Top 8 Schläger Tape Eishockey – Uchwyty i taśmy do hokeja na lodzie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lizard Skins

#ad

Lizard Skins UPC 696260011148-P Bat Grip, 1,1 mm, czarny

#ad
Lizard Skins #ad - Opcja zakupu nr 1 – 0, 5 mm: profesjonaliści wybierają maksymalną przyczepność; idealny do drewnianych kijów; brak dodatkowej grubości uchwytu; bezpośrednia informacja zwrotna od rakiety; grubość: 0, 5 mm · długość: 990 mm 39 cali z wstępnie wyciętymi końcówkami; całkowicie samoprzylepna strona tylna.

Taśma dsp bat grip firmy lizard skins to uchwyt polimerowy durasoft, który działa jak uniwersalny uchwyt. Idealnie nadaje się również do softballa, hokeja i lacrosse. Uchwyt rakiety zapewnia wygodną i strukturalną powierzchnię na każdym uchwycie rakiety i zapewnia stabilne trzymanie. Opcja zakupu nr 3 – 1, 8 mm: standardowa grubość w przypadku standardowych rakietek; maksymalne działanie tłumiące wibracje; budowanie pewności siebie dla młodzieży; komfort dla doświadczonych graczy; grubość: 1, 8 mm; długość: 990 mm 39 cali z wstępnie wyciętymi końcówkami; paski wykończeniowe wchodzą w zakres dostawy.

Uchwyty dsp firmy lizard skins są tak skonstruowane, że są ultralekkie, trwałe i antypoślizgowe w każdych warunkach pogodowych. Bagażnik/tył: Durasoft Polymer. Opcja zakupu nr 2 – 1, 1 mm: okrągły uchwyt; wyrównuje poduszkę z grubością; najwyższa wszechstronność; idealna do przejścia z materiału kompozytowego do drewna; grubość: 1, 1 mm; długość: 990 mm 39 cali z wstępnie wyciętymi końcami; pasuje do każdego kija.
MarkaLizard Skins #ad
ProducentLizard Skins #ad
Wysokość3
Długość6
Waga0.04
Szerokość3
Numer częściBNE
ModelDBW1-B

2. Howies

#ad

23 m, Rakieta profesjonalna Cloth hokeja Tape 25 mm do hokeja na lodzie kolorowa fioletowa

#ad
Howies #ad - Wodoszczelna. Profesjonalny hokej-sport. Howies hockey tape to taśma premium z USA. Dzięki temu taśma mocno przylega do rakiety pomimo lodu i śniegu. Howies taśma hokejowa clothed kolorowa.
MarkaHowies #ad
ProducentHowies #ad
Wysokość3
Długość23
Szerokość3

3. SportsTape

#ad

Przezroczysta, wielopak, SportsTape Taśma klejąca Hockey, 6 rolek

#ad
SportsTape #ad - Wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów. Atwo odrywalne, ząbkowane krawędzie. Profesjonalna jakość. Przezroczysta taśma klejąca hokejowa.
MarkaSportsTape #ad
ProducentSportsTape #ad
Wysokość5
Długość3
Waga1
Szerokość3
Numer części969-60
Model969-60

4. Howies

#ad

13,70 m, Taśma do rakiety Profi Cloth hokeja 38 mm do hokeja na lodzie biała

#ad
Howies #ad - Howies hockey Tape clothed 38 mm. Taśma trzyma się tym samym na rakiecie pomimo lodu i śniegu. Profesjonalne sporty hokejowe jako taśma na rakiety. Howies hockey tape to taśma premium z USA.
MarkaHowies #ad
ProducentHowies #ad
Długość13.7
Numer części16

5. Lizard Skins

#ad

Lizard Skins Grip Tape jednokolorowa – hokejowy – Polar Blue – taśma na uchwyt do rakiety

#ad
Lizard Skins #ad - Dsp oznacza bardzo miękki i przyjemny chwyt / bardzo lekki materiał dzięki specjalnej strukturze / antypoślizgowy, czy na sucho lub mokro, niezależnie od tego, zmniejsza zużycie rękawicy / bardzo dobra siła klejenia / nadaje się do każdego kija hokejowego z oddzielną taśmą Top CAP i paskami końcowymi do podania numeru zawodnika.

Mlb, nhl i marka rowerowa na całym świecie wykorzystują obecnie produkty DSP firmy LIZARD SKINS! Wymiary: długość: 99 cm / grubość: 0, 5 mm. Lizard skins durasoft polimer hokejowy Grip Tape - 0, 5 mm. Polimer durasoft DSP to rewolucja w zachowaniu GRIP.
MarkaLizard Skins #ad
ProducentLIZARD SKINS #ad
Numer częściDSPHK044

6. Howies

#ad

Po 22 m, Howies 5 x taśma do rakiety Profi Cloth Hockey Tape biała 25 mm do hokeja na lodzie

#ad
Howies #ad - Howies taśmy hokejowe to taśma premium z USA. 5 x howies Hockey Tape clothed. Dzięki temu taśma przyczepia się mocno do rakiety mimo lodu i śniegu. Profesjonalny hokej na lodzie jako taśma do rakiety.
MarkaHowies #ad
ProducentHowies #ad
Długość115

7. Lizard Skins

#ad

Lizard Skins DSP MLB uchwyt rakiety: 1,1 mm gruby Cincinnati Reds

#ad
Lizard Skins #ad - Idealnie nadaje się również do softballa, hokeja, lacrosse, chodzików, krykieta, kijków, kul i rakiet. Długość rolki wynosi 990 mm / 39 cali z wyciętymi końcówkami. Uchwyty dsp firmy lizard skins są tak skonstruowane, poluzowując uchwyt i jednocześnie wykonując kontrolowany, że są ultralekkie, trwałe i antypoślizgowe w każdych warunkach pogodowych.

Ten uchwyt rakiety zapewnia wygodną i strukturalną powierzchnię na każdym uchwycie rakiety i zapewnia stabilne trzymanie. Grubość 1, 1 mm nadaje się również doskonale do przechodzenia na drewniane kije. Uchwyt ma samoprzylepną tylną stronę i jest zaprojektowany tak, aby pasował do kijów drewnianych, kompozytowych lub aluminiowych.

Taśma lizard skins dsp mlb bat grip tape to durasoft Polymer Grip Tape z logo i kolorami drużyn Twoich ulubionych drużyn MLB i graczy. Redukuje wibracje i pozwala graczom odciążyć ręce, wygodny i wolny od napięcia. Poduszka wyrównująca o grubości 1, 1 mm zapewnia maksymalną wszechstronność.
MarkaLizard Skins #ad
ProducentLizard Skins #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.08
Szerokość0
Numer częściLSLSG
ModelLSLSG

8. Lizard Skins

#ad

Lizard Skins DSP taśma nietoperza: 1,1 mm New York Yankees

#ad
Lizard Skins #ad - Taśma lizard skins dsp bat grip to polimer durasoft, który doskonale nadaje się jako uchwyt o wszechstronnym zastosowaniu. Grubość 1, 1 mm nadaje się również doskonale do przejścia do drewnianych nietoperzy.

Nośnik: Durasoft polymer. Ma on w pełni klejący tył i jest przeznaczony do myszy z drewna, kompozytowej lub aluminiowej skóry. Poduszka wyrównująca o grubości 1, 1 mm zapewnia maksymalną wszechstronność. Uchwyt nietoperza zapewnia wygodną i strukturalną powierzchnię na każdym uchwycie w celu zapewnienia solidnego uchwytu. Redukuje wibracje i umożliwia graczom zmniejszenie obciążenia rąk, poprzez poluzowanie uchwytu i jednocześnie kontrolowany, wygodny i beznapięciowy zamach.

Idealnie nadaje się również do softballa, hokeja i lacrosse. Grubość 0, że uchwyt nie ma prawdziwej grubości, 5 mm sprawia, podczas gdy grubość 1, 8 mm ma najwyższy efekt tłumiący wibracje i jest symbolem zaufania młodzieży. Uchwyty dsp firmy lizard skins są ultralekkie, trwałe i antypoślizgowe w każdych warunkach pogodowych.
MarkaLizard Skins #ad
ProducentLizard Skins #ad
Wysokość3
Długość6
Waga0.07
Szerokość3
Numer częściLSLSG
ModelLSLSG