Top 10 Stepper Mit Griff – Steppery

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LYYDAN

#ad

HomGarden Regulowany stepper do aerobiku do fitnessu i ćwiczeń, stepper z podwyższeniami, 79 cm, regulowany 10 cm – 15 cm – 20 cm 1 sztuka

#ad
LYYDAN #ad - Antypoślizgowa konstrukcja: chropowata powierzchnia jest bezpieczna, dzięki czemu można łatwo i bezpiecznie trenować. Dostosowywanie bez wysokości: wyzwanie podczas treningu z 3 regulowanymi wysokościami 10 cm, 20 cm. Z 4 antypoślizgowymi nóżkami na każdym podwyższeniu, antypoślizgowa i amortyzuje uderzenia, aby zapobiec ślizganiu się podczas treningu i zadrapaniu podłogi.

Wszechstronna platforma do stepperów: idealna do kursów treningowych, w biurze lub zabierz ją ze sobą ze znajomymi, rekreacji po kontuzjach lub codziennych regularnych treningów wygodna w domu, aby pomóc zachować kondycję i cieszyć się ćwiczeniami aerobiku.33 różne ustawienia do wyczerpujących ćwiczeń, takich jak utrata wagi, 79 cm: nasz step treningowy pomoże Ci pracować nad koordynacją, budowa mięśni i ujędrnianie mięśni.

Wysokość można podnieść lub obniżyć w zależności od potrzeb. Regulowany step do aerobiku, poprawiając kondycję serca. X 29 cm szer. X 9 cm wys. Materiał abs o wysokiej gęstości: wyprodukowany z wytrzymałego materiału, może służyć przez długi czas. Niewielka waga, udźwig do 250 kg, łatwy do przenoszenia i przechowywania.
MarkaLYYDAN #ad
ProducentLYYDAN #ad
Wysokość5
Długość33
Waga8.8
Szerokość14

2. Cubii

#ad

Podświetlany wyświetlacz LCD, aplikacja mobilna, do domowego fitnessu, Cubii Go Seated Under Desk Elliptyczny stół z wbudowanymi kółkami i chowanym uchwytem, kompaktowy pedał

#ad
Cubii #ad - Atwy do przenoszenia dzięki wysuwanemu uchwytowi i wbudowanym kółkom transportowym. W podróży – dzięki bardzo cichemu motocrossowi rower treningowy idealnie nadaje się do szybkiego treningu na kanapie, podczas oglądania telewizji lub w biurze.

Dzięki zintegrowanemu monitorowi lcd zawsze będziesz w zasięgu wzroku zużycie energii, odległość, czas, kroki i obroty/minutę. Zakres dostawy i szczegóły – 1 x cubii Go, fitness w pozycji siedzącej, trenażer eliptyczny do domu i w podróży. Kompaktowa konstrukcja – cubii go pasuje pod każdy stół, do każdego pomieszczenia i jest łatwy do przechowywania. Mini rower jest ergonomiczny i wyjątkowo bezpieczny dla stawów, idealny dla każdego poziomu fitnessu i wieku.

Cechy szczególne – 8 poziomów oporu do indywidualnego treningu. Duże, antypoślizgowe pedały i stopery zapewniają bezpieczne trzymanie. Wspomaga krążenie krwi – cubii go trenuje nogi, pośladki i brzuch w pozycji siedzącej. Urządzenie treningowe wzmacnia również mięśnie i wspomaga krążenie krwi.
MarkaCubii #ad
ProducentCubii #ad
Wysokość26
Długość11.5
Waga23.9
Szerokość11.4
Numer częściF3A3ORGP

3. Maxi Climber

#ad

Pomarańczowa planeta Maxi Climber

#ad
Maxi Climber #ad - Maxiclimber działa z całym ciałem, zapewniając maksymalny trening w bardzo krótkim czasie. Wspaniała alternatywa dla joggingu, biegania lub wędrówek. Wspinaj się na swoją drogę do bardziej sprawnego, zdrowszego siebie – dzięki MaxiClimber pionowemu systemowi wspinaczkowemu. Niewielki wysiłek: maxiclimber wykorzystuje tylko własną masę ciała do oporu, dzięki czemu nie wywiera dodatkowego nacisku na stawy. Wytrzymała konstrukcja stalowa wytrzymuje obciążenie do 110 kg.
MarkaMaxi Climber #ad
ProducentMaxi Climber #ad
Wysokość6
Długość57
Waga33
Szerokość10
Numer części400-001-986
ModelMXC

4. Sunny Health & Fitness

#ad

Zajmuje mało miejsca – SF-S020027, niski poziom uderzenia, Sunny Health & Fitness Smart Twist Stepper z kierownicą, mini stepper do ruchu

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - Jedyny w swoim rodzaju pierścień stabilizujący: pierścień stabilizujący na fundamencie steppera zapewnia solidną i niezachwianą podstawę, dzięki której możesz przenieść trening krokowy i wspinaczkowy do swoich granic.

Regulowana kierownica: kierownica o zmodyfikowanej wysokości umożliwia szybkie, łatwe i łatwe ustawienie. Cyfrowy monitor: praktyczny cyfrowy monitor pokazuje: liczbę, czas, kalorie, liczbę całkowitą i skanowanie. Skręcające kroki: ruch boczny z boku na bok powoduje płynniejszy ruch krokowy i trenuje inne mięśnie niż tradycyjne maszyny krokowe. Im wyższe poziomy, tym większy opór zostanie wygenerowany. Wysokość kroku: przełączaj rutynę pomiędzy stromymi podjazdami lub szybkimi, płaskimi krokami o wysokiej intensywności.
MarkaSunny Health & Fitness #ad
ProducentSunny Health & Fitness #ad
Wysokość49.8
Długość21.9
Waga25.4
Szerokość18.5
Numer częściSF-S020027
ModelSF-S020027
Gwarancja12 Miesięcy

5. JASPORT

#ad

Maks. obciążenie 100 kg, z wielofunkcyjnym wyświetlaczem, niezużywający się cylinder hydrauliczny, do domu, cichy, JASPORT ST3 stepper Up-Down Stepper z linami Power Ropes, do treningu oporowego

#ad
JASPORT #ad - Nieoczekiwane korzyści – jedyne w swoim rodzaju dopasowanie do treningu. Główna struktura urządzenia składa się z rury stalowej o grubości 1, o imponującej maksymalnej nośności 100 kg. Nasz wielofunkcyjny wyświetlacz LED wyświetla podczas treningu precyzyjne informacje, takie jak liczba kroków, czas i spalone kalorie.

Jesteśmy do państwa dyspozycji w każdej chwili, aby rozwiązać ewentualne pytania lub problemy podczas treningu. Nowoczesne wzornictwo w pełnym budynku – zaawansowany i bezpieczny nasz nowy stepper przekonuje nowoczesnym, pełnym designem, bezpieczny i stabilny, który jest nie tylko zaawansowany, 8 mm i precyzyjnego hydraulicznego drążka ze stali. Z poduszkami pedałów z pcw i cylindrem hydraulicznym oferujemy podwójną amortyzację, że trening jest nie tylko wygodniejszy, która sprawia, ale również bezpieczniejszy.

Tryb treningu naukowego – zoptymalizuj swój trening. Nasze urządzenie jest gotowe do użycia bez skomplikowanego montażu. Mini stepper jest wyjątkowo cichy i można go wygodnie używać w domu, bioder, na świeżym powietrzu lub w studiu fitness, w biurze, dzięki czemu możesz cieszyć się treningiem zawsze i wszędzie. Kompletny serwis – szybki start, niezawodne wsparcie. Efektywny trening całego ciała – osiągnij swoje cele fitness. Ułatwia to naukowe planowanie programu treningowego i zwiększa efektywność treningu.
MarkaJASPORT #ad
ProducentQuanzhou JASPORT Brands Management Co., Ltd. #ad
Gwarancja1

6. Ultrasport

#ad

Ultrasport Swing Stepper z zespołami treningowymi / Hometrainer Stepper z bezprzewodowym komputerem treningowym, Step-down dla początkujących i wyszkolonych, małych i kompaktowych

#ad
Ultrasport #ad - Stepper skrętny firmy ultrasport jest standardowo wyposażony w komputer treningowy pokazujący automatycznie naprzemiennie takie informacje,  jak czas ćwiczeń, liczba kroków na minutę oraz spalanie kalorii.

Duże antypoślizgowe podesty do stawiania kroków z krawędziami zapobiegającymi ślizganiu zapewniają bezpieczeństwo podczas ćwiczeń ze stepperem Ultrasport – maksymalna nośność: ok. 100 kg. Optymalny przyrząd treningowy do całościowego treningu: działa na mięśnie brzucha, nóg, ramion i wszystkie dolne partie ciała. Stopień oporu jest regulowany zgodnie z indywidualnymi możliwościami sportowymi – dzięki temu stepper jest również właściwym urządzeniem fitness dla osób starszych i początkujących.

Stabilne urządzenie do ćwiczeń w domu z wytrzymałego metalu z cicho pracującymi amortyzatorami – wysokiej jakości z certyfikatem CE / z rozciągliwymi paskami treningowymi do dodatkowego treningu partii mięśni rąk i ramion.
MarkaUltrasport #ad
ProducentUltrasport #ad
Wysokość9.06
Długość15.75
Waga16.2
Szerokość16.93
Numer części330300000004
Model330300000004

7. Sportstech

#ad

Sportstech 2 w 1 Twister stepper z linami Power Rope – STX300 model 2021 stepper obrotowy i stepper boczny dla początkujących i zaawansowanych, stepper up-down z wielofunkcyjnym wyświetlaczem, opór do

#ad
Sportstech #ad - Ponadto trenuj bez butów dla dodatkowego masażu refleksologicznego stóp. Atwy w użyciu: stepper z funkcją swing to stabilny, cichy i zmontowany trenażer domowy. Wielofunkcyjny wyświetlacz rejestruje Twoje wyniki w każdej chwili. Antypoślizgowe pedały zapewniają doskonałą przyczepność podczas treningu.

Funkcjonalna konstrukcja zapewnia optymalne możliwości całościowego treningu górnej i dolnej części ciała na najmniejszej przestrzeni. Optymalny i bezpieczny dla stawów przyrząd treningowy do całościowego treningu całego ciała. Niezależnie od tego, czy czas treningu, łatwy i efektywny, liczba kroków lub spalone kalorie. Stepper obrotowy definiuje ponadto nogi, pośladki i biodra. Maksymalna waga użytkownika: 120 kg. Cicha praca umożliwia ponadto korzystanie ze steppera zawsze tam, gdzie masz ochotę na uprawianie sportu.

Mniejsze możliwości treningu: trening różnych grup mięśni w całym ciele nigdy nie był łatwiejszy, szybki, a jednocześnie śledzenie wyników treningu. Atwy w użyciu: w zależności od stopnia treningu i sprawności można indywidualnie regulować zakres ruchu skręcanego steppera. W domu lub w miejscu pracy, twister Stepper można szybko schować i natychmiast gotowy do użycia bez dużego montażu lub montażu. Ramiona, bicepsy, ramiona, kark są trenowane za pomocą taśm treningowych.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość15.35
Długość14.17
Waga5.95
Szerokość10.24
Numer częściSP_STX300
ModelSP_STX300

8. Sportstech

#ad

Antypoślizgowe wzornictwo i system składania, wielofunkcyjne, Sportstech VC300 innowacyjny stepper i climber 2 w 1, idealne rozwiązanie do treningu interwałowego HIIT oraz treningu ogólnorozwojowego informacje na wyświetlaczu mogą nie być dostępne w języku polskim, składane, symuluje ruchy wspinacza

#ad
Sportstech #ad - Antypoślizgowe wzornictwo:-nóżki na szerokich gumach chronią podłogę przed uciążliwymi zarysowaniem, a składane pedały zapewniają stabilność podczas całego treningu. Wielofunkcyjny wyświetlacz:-niezależnie od tego, licznik kalorii, czy jako stoper, że masz swoje wyniki treningu bezpośrednio przed oczami.

Obsługa programów i funkcji jest szybka i łatwa. Nasz przyrząd do wspinaczki to idealny sposób, czy krokomierz – przejrzysty i wyraźny wyświetlacz naszego przyrządu do wspinaczki sprawia, aby wytrenować sobie jędrne pośladki. Jednakże tak samo doskonale nadaje się do optymalnego treningu ramion i nóg. 5-stopniowa regulacja wysokości:-nasz innowacyjny stepper z climberem można szybko i bez trudu ergonomicznie dopasować do swojego wzrostu. Dzięki temu różne ćwiczenia fitness można idealnie wykonywać w domu – doskonały domowy przyrząd treningowy do spalania tkanki tłuszczowej.

Ważne:--. Inteligentny system składania:-ten doskonały i pierwszorzędny przyrząd fitness można szybko i praktycznie schować. Wystarczą zaledwie 3 ruchy ręką, aby złożyć przyrząd na płasko w celu ekonomicznego pod kątem zajmowanego miejsca przechowania. Multitalent 2 w 1:-nasz wyjątkowy przyrząd vc300 to stepper i climber do treningu mięśni nóg, za pomocą którego można optymalnie spalać kalorie i wzmacniać muskulaturę. Przyrząd łączy zalety dwóch urządzeń w jednym: jest efektywniejszy niż rower, brzucha i ramion, pośladków, jogging czy bieganie.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość83.86
Długość36.61
Waga38.58
Szerokość28.74
Numer częścisp_vc300_de
ModelSP_VC300

9. maxVitalis

#ad

Przejrzysty komputer treningowy z 3 programami automatycznymi, maxVitalis Mini trener eliptyczny, pedały rowerowe, stepper do ruchu w biurze i domu, trener ruchowy

#ad
maxVitalis #ad - Mini rower treningowy zapewnia bezpieczny i wygodny trening: antypoślizgowe pedały z wypustkami do masażu zapewniają wysokie bezpieczeństwo podczas treningu, a jednocześnie masują stopy. Elastyczny trening w pozycji siedzącej: dzięki swoim kompaktowym wymiarom trenażer pedałów pasuje do sofy lub pod stołem.

Dzięki temu trenujesz wszędzie i o każdej porze. Trenażer ruchowy do treningu chroniącego stawy: dzięki swojemu eliptycznemu przebiegowi ruchów ten mini trenażer eliptyczny gwarantuje trening, który chroni stawy i jednocześnie trenuje mięśnie. Trenażer nóg z pilotem zdalnego sterowania: pilot zdalnego sterowania sprawia, że korzystanie z tego domowego trenera jest wyjątkowo proste.

Za pomocą jednego przycisku wystarczy wybrać żądany spośród 10 poziomów prędkości. Cichy silnik elektryczny: mini trenażer eliptyczny dzięki swojemu cichemu silnikowi elektrycznemu może być używany również wtedy, gdy chcesz rozmawiać, oglądać telewizję lub czytać w spokoju.
MarkamaxVitalis #ad
Producentaktivshop #ad
Wysokość11.02
Długość18.11
Waga18.56
Szerokość15.94

10. SportPlus

#ad

Stepper Sport Plus • 2in1 Stepper do domu • Stepper boczny i góra-dół • Cichy siłownik hydrauliczny • Płynny ruch • Wyświetlacz informacyjny • Stepper boczny • Sprawdzone bezpieczeństwo

#ad
SportPlus #ad - Polskim/zawierabaterie. Wyświetlacz informacji:mały komputer treningowy wyświetla zużycie kalorii, czas ćwiczenia i liczbę kroków. Stepper 2in1:stepper boczny i góra-dół w jednym urządzeniu.

Dzięki opatentowanej technologii przełączania można szybko i łatwo przełączać między dwoma typami stepperów. Bezpieczeństwo:ze względu na bezpieczeństwo mini stepper jest testowany zgodnie z normą EN ISO 20957 – 1, EN 957 –8. Naturalny i dynamiczny:Wysokiej jakości hydraulika i cichy cylinder zapewniają równomierny i dynamiczny ruch. Szczegóły:duża i antypoślizgowa powierzchnia chodzenia ok. 13 x 32 cm/ciężar użytkownika do 100 kg/wymiary ok. 40 x 35 x 23, 5 cm dł. Szer. Wys. W zestawieinstrukcja obsługi może nie być dostępna w jęz.
MarkaSportPlus #ad
ProducentSPOTQ|#SportPlus #ad
Wysokość15.75
Długość13.78
Waga19.84
Szerokość9.25
Numer częściSP-MSP-005
ModelSP-MSP-005