Top 10 Trekkingstöcke Ausziehbar Ultraleicht – Kije trekkingowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Foxelli

#ad

Lekkie, klapki, akcesoria na 4 pory roku i torba do noszenia, trekkingu, Foxelli Kijki trekkingowe z włókna węglowego – składane, wędrówek i biegania z uchwytami z naturalnego korka, amortyzujące uderzenia kijki do wędrówek

#ad
Foxelli #ad - Na wszystkie warunki: wymagająca wspinaczka lodowa lub przytulny spacer z sąsiedztwem – nasze dostarczone wytrzymałe akcesoria i końcówki z węglika wolframu nie zawiodą Cię, dzięki czemu nie zgubisz ich w śniegu lub błocie. Kupuj bez obaw. Atwa regulacja: dzięki technologii quick-lock składane kijki teleskopowe firmy foxelli są niezwykle łatwe w użyciu i dziecinnie proste do ustawiania, kobiet, zatrzaskiwanie trwa zaledwie kilka sekund.

Włókno węglowe amortyzuje wstrząsy i chroni stawy. Zapewnia to najwyższą stabilność. 100% karbon: kijki trekkingowe foxelli znane również jako kijki do nordic walking lub kijki trekkingowe są wykonane w 100% z włókna węglowego, który jest znany ze swojej niewiarygodnej lekkości. Trwałe i wytrzymałe kijki trekkingowe wytrzymują nawet najbardziej wymagające wędrówki lub wycieczki z plecakiem. Przedłużone, miękkie mankiety z pianki EVA pomagają w przypadku serpentyn i nagłych zmian terenu.

Oferujemy 120-dniową politykę zwrotu bez pytań, wraz z naszą roczną gwarancją. Każdy kij waży tylko ok. Torba i klips są zawarte w zestawie, niezależnie od tego, w jakim terenie lub o porze roku. Termoplastyczne gumowe końcówki i kosze są mocno połączone z kijkami trekkingowymi, dzięki czemu można ją łatwo i wygodnie przechowywać i zabrać ze sobą. Kijki są składane/wysuwane w zakresie od 60 cm do 140 cm i nadają się do wielu rozmiarów ciała: dla mężczyzn, a nawet dzieci!
MarkaFoxelli #ad
ProducentFoxelli #ad
Wysokość25
Długość2
Waga0.44
Szerokość2
Numer częściHOG1
ModelHOG1

2. Rothwild

#ad

Rothwild Kijki trekkingowe, model Koziorożec, dla kobiet i mężczyzn, długość 105-135 cm, kijki trekkingowe z włókna węglowego z korkowym uchwytem, czarne

#ad
Rothwild #ad - Super lekki węgiel z naturalną amortyzacją 225 g na kij bez nakładek. Obszerny zestaw akcesoriów z torbą transportową i nakładkami do wszystkich podłoży. Kompaktowy transport – dzięki długości transportowej 61 cm kijki można wygodnie przymocować do plecaka. Indywidualnie regulowane – kijki można zamocować za pomocą szybkomocującego zacisku na poziomie 105-135 cm odpowiednie dla osób o wzroście od 1, 55 m do 1, 95 m. Wysoka stabilność, bardzo cicha praca.
MarkaRothwild #ad
ProducentAlexandra Roth #ad
Waga1.72

3. Cascade Mountain Tech

#ad

2 sztuki, zielone, Cascade Mountain Tech Kijki trekkingowe – aluminiowe kijki trekkingowe z regulowanymi blokadami, możliwość rozbudowy do 137,2 cm

#ad
Cascade Mountain Tech #ad - Drążki zawierają również końcówki z węglika wolframu i regulowane szlufki na nadgarstki. Zestaw zawiera kosze śniegowe, gumowe końcówki butów, gumowe końcówki, kosze na piasek i szlam, klipsy do kijków trekkingowych i torbę. Jesteśmy przekonani o naszej marce – nasze kijki trekkingowe mają roczną gwarancję producenta, jeśli możemy Ci pomóc w spełnieniu potrzeb podczas wędrówek lub zastąpić wszystkie części gwarancyjne.

Lekkie i wszechstronne – 295 g lub mniej niż 1 funt – nasze aluminiowe kijki oferują najlepsze opcje dla wędrowców, wędrowców, wędrowców, kempingów i wielu innych. Najwyższy komfort – uchwyty z korka zapewniają komfort, zmniejszają wibracje podczas kroku i odprowadzają pot. Szybkie zapięcie i wyciąganie – nasze szybkie zapięcie pomaga ci podczas wszystkich przygód. Nasze kijki są tak zaprojektowane, aby sprostać potrzebom kobiet, daj nam znać, mężczyzn i dzieci.

Poczujesz różnicę podczas długich wędrówek lub codziennych spacerów. Przedłużony uchwyt eva zapewnia odciążenie i szybkie przejście na zmieniającym się terenie. Jest łatwy w obsłudze i niezawodny, aby utrzymać drążek na żądanej wysokości od 66 cm do 137 cm. Wysoka jakość – wyprodukowano z aluminium w jakości lotniczej, które wytrzymuje większą siłę, bardzo trwałe i ważne podczas wędrówek po skalistym terenie i mroźnych temperaturach.
MarkaCascade Mountain Tech #ad
ProducentCascade Mountain Tech #ad
Wysokość26
Długość1
Waga0.64
Szerokość1
Numer częściTP-AL-QL-CORK-GR-3
ModelTP-AL-QL-CORK-GR-3
Gwarancja5 year manufacturer

4. Cascade Mountain Tech

#ad

Szybkie zapięcie, 1 zestaw 2 kijki, Cascade Mountain Tech Regulowane kijki trekkingowe z włókna węglowego, uchwyt z korka, szare, lekkie

#ad
Cascade Mountain Tech #ad - Lekki i kompaktowy. Jest łatwy w obsłudze i niezawodny, aby utrzymać drążek na żądanej wysokości od 66 cm do 137 cm. Kijki są przyjazne dla użytkownika i mocne dla wędrowców. Dodatkowy zestaw końcówek – łącznie z koszami śniegowymi, gumowymi końcówkami, gumowymi końcówkami, koszami na piasek i błota, klipsem do kijków trekkingowych i torbą do przenoszenia.

Wysoka jakość – drążki są wykonane w 100% z włókna węglowego, które są znane ze swojej niskiej wagi. Drążki zawierają również końcówki z węglika wolframu i regulowane szlufki na nadgarstki. 227 g lub mniej niż 1 funt – nasze kijki z włókna węglowego zapewniają wędrowcom, kampingom i więcej najlepszą opcję dla lekkiego, turystom z plecakiem, wędrowcom, mocnego drążka przy skupieniu prędkości i ultralekkiego pakowania. Nasze kijki są tak zaprojektowane, mężczyzn i dzieci.

Jesteśmy przekonani o naszej marce – nasze kijki trekkingowe mają roczną gwarancję producenta, daj nam znać, aby sprostać potrzebom kobiet, jeśli możemy Ci pomóc w spełnieniu potrzeb podczas wędrówek lub zastąpić wszystkie części gwarancyjne. Przedłużony uchwyt eva zapewnia odciążenie i szybkie przejście na zmieniającym się terenie. Najwyższy komfort – uchwyty z korka zapewniają komfort, zmniejszają wibracje podczas kroku i odprowadzają pot. Szybkie zapięcie i wyciąganie – nasze szybkie zapięcie pomaga ci podczas wszystkich przygód.
MarkaCascade Mountain Tech #ad
ProducentCascade Mountain Tech #ad
Wysokość2
Długość26
Waga1.47
Szerokość5
Numer częściTP-CF-QL-CORK-GY-3
ModelTP-CF-QL-CORK-GY-3

5. ATTRAC

#ad

Kije do Nordic Walking Carbon Light z pętelkami na nadgarstek, gratis aplikacja może nie być dostępna w polskiej wersji językowej

#ad
ATTRAC #ad - Efekty treningu / sukcesy - poprzez konkretną kolejność ruchów trenowanych jest większość mięśni bez obciążania stawów. Z kijkami do nordic walking trenowane są podczas chodzenia również górne partie ciała, co zapewnia wzmacnianie całego ciała.

W zestawie znajdują się 2 pary różnych rodzajów stopek, które mogą być wymieniane w zależności od podłoża dla lepszej przyczepności. -. Nordic walking zwiększa wytrzymałość, siłę i koordynację poprzez trening na świeżym powietrzu, wspólnie z przyjaciółmi i znajomymi.

Właściwości produktu – kijki ultra light są wykonane w 60% z materiału węglowego i są tym samym bardzo lekkie. Sprawdzona jakość – nasze produkty są regularnie kontrolowane pod kątem wysokiej jakości i funkcjonalności. Możliwości treningu – nordic walking to najnowszy trend w zakresie sportu i fitness. Opis produktu -.
MarkaATTRAC #ad
ProducentPowrx #ad
Waga1.68
Numer częściHU-XI-53

6. Rothwild

#ad

Rothwild Kijki trekkingowe, teleskopowe kijki trekkingowe z korkowym uchwytem, model Rehkitz, dla kobiet i mężczyzn, długość 105-135 cm

#ad
Rothwild #ad - Obszerny zestaw akcesoriów z torbą transportową i nakładkami do wszystkich podłoży. Kompaktowe możliwości transportowania – dzięki długości transportowej 61 cm kijki można wygodnie przymocować na zewnątrz plecaka. 290 g na kij bez nasadek. Zastosowanie lekkiego i nietłukącego się aluminium ok. Indywidualna regulacja – kijki można zamocować za pomocą zacisku na 105-135 cm odpowiednie do wzrostu od 1, 55 m do 1, 95 m. Wysoka stabilność, bardzo cichy podczas użytkowania.
MarkaRothwild #ad
ProducentAlexandra Roth #ad
Waga0.64

7. Alpenfux

#ad

Dla kobiet i mężczyzn, lekkie i regulowane, teleskopowe kijki trekkingowe, kijki do Nordic Walking, pomarańczowe, czarne, ALPENFUX® Kijki trekkingowe klasy premium, z uchwytem korkowym

#ad
Alpenfux #ad - Szczególnie podczas wędrówek z dużymi różnicami wysokości chronią stawy kolanowe. Doskonale przygotowany na każdy rodzaj wędrówki. Lekkie i stabilne: kijki nordic walking są wykonane z aluminium 7075, które jest również wykorzystywane do budowy samolotów.

Jakość: kijki do wędrówek zostały zaprojektowane przez nas, niemiecką firmę, młodą, we współpracy z naszym producentem i przetestowane na miejscu w Alpach Bawarskich. Akcesoria: teleskopowe kijki turystyczne są dostarczane w praktycznej torbie z paskiem do noszenia oraz nasadką do Nordic Walking, normalne nasadki, talerze błotne i talerze śnieżne.

Regulowany: kij turystyczny można wygodnie regulować w zakresie od 105 cm do 135 cm za pomocą metalowego szybkiego zapięcia, nadaje się do wzrostu od 150 cm do 200 cm. Delikatny dla stawów i ergonomiczny: uchwyt z korka idealnie leży w dłoni, a korzystanie z kijków trekkingowych chroni stawy. Kij o wadze 250 g jest ultralekki, a mimo to bardzo stabilny i odporny na pękanie.
MarkaAlpenfux #ad
ProducentAlpenfux #ad
Waga0.55
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Rothwild

#ad

Rothwild Kijki trekkingowe, składane kijki trekkingowe z karbonu z uchwytem korkowym, długość 115-135 cm, dla kobiet i mężczyzn, model jelenia

#ad
Rothwild #ad - Atwa obsługa – po złożeniu kijki mają długość 36 cm i wygodnie mieszczą się w plecaku. 230 g na kijek. Lekkie i stabilne – kijki z włókna węglowego są stabilne i ważą przy tym tylko ok. Szybkozłączka jest wykonana z aluminium i tym samym bardziej trwała niż zwykłe plastikowe systemy Quick-Lock.

Montaż jest prosty i trwa zaledwie kilka sekund. Ergonomiczne i bezpieczne – nasze kijki trekkingowe zapewniają stabilność na trudnych przejściach i odciążają stawy. Niezawodność – jesteśmy przekonani o naszych produktach i stawiamy wysokie wymagania dotyczące jakości i wykonania.

Elastyczność – kijki można regulować za pomocą teleskopu na 115-135 cm i nadają się do wzrostu od 1, 65 m do 1, 95 m. Dzięki przedłużeniu uchwytu nie trzeba za każdym razem regulować długości przy krótkich podejściach. Antypoślizgowe uchwyty z korka zapewniają pewny chwyt również przy spoconych dłoniach. Nie jesteś zadowolony? Skontaktuj się z nami, znajdziemy rozwiązanie! .
MarkaRothwild #ad
ProducentAlexandra Roth #ad
Wysokość1.97
Długość15.75
Waga1.21
Szerokość5.91

9. gipfelsport

#ad

Gipfelsport Składany kij turystyczny z włókna węglowego z uchwytem EVA

#ad
gipfelsport #ad - Pętle na dłonie można indywidualnie regulować i łatwo ponownie zdjąć. Dla osób o wzroście od ok. 160 cm. Wyślemy ci przewodnik książka elektroniczna, który ułatwi Ci rozpoczęcie chodzenia.

Regulacja wysokości – dzięki ręcznej regulacji długości kij może być używany przez kilka osób i łatwo schowany. Dodatkowo dostarczamy akcesoria, takie jak gumowe odbojniki, podkładki i talerze na każdą pogodę. Cznie z e-bookiem – mogą być również używane jako kijki do nordic walkingu. Napęd – końcówka pomaga początkującym we wspomaganiu ruchu ramienia i przebiegu ruchu.

Ergonomiczne – ergonomicznie ukształtowane uchwyty są antypoślizgowe i zapobiegają przeciążeniu nadgarstków. Kij trekkingowy dodatkowo chroni stawy. Stabilność – odporny na uderzenia kij z aluminium lub włókna węglowego posiada amortyzację i pomaga w górach podczas wchodzenia i schodzenia.
Markagipfelsport #ad
Producentgipfelsport #ad
Numer części20440

10. TrailBuddy

#ad

TrailBuddy Kijki trekkingowe – teleskopowe kijki trekkingowe dla kobiet i mężczyzn – 62 – 137 cm – ultralekkie kijki trekkingowe z aluminium 7075 – 1 para czarne

#ad
TrailBuddy #ad - Niezawodność: czy to wędrówki, nordic walking czy górskie wycieczki – nasze regulowane kijki do chodzenia zapewniają bezpieczeństwo w każdym terenie.

Quick-lock: kijki trekkingowe można ustawić na dowolną długość w zakresie od 62 do 137 cm – dla osób o wzroście 122 – 193 cm. Z praktyczną torbą do przenoszenia. Aluminium lotnicze: lżejsze i bardziej stabilne niż zwykłe kijki do nordic walkingu z włókna węglowego – tylko 275 g na kijek trekkingowy. Przyjemny: wyściełane paski na dłonie i antypoślizgowe uchwyty z naturalnego korka zapewniają bezpieczne trzymanie i komfort w każdej temperaturze. Akcesoria: 2 pary odbojników gumowych, talerzyków błotnych i talerzyków śnieżnych pomogą Ci w każdym terenie.
MarkaTrailBuddy #ad
ProducentTrailBuddy #ad
Waga1.21
Numer części1A