Top 10 Soundbar Harman Kardon Für TV Geräte – Głośniki typu soundbar

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sonos

#ad

Sonos Beam Gen 2. Inteligentny soundbar do telewizora, muzyki i innych biały

#ad
Sonos #ad - Inteligentny soundbar do telewizora, muzyki i wielu innych biały. Rozmiar: Beam Soundbar. Marka: Sonos. Sonos beam gen 2.
MarkaSonos #ad
ProducentSonos #ad
Wysokość3.94
Długość5.91
Waga8.82
Szerokość5.91
Numer częściBeam Blanc (Gen 2)
ModelBeam Blanc (Gen 2)
GwarancjaDwa lata gwarancji.

2. Sonos

#ad

Muzyki i wielu innych czarny, Sonos Beam Gen 2. Inteligentny soundbar do telewizora

#ad
Sonos #ad - Wystarczy dwa przewody i inteligentne strojenie Trueplay można łatwo skonfigurować. Przesyłaj strumieniowo muzykę, radio, podcasty i audiobooki przez Wi-Fi, gdy telewizor jest wyłączony. Ciesz się swoimi ulubionymi treściami na nowym poziomie z głębokimi basami, wyraźnymi dialogami i panoramicznym polem dźwiękowym. Ciesz się dźwiękiem przestrzennym 3D dzięki Dolby Atmos. Steruj wszystkim za pomocą aplikacji Sonos, pilota do telewizora, Apple AirPlay 2 lub głosu.
MarkaSonos #ad
ProducentSonos #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga6.35
Szerokość27.17
Numer częściBeam Noir (Gen 2)
ModelBeam Noir (Gen 2)
Gwarancja24 Miesięcy

3. Teufel

#ad

Kolor czarny, Dynamore, kino domowe, muzyka, Bluetooth, 6 wysokiej wydajności, Teufel Cinebar Ultima wydajny soundbar z wbudowanym subwooferem XXL

#ad
Teufel #ad - Panel szybkiego dostępu do najważniejszych funkcji, source, play/pauza, takich jak wł. Wył. Ciemniany wyświetlacz. Wbudowany subwoofer xxl zapewnia głębokie basy, soundbar pasuje do komody lub ściany zintegrowany uchwyt ścienny.

Line-in i optyczne wejście cyfrowe dla odtwarzacza, funkcja karty dźwiękowej USB, zdejmowana kratka przednia i boczna. 6 wysokiej wydajności głośników zapewnia wysoki poziom bez zniekształceń z precyzyjnymi wysokościami i optymalną zrozumiałością mowy, 2 głośniki boczne do wirtualnego dźwięku Dynamore Ultra Surround Sound. Obsługuje hdmi-cec do obsługi za pomocą pilota tv i HDMI-ARC do podłączenia jednego kabla w telewizorze, 4K Pass-Through.

Prawdziwy dźwięk przestrzenny z opcjonalnymi głośnikami EFEKT, zewnętrzny subwoofer Teufel T 10 sterowany bezprzewodowo. Dzięki bluetooth aptx do strumieniowego przesyłania strumieniowego w jakości podobnej do płyt CD bezpośrednio z aplikacji Spotify, TIDAL, Amazon Music, Youtube, Apple Music itp. Potężny soundbar najwyższej klasy o mocy 380 W do odtwarzania telewizji, muzyki i gier na wysokim poziomie.
MarkaTeufel #ad
ProducentLautsprecher Teufel #ad
Wysokość5.24
Długość6.46
Szerokość43.31
Numer części56648

4. Teufel

#ad

Teufel CINEBAR zestaw soundbar 2.1 11", Bluetooth, muzyka, subwoofer, dźwięk, czarny, film

#ad
Teufel #ad - Do wyboru i wyłączania. 8 wysokowydajnych głośników o długim skoku, wolny od zniekształceń poziom i najlepszą możliwą zrozumiałość mowy, 8 stopni mocy, 2-drożny system oraz bezprzewodowy sterowany subwoofer T 6 zapewnia wysoki, soundbar jest kompatybilny z Dolby Vision. Hdmi 1 in, dolby vision, obsługą 3d i arc oraz cec do obsługi za pomocą pilota zdalnego sterowania TV, 1 OUT z 4K Pass-Through, hdr, łatwe podłączenie jednoprzewodowe.

Smukły soundbar 2. 1/4. 1 najwyższej klasy do ekscytującego oglądania telewizji, gier i odtwarzania muzyki. Bluetooth 5. 0 z aptx zapewnia wysokiej jakości bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona, komputera/notebooka Spotify, tabletu, Youtube itp. Opracowana w berlinie technologia dynamore zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny oraz dodatkowe tryby dźwięku noc, język itp. Innowacyjny, zajmujący niewiele miejsca subwoofer t 6 zapewnia głęboki, leżący pod sofą lub umieszczony w pozycji stojącej, precyzyjny kickbass, dźwięk można dopasować do ustawienia.

Prawdziwy dźwięk przestrzenny z opcjonalnie dostępnymi głośnikami radiowymi nie trzeba przeciągać kabli przez pomieszczenie. Obsługa za pomocą pilota zdalnego sterowania i panelu dotykowego na urządzeniu, krystalicznie czysty wyświetlacz VFD możliwość ściemniania, osadzony, AUX-In, szlachetna kratka przednia z metalu, zintegrowane mocowanie na ścianie, dopasowanie dźwięku, optyczne wejście cyfrowe, korektor.
MarkaTeufel #ad
ProducentTeufel #ad
Wysokość2.36
Długość3.27
Szerokość37.32
Numer części106143000
Model106143000

5. Bose

#ad

Bose Głośnik TV – kompaktowy soundbar z połączeniem Bluetooth, czarny

#ad
Bose #ad - Kompaktowy soundbar: soundbar ma zaledwie ponad 5 cm wysokości i dzięki temu można go bez problemu umieścić przed telewizorem lub przymocować do ściany uchwyty ścienne dostępne oddzielnie. Pilot zdalnego sterowania: w zakres dostawy kompaktowego głośnika TV wchodzi pilot zdalnego sterowania z funkcją trybu dialogowego, który zapewnia lepszą jakość dźwięku i daje basom więcej głębi.

Głośnik tv z połączeniem bluetooth: połącz swoje urządzenie do odtwarzania z głośnikiem Bluetooth, aby bezprzewodowo przesyłać swoją ulubioną muzykę i podcasty. Doskonały dźwięk dla twojego telewizora: głośnik bose TV to kompaktowy soundbar, który jest łatwy w obsłudze i zapewnia wyraźne odtwarzanie głosu i lepszy dźwięk TV. Konfiguracja i rozszerzanie: głośnik tv bose jest kompatybilny z bose bass module 500 i 700 X głęb. Urządzenia można połączyć ze sobą za pomocą kabla połączeniowego do modułu Bose Bass lub standardowego kabla audio 3, 5 mm oba dostępne oddzielnie.

Atwa konfiguracja: kompaktowy soundbar jest podłączony do telewizora za pomocą jednego połączenia kablowego, albo optycznego kabla audio wchodzi w zakres dostawy lub kabla HDMI sprzedawany oddzielnie, a następnie można go uruchomić już po krótkim czasie. X szer. Wymiary głośnika tv: 5, 4 cm x 10, 6 cm x 59, 2 cm wys. Lepsze odtwarzanie dialogów: ten głośnik TV został zaprojektowany specjalnie do wyraźnego i ulepszonego odtwarzania dialogów oraz głosów i wymowy.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość7.17
Długość26.97
Waga0
Szerokość6.54
Numer części838309-2100
Model838309-2100
Gwarancja2 year manufacturer

6. Samsung

#ad

5.1-kanałowy, Bluetooth, soundbar TV, do QLED, inteligentny głośnik, czarny, Samsung Soundbar HW-Q60T

#ad
Samsung #ad - Prawdziwy 5. 1-kanałowy dźwięk idealnie nadaje się do oglądania filmów i gier i przyciąga uwagę scenę po scenie. Dźwięk, który dopasowuje się do różnych scenerii: soundbar samsung analizuje ścieżkę dźwiękową i automatycznie dostarcza zoptymalizowany dźwięk sceny.

Dźwięk adaptacyjny umożliwia słuchanie wszystkich głosów nawet przy niskiej głośności, dzięki czemu można również śledzić ciche rozmowy. Trójwymiarowy dźwięk przestrzenny: inteligentny głośnik obsługuje DTS Virtual:X i może tworzyć zachwycające wrażenia dźwiękowe z trójwymiarowym dźwiękiem, który natychmiast Cię fascynuje. Samsung audio lab: przetestowane i dopasowane w samsung audio Lab w Kalifornii, nasi inżynierowie audio wykorzystali nowoczesne technologie akustyczne i zaawansowane modelowanie komputerowe, aby zapewnić zrównoważony i wypełniający przestrzeń dźwięk.

Idealne uzupełnienie dla twojego qled: soundbar samsung q60t jest wyposażony w system 5. 1-kanałowy i subwoofer zapewniający pełne przestrzenie dźwiękowe tło. Samsung acoustic beam: technologia samsung acoustic beam głośnika samsung miesza i dostarcza dźwięk dokładnie w miejscu, w którym akcja rozgrywa się na ekranie. W połączeniu z dts virtual:x i technologią acoustic Beam, Sound Tower HW-Q60T stanowi potężne uzupełnienie Twojego telewizora.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung Electronics GmbH #ad
Waga21.16
Numer częściHW-Q60T/ZG
ModelHW-Q60T/ZG
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. JBL

#ad

JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 – 2.1-kanałowy soundbar z bezprzewodowym subwooferem do kina domowego – smukła i kompaktowa konstrukcja z JBL Surround Sound – czarny

#ad
JBL #ad - Szybkie połączenie: wystarczy podłączyć urządzenie do telewizora za pomocą kabla HDMI lub optycznego, aby nawiązać szybkie połączenie i nie tracić czasu. Bogate basy: bezprzewodowy subwoofer 6, 5" zapewnia głęboki, ekscytujący dźwięk – dzięki temu wszystko wokół siebie można łatwo ukryć i cieszyć się muzyką.

Zakres dostawy: 1 x soundbar jbl w kolorze czarnym, 1 x kabel sieciowy, 1 x pilot zdalnego sterowania z bateriami, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 1 x kabel HDMI, 1 x bezprzewodowy subwoofer, 1 x uchwyt do montażu na ścianie, karta gwarancyjna i karta charakterystyki.

Jbl dźwięk przestrzenny: dzięki mocy 300 w cała przestrzeń jest wypełniona dźwiękiem i ożywia filmy, sport i muzykę - zapewniając wyjątkowe wrażenia podczas oglądania telewizji. Kino domowe: zintegrowany dolby digital zapewnia autentyczne wrażenia kinowe z sofy – dzięki soundbarowi można również bezprzewodowo przesyłać muzykę przez Bluetooth ze smartfona lub tabletu.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość2.2
Długość3.35
Waga22.05
Szerokość37.99
Numer częściJBLBAR21DBM2BLKEP
ModelJBLBAR21DBM2BLKEP
Gwarancja24 Miesięcy

8. Bose

#ad

Czarny, Bose Solo 5 system dźwiękowy telewizora

#ad
Bose #ad - Tryb dialogu zapewnia przejrzystość i zrozumienie w każdej scenie. Tylko jedno przyłącze do telewizora. Technologia bluetooth do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego muzyki przez dowolne urządzenia. Uniwersalny pilot do sterowania telewizorem, basem, połączeniami Bluetooth i innymi funkcjami. Jednoczęściowy system soundbar zapewnia znacznie lepszą jakość dźwięku niż telewizor.
MarkaBose #ad
ProducentBose BV #ad
Wysokość4.13
Długość23.82
Waga3.53
Szerokość7.69
Numer części732522-2110
Model732522-2110
Gwarancja24 Miesięcy

9. Bose

#ad

Głośniki telewizyjne z łącznością Bluetooth, Bose Solo Soundbar Series II

#ad
Bose #ad - Aby aktywować tę funkcję, wystarczy nacisnąć przycisk „Dialogue Mode” na dostarczonym pilocie. Prosta konfiguracja: głośnik jest podłączony do telewizora za pomocą jednego połączenia kablowego za pomocą dołączonego optycznego kabla audio i można go uruchomić po krótkim czasie.

Wystarczy nacisnąć przycisk bluetooth na pilocie, aby sparować urządzenie odtwarzające i cieszyć się muzyką, podcastami i znacznie bardziej bezprzewodowo przez soundbar. Zawarty w dostawie wysokiej jakości stalowy wspornik ścienny umożliwia również zlicowany montaż na ścianie. Dekoder dolby: wbudowany dekoder dolby optymalizuje jakość dźwięku listwy dźwiękowej, aby zapewnić mocniejsze, niezwykle realistyczne wrażenia słuchowe. Kompaktowy rozmiar: niewielki soundbar bluetooth o wysokości nieco poniżej 7 cm pasuje do większości telewizorów.

Prawdziwy dźwięk, który zapewnia realistyczny, bardzo prosty: Bose Solo Soundbar Series II to łatwy w obsłudze głośnik Bluetooth TV, wysokiej jakości dźwięk w telewizorze. Odtwarzanie muzyki przez bluetooth: dzięki technologii bluetooth możesz w każdej chwili odtwarzać wszystkie treści rozrywkowe. Jeszcze wyraźniejsza reprodukcja mowy: listwa dźwiękowa zapewnia jeszcze lepsze rozumienie każdego słowa bez konieczności regulacji głośności.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość2.8
Długość3.39
Waga3.75
Szerokość21.61
Numer części845194-2100
Model845194-2100
Gwarancja24 Miesięcy

10. Bose

#ad

Bose Smart Soundbar 300 z połączeniem Bluetooth, 67,5 cm x 10,2 cm x 5,6 cm, czarny

#ad
Bose #ad - Sterowanie głosem tv: dzięki ekskluzywnej technologii Bose Voice4Video jako uzupełnienie funkcji Alexa możesz sterować tym inteligentnym soundbarem, telewizorem i odbiornikiem kablowym/satelitarnym za pomocą tylko jednego polecenia głosowego.

Jedyny w swoim rodzaju: ten elegancki soundbar w kolorze matowej czerni z subtelną, filmom, bezszwową metalową kratką maskującą nadaje programom telewizyjnym, muzyce i gram niespotykany dotąd mocny i realistyczny dźwięk. Jakość dźwięku: pięć pełnokanałowych sterowników doskonale wyeksponuje programy telewizyjne, filmy, gry i wiele innych dzięki wypełniającemu, realistycznemu dźwiękowi. Alexa jest zintegrowana: dzięki zintegrowanemu sterowaniu głosem za pomocą Amazon Alexa i Google Assistant, ten inteligentny soundbar można wygodnie obsługiwać za pomocą poleceń głosowych.

Podwójny system mikrofonowy rejestruje Twój głos z każdego kierunku. Czność: sparuj swoje urządzenie mobilne z tym bezprzewodowym soundbarem, aby przesyłać strumieniowo swoją ulubioną muzykę i wiele więcej przez Bluetooth, Wi-Fi, Apple AirPlay 2 lub Spotify Connect.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość5.04
Długość28.11
Waga4.41
Szerokość5
Numer części843299-2100
Model843299-2100
Gwarancja2 lata gwarancji producenta