantastycznych światach, puzzelują swoje ulubione zwierzęta i postacie lub poznają nowe kraje i kontynenty.

Ravensburger wysokiej jakości produkty są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli. Ravensburger puzzle dla dzieci to najlepszy prezent na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub po prostu jako świetna rozrywka. Rozmiar elementów puzzli jest dopasowany do danych dotyczących wieku i dobrze leżą w dłoni małych puzzli.

Produkt zawiera puzzle dziecięce ravensburger z 100 elementami XXL w formacie 49 x 36 cm dla dziewcząt i chłopców od 6 lat. Puzzle dla dzieci to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość0.08
Długość19.29
Waga0.66
Szerokość14.17
Numer części10957
Model10957
Gwarancja2 lata gwarancji

3. Ravensburger

#ad

06121 Pszczółka Majas Welt, puzzle ramowe dla dzieci od 3 lat, z 15 częściami, Ravensburger Puzzle dla dzieci

#ad
Ravensburger #ad - Puzzle dla dzieci są idealną zabawką dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację. Rozmiar elementów puzzli jest dopasowany do danych wiekowych i dobrze leżą w dłoni małych puzzlach.

Puzzle łącznie z podkładką – puzzle ramowe ravensburger ułatwiają dzieciom znalezienie i przyporządkowanie odpowiednich elementów puzzli poprzez ustawienie linii konturowych na ramie. Ravensburger puzzle dla dzieci są idealnym prezentem na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub po prostu jako wspaniałe zajęcie rekreacyjne.

Produkt zawiera 15-częściowe puzzle ramowe ravensburger w formacie 25, 00 cm x 14, 50 cm dla dziewcząt i chłopców od 3 lat. Idealne rozwiązanie dla małych początkujących puzzli. Ravensburger wysokiej jakości produkty są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.87
Długość11.81
Waga0.32
Szerokość11.81
Numer części61211
Model61211
Gwarancja2 lata gwarancji

4. Ravensburger

#ad

Puzzle dla dzieci od 2,5 roku życia, Ravensburger Puzzle dziecięce, my first puzzle z 3 x 6 elementami, traktor i ładowarka wywrotkowa, 06573 koparka

#ad
Ravensburger #ad - Produkt zawiera 3 x 6 elementów puzzli ramowych Ravensburger w formacie 21 x 15 cm dla dziewcząt i chłopców od 2, 5 roku życia. Puzzle dla dzieci to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację.

Ravensburger puzzle dla dzieci to najlepszy prezent na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub po prostu jako świetna rozrywka. Rozmiar elementów puzzli jest dopasowany do danych dotyczących wieku i dobrze leżą w dłoni małych puzzli.

Ravensburger wysokiej jakości produkty są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli. Wszystko w ramie: 3 x 6 elementów my first puzzle to pierwsze puzzle ramowe dla dzieci w wieku od 2, 5 roku życia, wykonane ze stabilnego kartonu i z odpowiednimi dla wieku, starannie ilustrowanymi motywami puzzli.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.87
Długość11.81
Waga0.88
Szerokość11.81
Numer części65738
Model65738
Gwarancja2 lata gwarancji

5. Ravensburger

#ad

06136 zwierząt Afryki, Ravensburger Puzzle dziecięce, puzzle ramowe dla dzieci od 3 lat, z 15 elementami

#ad
Ravensburger #ad - Puzzle łącznie z podkładką – puzzle ramowe ravensburger ułatwiają dzieciom znalezienie i przyporządkowanie odpowiednich elementów puzzli poprzez ustawienie linii konturowych na ramie puzzli.

Ravensburger puzzle dla dzieci to najlepszy prezent na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub po prostu jako świetna rozrywka. Idealne rozwiązanie dla początkujących puzzli. Produkt zawiera 15-częściową ramkę ravensburger w formacie 25, 00 cm x 14, 50 cm dla dziewcząt i chłopców od 3 lat. Ravensburger wysokiej jakości produkty są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli.

Rozmiar elementów puzzli jest dopasowany do danych dotyczących wieku i dobrze leżą w dłoni małych puzzli. Puzzle dla dzieci to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość0.39
Długość9.84
Waga0.3
Szerokość5.71
Numer części61365
Model61365
Gwarancja2 lata gwarancji

6. Ravensburger

#ad

06124 Psi Patrol, z 15 elementami, Ravensburger Puzzle dziecięce, puzzle ramowe dla dzieci od 3 lat

#ad
Ravensburger #ad - Rozmiar elementów puzzli jest dopasowany do danych dotyczących wieku i dobrze leżą w dłoni małych puzzli. Puzzle łącznie z podkładką – puzzle ramowe ravensburger ułatwiają dzieciom znalezienie i przyporządkowanie odpowiednich elementów puzzli poprzez ustawienie linii konturowych na ramie puzzli.

Puzzle dla dzieci to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację. Ravensburger wysokiej jakości produkty są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli.

Ravensburger puzzle dla dzieci to najlepszy prezent na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub po prostu jako świetna rozrywka. Idealne rozwiązanie dla początkujących puzzli. Produkt zawiera 15-częściową ramkę ravensburger w formacie 25, 00 cm x 14, 50 cm dla dziewcząt i chłopców od 3 lat.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.48
Długość11.69
Waga0.34
Szerokość0.2
Numer części061242
Model061242
Gwarancja2 lata gwarancji

7. Ravensburger

#ad

06116 wycieczka do zoo, z 15 elementami, Ravensburger Puzzle dziecięce, puzzle ramowe dla dzieci od 3 lat

#ad
Ravensburger #ad - Idealne rozwiązanie dla początkujących puzzli. Ravensburger puzzle dla dzieci to najlepszy prezent na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub po prostu jako świetna rozrywka.

Produkt zawiera 15-częściową ramkę ravensburger w formacie 25, 00 cm x 14, 50 cm dla dziewcząt i chłopców od 3 lat. Puzzle dla dzieci to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację. Rozmiar elementów puzzli jest dopasowany do danych dotyczących wieku i dobrze leżą w dłoni małych puzzli.

Ravensburger wysokiej jakości produkty są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli. Puzzle łącznie z podkładką – puzzle ramowe ravensburger ułatwiają dzieciom znalezienie i przyporządkowanie odpowiednich elementów puzzli poprzez ustawienie linii konturowych na ramie puzzli.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.87
Długość11.81
Waga0.35
Szerokość11.81
Numer części61167
Model61167
Gwarancja2 lata gwarancji

8. Ravensburger

#ad

Z 2 x 12 elementów, Ravensburger Puzzle dla dzieci, puzzle dla dzieci od 3 lat, 07616 plac budowy i gospodarstwo rolne

#ad
Ravensburger #ad - Ravensburger puzzle dla dzieci to najlepszy prezent na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub po prostu jako świetna rozrywka. Rozmiar elementów puzzli jest dopasowany do danych dotyczących wieku i dobrze leżą w dłoni małych puzzli.

Na dwóch motywach puzzli znajduje się mnóstwo do odkrycia. Puzzle dla dzieci to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację. Dołączone mini plakaty służą jako idealne szablony. Produkt zawiera puzzle dziecięce ravensburger 2 x 12 elementów w formacie 26 x 18 cm dla dziewcząt i chłopców od 3 lat, w zestawie mini plakat.

Ravensburger wysokiej jakości produkty są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli. Urocze zwierzęta, magiczne jednorożce czy fascynujące pojazdy: każdy młody fan puzzli znajdzie coś dla siebie.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość10.79
Długość7.56
Waga0.6
Szerokość1.5
Numer części07616
Model07616
Gwarancja2 lata gwarancji

9. HABA

#ad

HABA 302759, puzzle policyjne

#ad
HABA #ad - 3 motywy w jednym opakowaniu: straż pożarna, policja i ratownictwo. Duże, poręczne części ze stabilnej tektury są łatwe do chwytania i układania. 3 puzzle z 12, 15 i 18 elementami puzzli. Haba oferuje małym fanom puzzli od 3 lat wgląd w ekscytujący świat sił zbrojnych. Die puzzles polizei, feuerwehr & co. Wspomaga motorykę precyzyjną i koordynację wzrokowo-ręka.
MarkaHABA #ad
ProducentHABA #ad
Wysokość1.97
Długość11.42
Waga1.01
Szerokość9.65
Numer części302759
Model302759
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji gwarancji

10. Ravensburger

#ad

Ravensburger Puzzle dziecięce, puzzle ramowe dla dzieci od 3 lat, z 12 elementami, 06058 praca na placu budowy

#ad
Ravensburger #ad - Ravensburger wysokiej jakości produkty są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli. Rozmiar elementów puzzli jest dopasowany do danych dotyczących wieku i dobrze leżą w dłoni małych puzzli.

Czy pasuje tu kotek czy krowa? puzzle ramowe z 8-17 kształtowanymi konturami wtykami są idealne dla dzieci w wieku od 3 lat i uczą umiejętności rozpoznawania i prawidłowego przyporządkowania wybranych kształtów części. Puzzle dla dzieci to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację.

Ravensburger puzzle dla dzieci to najlepszy prezent na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub po prostu jako świetna rozrywka. Produkt zawiera 8-17 elementów puzzle ramowe Ravensburger w formacie 32, 5 x 24, 5 cm dla dziewcząt i chłopców od 3 lat.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość0.25
Długość14.75
Waga0.44
Szerokość11.5
Numer części06058
Model06058
Gwarancja2 lata gwarancji