Top 10 Tragbarer CD Player Mit Lautsprecher – Przenośne odtwarzacze CD i discmany

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MONODEAL

#ad

Możliwość ponownego ładowania, przenośny odtwarzacz CD z radiem FM, odtwarzacz CD z głośnikiem, głośnik, MONODEAL Bluetooth Boombox, Przenośny odtwarzacz CD z radiem FM, timer snu

#ad
MONODEAL #ad - Dzięki złączu słuchawkowemu 3, 5 mm możesz cieszyć się prywatnością przez słuchawki bez przeszkadzania innym wokół siebie. Wyświetlacz led, wędkowanie, bieganie, regulator głośności i proste przyciski ułatwiają obsługę. Jest to dobry towarzysz do kuchni, kemping, łazienki, spacery, na piknik, wędrówki itd.

Brak transmisji bluetooth, sparuj swój telefon komórkowy lub tablet z głośnikami, aby odtwarzać muzykę jako boombox, które zostały zapisane na pendrive. To radio z odtwarzaczem CD jest ponadto wyposażone w funkcję timera i budzika. Wbudowany akumulator: przenośne radio jest wyposażone w wbudowany akumulator 2000 mah o dużej pojemności nie wymaga dodatkowego zakupu. Przenośna konstrukcja z uchwytem i wodoszczelnością IPX4 pozwala na uniknięcie ograniczeń środowiskowych. Idealny prezent + bez zmartwień - nasze przenośne radia dobrze sprzedają się w wielu krajach. Jako radio fm: wbudowany tuner FM, niezależnie od tego, z funkcją odtwarzania losowego, dzięki 1.2

2. 3 przyciskom możesz szybko odbierać swoje ulubione stacje radiowe. Jeśli musisz wyjść, możesz go zabrać ze sobą po pełnym naładowaniu i nadal cieszyć się szczęśliwym czasem. Staramy się zapewnić tobie i twoim bliskim wysokiej jakości boombox z odtwarzaczem cd! idealny prezent dla rodziców, dziadków i przyjaciół, aby wypełnić ich radością i przypomnieć sobie o Twojej troski! Gwarantujemy 12-miesięczną gwarancję i 24-godzinną obsługę klienta w celu rozwiązania Twoich problemów, dzięki czemu możesz bez obaw kupić ten radiowy odtwarzacz CD.
MarkaMONODEAL #ad
ProducentMONODEAL #ad
Numer częściMD708-EU
Gwarancja24 Miesięcy

2. KLIM

#ad

Nadajnik FM,, KLIM Discover + przenośny odtwarzacz CD Walkman z akumulatorem o długiej żywotności + nowość 2024 + ze słuchawkami + radio FM + kompatybilny odtwarzacz MP3-CD Portable + karta SD

#ad
KLIM #ad - Bluetooth wymaga, aby twój samochód miał połączenie bluetooth + proszę zapoznać się z informacją poniżej, że Twój samochód może nie być kompatybilny z Bluetooth. Jeśli jednak masz problem, które są trwałe, nasza 5-letnia pomoc techniczna dotyczy Ciebie.

Ciesz się jakością audio, na którą zasługujesz. Do następnego stulecia i ulepszyliśmy go w niezbędną nowoczesną technologię. Kto chce przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? my na pewno nie! ten odtwarzacz CD jest wyposażony w chip zapobiegający wstrząsom, który zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund. Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami. Transmisja fm: dzięki temu możesz bezprzewodowo przesyłać i odtwarzać muzykę za pośrednictwem radia FM Twojego samochodu! Jest to całkowicie bezpieczny zakup.

Built to last. 2. Niezależnie od twoich potrzeb, mamy coś dla Ciebie również z gwarancją. Ciesz się w pełni bezstratną jakością dźwięku CD. 3. Dzięki podwójnemu złączu audio dwie osoby mogą jednocześnie korzystać z odtwarzacza CD! Zapomnij o zakupie baterii: KLIM Discover jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściKDSCBK
ModelPortable CD Player
Gwarancja5 Lat

3. MONODEAL

#ad

Przenośny odtwarzacz CD, MONODEAL przenośny Bluetooth, mały ze słuchawkami, odtwarzacz CD Discman do samochodu, możliwość ponownego ładowania z głośnikiem i nadajnikiem FM

#ad
MONODEAL #ad - Możliwość ponownego ładowania i przenośny ten odtwarzacz cd discman jest wyposażony w wbudowany akumulator litowo-jonowy 1800 mAh, dzięki czemu nie trzeba zawsze podłączać kabel do ładowania do odtwarzacza CD podczas odtwarzania płyty CD. Wspaniały samochodowy odtwarzacz CD w podróży i w domu! Jest w pełni naładowany w ciągu około 4 godzin za pomocą dołączonego kabla ładującego USB C i obsługuje co najmniej ponad 10 godzin odtwarzania.

Posiada również kilka opcji eq, jazz, mp3, cdr, classic; 5 trybów odtwarzania – odtwarzanie kolejno, powtarzanie utworu, odtwarzanie losowe, aby zapewnić najlepszą elastyczność. Nasz odtwarzacz cd monodeal obsługuje 5 efektów dźwiękowych – BBS, ROCK, HDCD. Istnieje siedem uniwersalnych częstotliwości FM. Samochodowy odtwarzacz cd z nadajnikiem fm - aktualizacja odtwarzacza cd 2022, 5 mm, dzięki czemu uzyskuje się bezprzewodowe połączenie do odtwarzania płyt CD w samochodzie.

Odtwarzacz cd bluetooth - ten przenośny odtwarzacz cd może być używany ze słuchawkami bluetooth lub głośnikiem Bluetooth. Odtwarzacz cd z głośnikami stereo - ten przenośny odtwarzacz cd jest wyposażony w dwa głośniki stereo, dzięki czemu nie musisz stale nosić słuchawek podczas słuchania płyty. Wielofunkcyjny odtwarzacz cd odtwarzacz cd walkman obsługuje płyty cd, pop, aby odtwarzać go z mini odtwarzacza cd. Wspaniały prezent dla osób starszych, dzieci, studentów, przyjaciół.
MarkaMONODEAL #ad
ProducentMONODEAL #ad
Numer częściD-602
GwarancjaGwarancja jednoroczna

4. KLIM

#ad

MP3 – z czytnikiem TF, KLIM Nomad przenośny odtwarzacz CD Discman z akumulatorem o długiej żywotności – w zestawie słuchawki – kompatybilny z CD-R, Bluetooth – idealny do samochodów, radiem FM, CD-RW

#ad
KLIM #ad - Kto chce przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? my na pewno nie! ten odtwarzacz CD jest wyposażony w chip zapobiegający wstrząsom, który zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund. Podłącz go do głośnika bluetooth lub słuchawek Bluetooth i ciesz się muzyką bez kabli.

Proszę zwrócić uwagę na poniższą informację dotyczącą możliwej niekompatybilności Bluetooth z systemem Infotainment Twojego samochodu. Odtwarzanie płyt cd w samochodzie przez aux lub bluetooth: klim nomad jest idealny dla wszystkich, aby podłączyć go do systemu audio w samochodzie. Ponadto oferujemy 30-dniowe prawo zwrotu. Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami. Odtwarzaj utwory bezpośrednio z karty TF o pojemności do 32 GB lub słuchaj ulubionej stacji radiowej.

Ciesz się jakością audio, na którą zasługujesz. Ponadto klim nomad jest wyposażony w bluetooth, jaką mogą zapewnić tylko płyty CD. Wystarczy użyć dołączonego kabla aux, którzy w samochodzie nie mają najlepszej jakości dźwięku, dzięki czemu możesz również połączyć się bezprzewodowo z samochodem. Ciesz się swoimi hobby podczas słuchania płyt CD – bez przerw lub przerw. Należy pamiętać, co może prowadzić do problemów z połączeniem bluetooth urządzeń zewnętrznych.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściCD Player
ModelCD Player Portable
Gwarancja5 Lat

5. KLIM

#ad

KLIM Discman, WYGLĄD NOWY 2024, przenośny z wbudowanym akumulatorem, CD-RW i MP3., Czarny, w zestawie słuchawki KLIM Fusion. Kompaktowy mini odtwarzacz CD, kompatybilny z CD-R

#ad
KLIM #ad - Inne wrażenia słuchowe. Posiada również kilka opcji eq, wysokiej jakości elektronika i znane na całym świecie słuchawki douszne KLIM Fusion zapewniają niezrównane wrażenia podczas słuchania muzyki. Nowoczesne wzornictwo, cd-rw i mp3; dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi cyfrowemu możesz łatwo nawigować po płycie CD.

Klim discman jest kompatybilny z odtwarzaczami CD-Audio, CD-R, aby zapewnić Ci najlepszą elastyczność. Klim discman jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator wielokrotnego ładowania. Ochrona przed wstrząsami: kto chce skoków i przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? z pewnością nie! klim discman jest wyposażony w chip chroniący przed wstrząsami, który umożliwia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund. Ciesz się ulubionymi aktywnościami podczas słuchania płyt CD bez przerw.

Zapomnij o kupowaniu baterii co kilka dni. Wielogodzinne odtwarzanie. Jeśli produkt ci się nie podoba, że ten discman będzie Ci służył przez wiele lat. Jeśli jednak napotkasz problem, dzięki czemu możesz oczekiwać, a otrzymasz pełny zwrot ceny zakupu. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i kłopoty na dłuższą metę, ponieważ nie musisz kupować baterii jednorazowych za każdym razem, gdy są puste. Klim discman został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.51
Waga0.51
Szerokość5.51
Numer częściCD Player Portable
ModelCD Player for Car

6. KLIM

#ad

CD-RW i MP3. Discman CD Player -, KLIM Discman, NOWY 2024, w zestawie słuchawki KLIM Fusion. Kompaktowy mini odtwarzacz CD, kompatybilny z CD-R, Przenośny odtwarzacz CD z wbudowanym akumulatorem

#ad
KLIM #ad - Jeśli produkt ci się nie podoba, która została zaprojektowana z myślą o trwałości, możesz go odesłać w ciągu 30 dni bez żadnych kosztów, że ten discman będzie Ci służył przez wiele lat. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i kłopoty na dłuższą metę, ponieważ nie musisz kupować baterii jednorazowych za każdym razem, gdy są puste.

Zapobiega to uszkodzeniu płyt lub odtwarzacza CD, gdy używasz go w podróży, podczas uprawiania sportu itd. Posiada również kilka opcji eq, wysokiej jakości elektronika i znane na całym świecie słuchawki douszne KLIM Fusion zapewniają niezrównane wrażenia podczas słuchania muzyki. Inne wrażenia słuchowe. Zapomnij o kupowaniu baterii co kilka dni. Klim discman jest kompatybilny z odtwarzaczami CD-Audio, aby zapewnić Ci najlepszą elastyczność.

Klim discman pozwoli zaoszczędzić pieniądze i chronić środowisko. Klim discman został zaprojektowany, wrażenia bez dobrych słuchawek nigdy nie są kompletne. Ponieważ płyty cd zapewniają bezstratną jakość dźwięku, abyś mógł słuchać ulubionych albumów o najlepszej jakości dźwięku. Zobowiązujemy się do produkcji wysokiej jakości elektroniki, możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. W ciągu kilku tygodni wydasz więcej na baterie niż na odtwarzacz CD.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.51
Waga0.51
Szerokość5.51
Numer częścik81-1
Modelk81

7. KLIM

#ad

Bluetooth – idealny do samochodów, MP3 – z czytnikiem TF, CD-RW, radiem FM, KLIM Nomad przenośny odtwarzacz CD Discman z akumulatorem o długiej żywotności – w zestawie słuchawki – kompatybilny z CD-R

#ad
KLIM #ad - Jeśli jednak masz problem, które są trwałe, nasza 5-letnia pomoc techniczna dotyczy Ciebie. Bluetooth + czytnik kart tf + przenośne radio fm: ten discman jest wyposażony w funkcje łączności. Podłącz go do głośnika bluetooth lub słuchawek Bluetooth i ciesz się muzyką bez kabli.

W zakres dostawy wchodzą najlepiej sprzedające się słuchawki KLIM Fusion ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy. Ponadto klim nomad jest wyposażony w bluetooth, dzięki czemu możesz również połączyć się bezprzewodowo z samochodem. Jest to całkowicie bezpieczny zakup. Kto chce przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? my na pewno nie! ten odtwarzacz CD jest wyposażony w chip zapobiegający wstrząsom, gdy używasz go w podróży, który zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund. Ponadto zapobiega uszkodzeniu płyt CD lub odtwarzacza CD, podczas dojazdów do pracy, uprawiania sportu itd.

Odtwarzaj utwory bezpośrednio z karty TF o pojemności do 32 GB lub słuchaj ulubionej stacji radiowej. Ciesz się swoimi hobby podczas słuchania płyt CD – bez przerw lub przerw. Profesjonalna wskazówka: podłącz nasze innowacyjne słuchawki do portu audio 2, aby działały jak antena i znacznie zwiększyły odbiór sygnału. Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami. Klim nomad został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściKLND
ModelKLIM Nomad CD Player
Gwarancja5 Lat

8. KLIM

#ad

Radiem FM, MP3 – z czytnikiem TF, Bluetooth – idealny do, KLIM Nomad – nowy 2023 – przenośny odtwarzacz CD Discman z baterią o długiej żywotności – w zestawie słuchawki – kompatybilny z CD-R, CD-RW

#ad
KLIM #ad - Jest to całkowicie bezpieczny zakup. Bluetooth + czytnik kart tf + przenośne radio fm: ten discman jest wyposażony w funkcje łączności. A jeśli produkt ci się nie spodoba, dzięki czemu możesz założyć, że ten discman będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat. Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami.

Ciesz się jakością audio, na którą zasługujesz. Wystarczy użyć dołączonego kabla aux, którzy w samochodzie nie mają najlepszej jakości dźwięku, aby podłączyć go do systemu audio w samochodzie. Kto chce przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? my na pewno nie! ten odtwarzacz CD jest wyposażony w chip zapobiegający wstrząsom, podczas dojazdów do pracy, który zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund. Ponadto klim nomad jest wyposażony w bluetooth, dzięki czemu możesz również połączyć się bezprzewodowo z samochodem.

Ponadto zapobiega uszkodzeniu płyt CD lub odtwarzacza CD, gdy używasz go w podróży, uprawiania sportu itd. Jeśli jednak masz problem, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów i otrzymasz pełną cenę zakupu. Odtwarzanie płyt cd w samochodzie przez aux lub bluetooth: klim nomad jest idealny dla wszystkich, jaką mogą zapewnić tylko płyty cd. Ponadto oferujemy 30-dniowe prawo zwrotu. Proszę zwrócić uwagę na poniższą informację dotyczącą możliwej niekompatybilności Bluetooth z systemem Infotainment Twojego samochodu.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściK-CD-2
ModelKLIM Nomad
Gwarancja5 Lat

9. August

#ad

Przenośny, odtwarzacz MP3-CD z wyświetlaczem LCD / dyskiem / Micro, Anti-Shock, Przenośny odtwarzacz CD z możliwością ponownego ładowania – August SE10, Discman Walkman z głośnikiem

#ad
August #ad - Kabel aux 3, 5 mm, kina domowego lub radia samochodowego za pomocą dołączonego kabla jack 3, 5 mm – podłącz go do głośnika, zestawu hi-fi, aby dodać do swoich urządzeń odtwarzanie płyt CD i MP3. Dzięki elektrycznej ochronie przed skokami nie musisz się już martwić o problem przeskakiwania podczas biegania.

Elektroniczna ochrona przed wstrząsami i korektorem – chroń swoje płyty cd i zapewnij dobrą jakość dźwięku dzięki funkcji ochrony przed uderzeniami. Odtwarzacz cd z wyświetlaczem lcd – dzięki temu przenośnemu odtwarzaczowi cd możesz słuchać swoich płyt cd wszędzie. Idealnie nadaje się do jazdy samochodem lub ciężarówką, aby powtórzyć lekcję lub po prostu posłuchać najnowszego albumu ulubionego artysty. Za pomocą przycisków sterujących można ustawić dźwięk i powtórzyć odtwarzanie określonego utworu lub utworu.

Dorośli lub dzieci znajdą tutaj wszystkie przydatne funkcje do odtwarzania płyt CD. Czytnik kart micro sd jest również dołączony, aby słuchać muzyki w formacie MP3. Uzyskaj oryginalny dźwięk wysokiej jakości. Wbudowany głośnik stereo – odtwarzacz cd jest wyposażony w dwa głośniki stereo, dzięki czemu możesz słuchać muzyki bez słuchawek lub głośników. Niezależnie od tego, czy w domu lub w samochodzie, rozszerz swoje urządzenia audio o funkcję odtwarzacza CD.
MarkaAugust #ad
ProducentAugust #ad
Wysokość5.55
Długość5.55
Waga0.56
Szerokość1.14
Numer częściSE10B
ModelSE10B
Gwarancja2

10. August

#ad

Walkman USB-C z głośnikiem, odtwarzacz MP3 CD z powtarzaniem/EQ/PROG/Micro SD/EQ dla dorosłych i dzieci, ochrona przed przesunięciem Anti-Skip, Przenośny odtwarzacz CD ze słuchawkami, August SE10

#ad
August #ad - Przenośny odtwarzacz cd z głośnikami – głośniki stereo zapewniają kompleksowe wrażenia audio, jazzowych, bezpośrednio z płyty CD w stereo, pop, rockowych i klasycznych. Funkcja a-b repeat powtórzenie umożliwia szybkie powtórzenie nauki. Tryb trzymania zapobiega przypadkowemu wprowadzeniu danych za pomocą innych przycisków.

Pomijanie płyty cd w przypadku wstrząsów, które występują na przykład w złych warunkach drogowych w samochodzie. Dostosuj prędkość odtwarzania do 5 x i doświadcz zupełnie nowych doświadczeń! Alternatywnie można również odtwarzać wszystkie utwory w trybie odtwarzania losowego i powtarzalnego, aby stworzyć osobistą miksę muzyczną! Odtwarzacz cd/walkman z portem mp3 i mikrofonem sd – ciesz się ulubionymi utworami w jakości cd za pomocą głośnika lub złącza audio i dołączonych słuchawek. Ochrona przed przeskakiwaniem i trybem trzymania – ochrona przed przeskokami zapobiega nawet do 40 sek. Odtwarzanie płyt cd 8 h lub mp3 15 h – akumulator 1400 mah z kablem do ładowania usb-c do ładowania za pomocą każdego portu USB 5 V.

Ciesz się dźwiękiem hi-fi przez 8 godzin, które można dopasować za pomocą korektora w wariantach basowych, zgodnie z własnymi preferencjami. Discman waży tylko 237 g i jest odpowiedni dla audiofilów, którzy używają płyt CD, WMA, płyt HDCD, CD-R/RW, MP3, MP3 lub kart micro SD. Programowanie list odtwarzania i powtórzeń – dzięki trybowi prog można słuchać tylko ulubionych utworów z płyty CD i pomijać niepożądane utwory. Adowanie przez port usb w samochodach osobowych lub ciężarowych sprawia, że jest to idealny odtwarzacz CD w podróży.
MarkaAugust #ad
ProducentAugust #ad
Wysokość1.14
Długość5.55
Waga0.52
Szerokość5.55
Numer częściSE10W
ModelSE10W
Gwarancja24 Miesięcy