Top 10 Xxl Plüschtiere – Maskotki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Squishmallows

#ad

Myszka Minnie, 35 cm, super miękka przytulanka, oficjalna pluszowa zabawka Kelly Toys, Squishmallows SQK0301

#ad
Squishmallows #ad - Ultra puszysty – oryginalny plusz Squishmallows jest wykonany z wysokiej jakości, miękkiego materiału. Nadaje się dla dzieci od 0 lat. Oryginalny squishmallows – ten duży plusz to oryginalny plusz Kelly Toy. Squad up - powiększ swój squish Squad dzięki temu super miękkiemu i przytulnemu Squishmallow do kolekcjonowania. Idealny rozmiar – te szczegółowe i miękkie pluszowe zabawki mają odpowiedni rozmiar, aby zabrać je wszędzie ze sobą.
MarkaSquishmallows #ad
ProducentJazwares #ad
Wysokość16
Długość15
Waga1.75
Szerokość14
Numer częściSQK0301
ModelSQK0301
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

2. Prextex

#ad

4 sztuki, długość 30 cm, duży prezent dla dzieci, Prextex Wysokiej jakości pluszowy dinozaur, wypchane zwierzęta, duży zestaw dla dzieci

#ad
Prextex #ad - Atwe czyszczenie; dinozaury są wykonane z wysokiej jakości materiału nadającego się do prania, zaprojektowane z realistycznymi detalami. Prextex asortyment pluszowych dinozaurów na wiele godzin od Dino Fun! Zawiera: 4 pluszowe dinozaury, każdy dinozaur ma długość 15 cm. Wspaniały pomysł na prezent; te pluszowe dinozaury to idealny prezent bożonarodzeniowy dla Twojego małego miłośnika dinozaurów! Zabawne kolory; te dinozaury są wykonane z pięknego, kolorowego materiału na wiele godzin zabawy dla Twojego malucha.
MarkaPrextex #ad
ProducentPREXTEX #ad
Wysokość7
Długość8
Waga0.44
Szerokość6
Numer części43224-14241
ModelGDL7005

3. Simba

#ad

Disney Kubuś Puchatek osioł I-Aah, od pierwszych miesięcy życia, przytulanka, 35 cm pluszowa zabawka, miś Puchatek, Simba 6315872675

#ad
Simba #ad - Marka: Simba. Język dyrektywy dotyczącej zabawek: niemiecki. Materiał: plusz. Wymiary: 35 cm. Zalecenie dotyczące wieku: od 0 miesięcy.
MarkaSimba #ad
ProducentSIMF5 #ad
Wysokość3.88
Długość4.03
Waga0.49
Szerokość3.41
Numer części6315872675
Model6315872675
Gwarancja2

4. Squishmallows

#ad

Super miękka przytulanka, Squishmallows SQK0300, Myszka Miki 35 cm, oficjalna pluszowa zabawka Kelly Toys

#ad
Squishmallows #ad - Squad up - powiększ swój squish Squad dzięki temu super miękkiemu i przytulnemu Squishmallow do kolekcjonowania. Ultra puszysty – oryginalny plusz Squishmallows jest wykonany z wysokiej jakości, miękkiego materiału. Idealny rozmiar – te szczegółowe i miękkie pluszowe zabawki mają odpowiedni rozmiar, aby zabrać je wszędzie ze sobą. Oryginalny squishmallows – ten duży plusz to oryginalny plusz Kelly Toy. Nadaje się dla dzieci od 0 lat.
MarkaSquishmallows #ad
ProducentJazwares #ad
Wysokość16
Długość15
Waga1.59
Szerokość14
Numer częściSQK0300
ModelSQK0300
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

5. Squishmallows

#ad

Tigger 35 cm, oficjalny plusz Kelly Toys, super miękka przytulanka, Squishmallows SQK0314

#ad
Squishmallows #ad - Oryginalny squishmallows – ten duży plusz to oryginalny plusz Kelly Toy. Squad up - powiększ swój squish Squad dzięki temu super miękkiemu i przytulnemu Squishmallow do kolekcjonowania. Nadaje się dla dzieci od 0 lat. Idealny rozmiar – te szczegółowe i miękkie pluszowe zabawki mają odpowiedni rozmiar, aby zabrać je wszędzie ze sobą. Ultra puszysty – oryginalny plusz Squishmallows jest wykonany z wysokiej jakości, miękkiego materiału.
MarkaSquishmallows #ad
ProducentJAZWARES #ad
Wysokość16
Długość15
Waga1.12
Szerokość14
Numer częściSQK0314
ModelSQK0314
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

6. NICI

#ad

NICI Pluszowa sowa Owluna z obrotową głową 35 cm – pluszowa sowa dla dziewcząt, chłopców i niemowląt – miękka sowa do przytulania, zabawy i spania – przytulne przytulanka od 0 miesięcy – 46096

#ad
NICI #ad - Jest to sowa, która lubi się przytulać i bawić przez całe życie. Przytulnie miękka: urocza pluszowa sowa ma super miękkie, beżowe i białe futro z dłuższego pluszu NICI Słodkie oczy guzikowe, różowe paski i pomarańczowy dziób wyglądają całkowicie złocie.

Idealny prezent dla niemowląt, chrztu, małych dzieci i miłośników pluszaków: idealny prezent z okazji narodzin, urodzin lub bez okazji. Uzupełnij od razu całą rodzinę sów z serii NICI. The owlson: nowa kolekcja sowy firmy nici. Popularna sowa oscar ma nową przyjaciółkę! Kremowa owluna z różowymi stopkami z pewnością będzie wspaniałym towarzyszem Oscara.

Ciekawe: uważna dziewczynka z sową owluna jest zawsze bardzo uważna – zwłaszcza gdy robi się ciemno. Jak prawdziwa sowa, również Owluna potrafi bardzo dobrze obracać głowę. Nici jakość: przytulanki nici od ponad 30 lat zapewniają promienne oczy niemowląt i dzieci.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość13.78
Długość9.06
Waga0.57
Szerokość7.48
Numer części46096
Model46096
Gwarancja2 lata przy prawidłowym stosowaniu

7. Schmidt Spiele

#ad

Duża, Schmidt Spiele Sorgenfresser 42346 Sorgenfresser/Worry Eaters Lilli, kolorowa

#ad
Schmidt Spiele #ad - Od 0 lat. Lilli, fresser duży. Wykształcono w wysoko uznanej akademii sztuki zmartwień. Wierny jak złoto, jesteśmy zawsze na miejscu, gdy troski i potrzebne są tak prawidłowo zagniecenie.
MarkaSchmidt Spiele #ad
ProducentSchmidt Spiele GmbH #ad
Wysokość10.83
Długość15.75
Waga0.29
Szerokość10.83
Numer części42346
Model42346
Gwarancja0 Jahre Garantie

8. NICI

#ad

Szara/niebieska, chłopców i niemowląt – puszysta pluszowa zabawka do przytulania i zabawy – przytulanka z kolekcji zimowej, 25 cm, NICI 47272 Przytulanka 25 cm – słoń pluszowa zabawka dla dziewcząt

#ad
NICI #ad - Dzięki temu zimą utrzymuje ciepło w zimie. Uzupełnij również od razu inne produkty z serii NICI. Słoń amadou: wyjątkowo szczegółowy pluszowy słoń to prawdziwy hit Jest wyposażony w pluszową czapkę z pomponem i przytulny szalik.

Pluszowe zabawki nici zapewniają szczęście w przytulaniu i wyczarują uśmiech na twarzy każdego. Dzięki temu zima sprawia przyjemność! idealny prezent dla niemowląt, chrztu, małych dzieci i miłośników przytulanek: idealny prezent z okazji narodzin, urodzin lub bez okazji. Nici przytulanki: nici od ponad 30 lat zapewnia promienne oczy niemowląt i dzieci.

Przytulnie miękki: słodki pluszowy słoń ma szare, super miękkie futro z wysokiej jakości pluszu NICI Dzięki swojemu drażniącemu spojrzeniu powie Ci, że powinieneś mocno go nacisnąć. Zimowa kolekcja nici: czterej przyjaciele słonia amadou, śnieżynka Nordin, pingwin Icaak i mysz Smoothy Ruth szaleją w śnieżnej północy.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość9.84
Długość4.72
Waga0.35
Szerokość7.48
Numer części47272
Model47272
Gwarancja2 lata przy prawidłowym stosowaniu

9. NICI

#ad

Chłopców i niemowląt – puszysta pluszowa zabawka do przytulania, zabawy i prezentowania –, NICI Pluszowy zając 35 cm, z romantycznym nadrukiem tatuażu na uchu – zając pluszowa zabawka dla dziewcząt

#ad
NICI #ad - Przytulnie miękkie: pluszowe zwierzątko ma białe, miękkie futro z wysokiej jakości pluszu NICI. Słodkie oczy guzikowe, nos w kształcie serca i puszysta fryzura sprawiają, że królik jest wyjątkowy.

Love classic: nici świętuje miłość dzięki nowej kolekcji, która przyciąga wzrok nie tylko optycznie dzięki dwóm super uroczym zajączkom, ale również przyciąga wzrok dzięki uroczym akcesoriom. Love hase: miękki zając ma romantyczny nadruk tatuażu na ogromnych, uroczych uszach i ciele i jest prawdziwym uroczym akcentem, który wnosi miłość do każdego domu.

Nici przytulanki: nici od ponad 30 lat zapewnia promienne oczy niemowląt i dzieci. Pluszowe zabawki nici zapewniają szczęście w przytulaniu i wyczarowują uśmiech na twarzy każdego. Uzupełnij również całą rodzinę serii NICI. Idealny prezent dla niemowląt, dzieci i miłośników przytulania: idealny prezent na urodziny, chrzest lub po prostu bez okazji.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość13.78
Długość5.91
Waga0.07
Szerokość7.09
Numer części47476
Model47476
Gwarancja2 lata przy prawidłowym stosowaniu

10. NICI

#ad

NICI Przytulanka Anita, mrówkojad pluszowe zwierzątko dla dziewcząt, chłopców i niemowląt, słodkie przytulanki od 12 miesięcy, I, puszysta pluszowa zabawka do zabawy, kolekcjonowania i przytulania

#ad
NICI #ad - Złoto-brązowe, puszyste futro pluszaka Schlenker jest przytulnie miękkie. Czterech wspólnie stawia czoła gorącemu słońcu pustyni. Uzupełnij również rodzinę mrówkojad z serii NICI. Przytulnie miękki: słodki mrówkojad ma super miękkie przytulne futro wykonane z wysokiej jakości pluszu NICI podobnego do prawdziwego futra.

Autentyczny: anita fascynuje szczegółowym i pracochłonnym wykonaniem. Idealny prezent dla niemowląt, dzieci i miłośników pluszaków: idealny prezent na chrzest, urodziny lub po prostu bez okazji. Idealnie nadaje się do przytulania, zabawy i kolekcjonowania.

Nici jakość: przytulanki nici od ponad 30 lat zapewniają promienne oczy niemowląt i dzieci. Wild friends: nicis dzicy przyjaciele przechodzą do następnej rundy! Tym razem mrówkojad, wielbłąd, pancernik i lis pustynny przenoszą nas do gorących klimatów. Ich długa trąbka, krzaczasty ogon i śliczne oczy sprawiają, że jest tak urocza.
MarkaNICI #ad
ProducentNICI GmbH #ad
Wysokość10.04
Długość10.63
Szerokość5.12
Numer części45240
Model45240
Gwarancja2 lata przy prawidłowym stosowaniu